Ціни
Увійти
Програма онлайн-запису для салону брів та вій

Програма онлайн-запису для салону брів та вій

Організувати у салоні онлайн-запис на брови? Легко! Це можливо за допомогою програми для салонів краси від EasyWeek.

Вступ

Догляд за бровами та віями в топі послуг салонів краси. Стало вигідно відкривати не тільки окремі манікюрні салони, а й студії брів і вій (також їх називають броу-барами). Основні послуги таких салонів – корекція, фарбування брів і нарощування вій. Головні споживачі – дівчата і жінки різного віку.

Як і будь-яким салоном краси, керувати броу-баром зручніше за допомогою спеціалізованої програмы CRM. Програмне забезпечення дає змогу автоматизувати всі робочі процеси, спрощує контакт із клієнтами і прискорює окупність бізнесу. Без CRM зараз не обходиться жоден заклад зі сфери послуг.

Як обрати найкращу програму? Вивчити пропоновані функції та порівняти вартість щомісячного обслуговування. Навіть коли ви вже відкрили студію брів і підібрали CRM, її завжди можна поміняти, якщо функціонал перестане вас повністю влаштовувати. Ваш бізнес – ваші правила!

Стартові інвестиції залежатимуть від локації та розміру бізнесу. Невеликий кабінет на 1 спеціаліста можна відкрити з мінімальними витратами. Такий проект коштуватиме від 15 000 грн.

Найпопулярнішим варіантом залишається програма CRM EasyWeek. Таке програмне забезпечення налаштує онлайн-бронювання, допоможе з аналітикою, повідомленнями тощо.

Знову ж таки, за допомогою програми для салонів EasyWeek. Після реєстрації в системі ваш салон брів отримає повноцінний сайт із фотографіями, описом, запитаннями/відповідями та іншими блоками. Це ідеальний варіант для малого та середнього бізнесу.

Сторінка броу-бару в системі EasyWeek

Що повинна вміти програма для броу-бару

Якщо ви підшукуєте програму для свого салону, зверніть увагу на функціонал, який має бути:

  • Вести облік клієнтів, аналізувати відвідування: періодичність, платежі та інші параметри.

  • Надавати можливість складання календаря прийому і розкладу співробітників.

  • Містити модуль фінансів для розрахунку зарплати майстрам салону.

  • Встановлювати спеціальні ціни на певні дні тижня чи періоди дня.

  • Бути інтегрованою з усіма соціальними мережами та картами.

  • Мати можливість створити персональний сайт для салону брів.

  • Вивантажувати звіти за безліччю параметрів.

  • Порівнювати роботу кількох філій мережі броу-барів.

Для управління салоном брів і вій підійде програма EasyWeek, яка об'єднує в собі багатофункціональну CRM нового покоління і сервіс запису клієнтів онлайн.

Броу-бар у Києві

Чому важливий онлайн-запис на брови

Клієнти салонів краси цінують можливість самостійного запису на корекцію брів і нарощування вій. Дуже зручно, коли можна просто відкрити сайт або інстаграм студії брів і в кілька натискань вибрати дату, час та майстра. Для запису не потрібне підтвердження, не потрібно дзвонити або приходити особисто. Якщо ваш броу-бар володіє такою можливістю, кількість лояльних гостей з кожним днем буде збільшуватися. При записі-онлайн адміністратор звільнений від рутинної роботи і може зосередитися на гостинності в салоні брів.

За статистикою завдяки підключенню програми онлайн-запису в салоні краси зростає кількість клієнтів через інтернет на 30%. При цьому майстру або адміністратору не потрібно постійно перевіряти директ або месенджер – програма самостійно внесе всю інформацію в календар і надішле вам та клієнту повідомлення про майбутній прийом.

Програма EasyWeek – свіже рішення для салонів краси будь-якого типу та броу-барів зокрема. EasyWeek містить сервіс із запису клієнтів – через сайт, віджет, QR-код або просто за посиланням. Програма підійде як для невеликого малобюджетного салону брів, так і для великої мережі студій краси. Є кілька тарифних планів під різні запити.

Розробники EasyWeek адаптують сервіс конкретно під ваш бренд і завжди на зв'язку для вирішення технічних питань. Протестувати автоматизовану систему управління EasyWeek можна безкоштовно. То ж нехай ваша студія брів буде на висоті!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює