Ціни
Увійти
Найкраща програма для солярію

Студія засмаги як бізнес

Збираєтеся відкрити солярій або ж повноцінну студію засмаги? Не забудьте організувати у своєму салоні краси зручний онлайн-запис. Саме ця корисна функція допоможе привабити більше клієнтів та ефектно виділитись з натовпу конкурентів.

До того ж, додати онлайн-бронювання до переваг вашого салону надзвичайно просто. Ви можете скористатись CRM та підключити онлайн-запис менш ніж за годину. Саме стільки займає налаштування сервісу під ваш бізнес разом з EasyWeek.

Вартість відкриття студії засмаги в Україні може значно відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як місцезнаходження, розмір студії, вибір обладнання та інше. Проте, на загальний погляд, відкриття студії засмаги може коштувати від декількох тисяч доларів до декількох десятків тисяч доларів, залежно від розміру та рівня устаткування студії.

Радимо вибирати сервіс, який відповідає саме вашому запиту. Тобто, якщо ви невеликий салон засмаги, не має жодного сенсу інвестувати в дорогу систему з купою зайвих функцій, які використовують великі салони. Для запуску студії засмаги рекомендуємо сервіс EasyWeek.

Найпростішим та водночас найефективнішим варіантом стане підключення CRM-системи. Наприклад, EasyWeek пропонує просте створення сайту з віджетом при реєстрації. Жодних переплат, сайт створюється абсолютно безкоштовно.

Сторінка салону краси в системі EasyWeek

Чому записуватися онлайн дуже важливо для клієнтів солярію

  • Зручно. Клієнт з задоволенням запишеться на послугу, попиваючи гарячу каву вдома. Адже це можна зробити онлайн і 24/7. Ваш бізнес стає неймовірно доступним споживачу.

  • Швидко. Записатись на сеанс засмаги можна за лічені хвилини. А також обрати майстра, час та додаткові послуги, якщо хочеться. Як от маска після засмаги або ж нанесення зволожуючого крему.

  • Просто. Інтуїтивний інтерфейс CRM гарантує легке та комфортне бронювання. Впорається кожна людина.

  • Сучасно. Забронювати похід до солярію можна за допомогою телефону або лептопу та інтернету, що цілком відповідає трендам сучасності.

  • Жодних конфліктів. CRM нівелює людський фактор, зберігаючи спокій клієнта та персоналу. Конфлікти та запізнення зводяться до нуля.

Отже, сучасне програмне забезпечення фактично не помиляється. Це ще один плюс на користь використання CRM. У той час як адміністратор може втомитись і машинально помилитись, онлайн-запис за допомогою CRM точно буде безпомилковим.

Цікаво знати! CRM у жодному разі не намагається замінити людину. Скоріш навпаки, система працює на благо адміністратора та персоналу, залишаючи їм більше часу на важливіші справи.

Переваги онлайн-бронювання для солярію

Клієнти салонів краси цінують комфорт та швидкість. Вони бережуть свій час і голосують за прості та ефективні рішення. Контактувати з адміністратором телефоном або особисто для здійснення найпростішої операції – зайва витрата ресурсів. Набагато зручніше самостійно відкрити сайт, вибрати потрібний солярій, дату, час, замовити додаткові покупки у вигляді зволожувального крему після засмаги або ж приємного масажу. Усе неймовірно просто!

Онлайн-запис у солярій – функціонал, яким не слід нехтувати, якщо ви дбаєте про комфорт своїх гостей. Бонус: запис онлайн - чудовий спосіб виділитися серед конкурентів. А з EasyWeek зробити це можна просто та без зайвих витрат. Ми пропонуємо більший набір функцій за меншу вартість. Це можливо за рахунок неймовірного приросту клієнтури та довірі до системи. За минулий рік ми залучили +300% клієнтів. Цифри говорять самі за себе.

Онлайн-запис у солярій

EasyWeek для студії засмаги

На ринку програм для салонів краси досить багато сервісів, що пропонують послуги онлайн-запису. Але за ціною і функціоналом помітно виділяється система автоматизації бізнесу під назвою EasyWeek.

Ми пропонуємо не тільки онлайн-запис у солярій, а й комплексну систему управління салоном краси. Система надає детальну аналітику по вашому бізнесу, допомогає в онлайн-просуванні та інтегрується більше ніж з 4К сервісами.

5 переваг впровадження CRM на прикладі EasyWeek

  1. Формування клієнтської бази. Програмне забезпечення EasyWeek дає змогу консолідувати всі дані про клієнтів у єдиному середовищі. У всіх співробітників є доступ до інформації про клієнта, що допомагає підходити до обслуговування більш індивідуально, беручи до уваги переваги і смаки кожного. Це прямий шлях підвищити рівень задоволеності, лояльність і поліпшити якість обслуговування в солярії загалом.

  2. Утримання клієнта. Добре структурована і корисна інформація про потенційних клієнтів дає можливість співробітникам салону краси запропонувати гостям своєчасну послугу і продукт. Ба більше, EasyWeek допомагає утримувати клієнтів після першого продажу: за рахунок автоматизації процесів повторного залучення. Це допомагає значно збільшити обсяг продажів і, як наслідок, виручку.

  3. Автоматизація. Існує безліч процесів, які вимагають безпосередньої участі людини. Однак у більшості випадків співробітники витрачають свій робочий час на повторювані завдання, які важливі, але забирають багато часу. Система EasyWeek надає соляріям і салонам краси інших типів інструменти для автоматизації як внутрішніх, так і зовнішніх рутинних операцій: введення даних про нових клієнтів, розсилка про акції, надсилання привітальних електронних листів новим співробітникам.

  4. Мотивація персоналу. Завдяки використанню EasyWeek, керівники та менеджери солярію можуть аналізувати роботу співробітників, покращуючи моральний клімат у колективі.

  5. Статистика та аналітика. CRM від EasyWeek допоможе дізнатися, який місяць у солярії пройшов більш ефективно, порівняти 2 філії студії засмаги і безліч інших звітів.

Відсутність повноти даних, а також неналагоджені процеси можуть стати основною причиною невдалих проєктів, непорозумінь із клієнтами, членами команди та загальної низької успішності бізнесу. Мало просто відкрити солярій, потрібно подбати, щоб усе працювало як єдиний механізм. EasyWeek точно вирішить це завдання. Спробуйте програму для солярію безкоштовно просто зараз. Студія засмаги з 1 працівником та 1 локацією можуть скористатись нашим безкоштовним тарифом.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює