Ціни
Увійти
Функціональна програма для салону краси

Користь програми онлайн-запису

Важко навіть уявити як багато процесів відбуваються в салоні краси щодня. Приємна дружня атмосфера – мастхев будь-якого закладу, де обслуговують клієнтів. Здавалось би, створити гарний настрій клієнту досить просто: надаємо якісну послугу та гарне обслуговування і все. Звичайно, але організація займає значну роль і саме вона визначає ступінь задоволення клієнта послугою.

Гарна атмосфера, привітний адміністратор, який пропонує чай каву та смаколики. Усе це потребує розумної організації. Салонний бізнес – справа складна. На плечі адміністратора лягає безліч завдань. Якість виконання яких впливає на імідж та доходи салону краси.

На щастя, уже досить давно є перевірений спосіб полегшення життя власнику салону краси та персоналу. На допомогу приходить величезна кількість програмного забезпечення для бьюті-індустрії, тобто CRM. Сьогодні, поговоримо про важливість програмного забезпечення для салону краси та як обрати найкращу CRM саме для вас. Почнемо, буде корисно та цікаво!

Бізнес-план – це важливий документ, який потрібен для того, щоб відкрити будь-який бізнес, у тому числі й салон краси. Бізнес-план салону містить: цілі та завдання проєкту, аналіз конкурентів салону краси, бюджет на запуск та щомісячні витрати.

Це оптимізація всіх щоденних процесів салону краси за допомогою комп'ютерних технологій. Автоматизація салону краси дозволяє покращити процес бронювання, знизити ризик людського фактора та збільшити дохід закладу, у цілому.

Методів приваблення клієнтів декілька, ось деякі з них: активний постинг для соціальних мереж, запуск контекстної та таргетованої реклами, організація онлайн-бронювання до салону краси.

Зареєструйтесь в системі онлайн-запису EasyWeek та легко і зручно аналізуйте ефективність каналів бронювань для розроблення фінальної стратегії просування. Так, ви чітко зрозумієте які джерела бронювань приносять дохід, а які не є ефективними. Це зекономить час, зусилля та бюджет компанії.

Програма для салону краси

Автоматизація салону краси

CRM – це система управління стосунками з клієнтами. Усі програми такого типу по своєму унікальні, обирати CRM варто під потребу вашого салону.

Людський фактор ніхто не скасовував. Адміністратор може забути записати клієнта або ж записати декілька охочих на певний час. Люди – не роботи і їм потрібна надійна страховка. CRM програма – саме такий варіант. Система не намагається замінити людину, вона лише допомагає їй у виконанні буденних завдань. Так, з CRM про клієнта точно не забудуть та й накладки зведуться до мінімуму.

 • Система нагадає, що у вас запланована зустріч чи закупка.

 • Сервіс за секунду згенерує потрібний звіт.

 • CRM вчасно виплатить зарплату співробітникам та виконає ще сотні важливих для бізнесу завдань.

Корисно знати

CRM може бути дуже ефективним інструментом для салонів краси. За даними дослідження, проведеного компанією Salesforce, впровадження CRM може привести до зростання продажів у салонів краси на 29%. Це свідчить про потужний вплив, який CRM має на підвищення ефективності та прибутковості бізнесу в цій галузі.

А за даними дослідження компанії Accenture, впровадження CRM в салонах краси сприяє зростанню лояльності клієнтів на 47%. Це означає, що ефективне використання CRM дозволяє салонам не лише залучати нових клієнтів, але й зберігати й підвищувати задоволеність та вірність вже наявний.

Як CRM допомагає управляти салоном краси?

CRM запланує нагадування клієнтці рівно у час, коли зачіска обросла і стає вибір куди ж записатись на стрижку. Також програма нагадає про акції та запропонує звабливі знижки.

Система може й аналізувати роботу салону краси. Наприклад:

 • клієнтську базу,

 • результативність наданих послуг,

 • кількість наданих майстром послуг,

 • прибутки.

Помічник в плануванні

CRM допоможе скласти та простежити плани продажу послуг та продукції, тримати на контролі дзвінки, зустрічі та закупки. Будь-якому підприємцю хочеться тримати руку на пульсі. Контролювати роботу салону краси на відстані – досить просто. Програма для салонів краси EasyWeek дозволяє відстежувати результати роботи онлайн з будь-якої точки на карті. Усе, що вам знадобиться – це смартфон та інтернет.

Запис на прийому до салону краси

Які бувають програми для салонів краси

Програмне забезпечення для сфери краси поділяється за типом та характером використання.

Хмарні та онлайн-системи

Такі сервіси не потребують постійної присутності за ноутбуком. Головне – наявність інтернету. Для старту достатньо зареєструватись та отримати доступ до робочого кабінету. Головною перевагою такого сервісу вважається можливість доступу до проєкту усієї команди одночасно. Так кожен учасник побачить усі зміни в режимі реального часу. Гарний приклад хмарної CRM – EasyWeek CRM.

Платформи для салонів краси

На ноутбук встановлюється спеціальне програмне забезпечення. Системний адміністратор готує спеціальні налаштування під ваш салон краси й програма готова до роботи.

Як обрати, що підходить краще – хмара розробника чи персональний комп'ютер?

Вирішувати лише вам, проте хмарні сервіси банально зручніші. Уявіть, що у вас велика мережа салонів краси й ви хочете тримати на пульсі кожен салон. Якщо у вас налаштоване стаціонарне ПЗ, доведеться відвідувати кожен заклад особисто. Хмарне програмне забезпечення дозволяє аналізувати роботу мережі салонів краси онлайн. Це дуже зручно, адже перевірити салон можна у будь-який час просто зі смартфона.

Онлайн-доступ до системи оплачується раз на рік або щомісяця. Стаціонарне програмне забезпечення потребує одноразового, але значного фінансування.

Ще одна перевага онлайн-сервісів – постійний розвиток та додавання нових функцій. Деякі сервіси надають цю послугу абсолютно безкоштовно. Як от EasyWeek.

Кому підійде програма онлайн-запису для салону краси

CRM для салону краси може бути корисною для різних типів салонів та фахівців у галузі краси, включаючи:

 • Салони краси та студії краси. Для салонів, що надають широкий спектр послуг, таких як зачіски, зачіски, манікюр, педикюр, макіяж тощо.

 • Фрилансерів. Для косметологів, майстрів манікюру, майстрів нарощування вій, візажистів та інших, які працюють самостійно або в орендованих кабінетах у салонах краси.

 • Спа-центри та клініки краси. Для закладів, що спеціалізуються на процедурах краси та оздоровлення, таких як масаж, естетичні процедури, процедури для шкіри тощо.

 • Барбершопи. Для салонів, які спеціалізуються на чоловічій стрижці та догляді за волоссям. Для них важливо мати програму для барбершопу, яка дозволяє швидко та зручно керувати записами клієнтів та розкладом роботи барберів.

 • Салони краси для дітей. Для студій, які надають послуги стрижки, манікюру та інші послуги краси для дітей. Для них програма онлайн-запису може бути важливою для організації записів та ведення бази клієнтів.

 • Салони краси, що спеціалізуються на весільних послугах. Це салони, які надають послуги макіяжу, зачісок та інших процедур для наречених та їхніх гостей. Для них програма онлайн-запису може допомагати у плануванні та координації роботи з багатьма клієнтами на важливий день.

 • Мобільних фахівців. Тобто професіоналів у галузі краси, які працюють на виїзді та можуть надавати послуги клієнтам у їх домівці або іншому зручному місці. Для них програма онлайн-запису дозволяє ефективно організувати роботу та керувати записами клієнтів.

Безкоштовний сайт для салону краси

Кожен підприємець ставить перед собою індивідуальні цілі та завдання. Найкраще – скласти список завдань для CRM та підбирати програму відповідно до цього переліку.

Ось приклад списку завдань для CRM салону краси:

 1. База клієнтів салону з детальними даними: телефон, email, акаунти в соціальних мережах, дні народження, вподобання тощо.

 2. Автоматична розсилка повідомлень з нагадуванням про майбутнє відвідування, акцію, привітання з днем народження.

 3. Контроль складу: витратних матеріалів та товарів на продаж. Ця функція буде корисною тим, хто продає косметику та аксесуари додатково до стандартних послуг.

 4. Розрахунок заробітної плати співробітників.

 5. Створення цілей різної складності. Наприклад, у вас був постійний клієнт, який кудись зник. Зараз, перед вами стоїть завдання повернути цього споживача. Програма допоможе надіслати нагадування або ж спеціальну пропозицію індивідуально для такого гостя.

 6. Графік роботи майстрів. Так, вам не потрібно буде перевіряти графіки вручну. Система автоматично показує доступні години та зайнятість кожного працівника.

 7. Детальна аналітика записів та роботи майстрів. Сервіс допоможе чітко визначити прибуток, який приніс кожен працівник салону.

 8. Звітність. Щорічний звіт від адміністратора, звіт динаміки продажу, звіти щодо прибутку та витрат салону та багато іншого.

 9. Онлайн-бронювання до салону краси в режимі 24/7. Це зручний інструмент, який цінує більшість клієнтів.

Усі ці функції допомагають систематизувати роботу салону краси, правильно аналізувати, бачити слабкі місця та масштабувати прибутки.

Коротко про вибір програми для салону краси

При виборі програми онлайн-запису для салону краси, ключовим є уважно враховувати потреби вашого бізнесу. Перш ніж зробити вибір, визначте, які саме функції вам необхідні: це може бути управління розкладом, облік клієнтів, онлайн-записи, або можливість надсилати нагадування клієнтам.

Після цього, зверніть увагу на зручність використання програми та її інтеграційні можливості з іншими системами, які ви вже використовуєте. Не забувайте також враховувати вартість програми та рівень підтримки користувачів. Обдуманий вибір допоможе знайти програму, яка найкращим чином відповідає вашим потребам та сприятиме ефективному управлінню вашим салоном краси.

Автоматизація салону краси

Програми для салону краси

CRM з'являються та зникають десятками. Обрати гарну CRM – це те ще завдання. Сьогодні досить просто можна загубитись у вирі нових та перевірених систем. Що краще? Як обрати?

Ми підготували власний ТОП-25 якісних програм для вашого салону краси:

 1. EasyWeek

 2. Beauty Pro

 3. BloknotApp

 4. Sales Drive

 5. Microsoft Dynamics 365

 6. Keepin CRM

 7. OneBox

 8. HetHunt CRM

 9. CleverBox CRM

 10. Perfectum

 11. ONLYOFFICE

 12. EasySell

 13. PipeDrive

 14. Appointer

 15. Fresha

 16. Leeloo.ai

 17. Salesforce CRM

 18. vTiger CRM

 19. Sugar CRM

 20. IMOOX

 21. LP-CRM

 22. Zoho CRM

 23. Amo CRM

 24. SpaceBox CRM

 25. INBOOST

Вартість CRM для салонів краси та SPA

На вартість впливає наявність навчання програмі. Перевірте чи надає сервіс навчання користуванню системою та як швидко відповідає технічна підтримка. Так, ви зекономите нерви та бюджет.

Скільки пам'яті потрібно? Онлайн-сервіси надають різні тарифи. Якщо у вас близько 200 клієнтів, не варто на старті купувати тариф з підтримкою 5000. Це просто гроші на вітер. Оптимально переоформити підписку пізніше, коли у вас і справді буде база з 5000 клієнтів.

Деякі програми для салонів краси, як от EasyWeek, додатково надають можливість створення безкоштовного сайту для салону. Це дозволяє вам не лише керувати записами та обслуговуванням клієнтів, але й отримати присутність в Інтернеті, що важливо для залучення нових клієнтів та розвитку бізнесу. Такі лендінги часто мають шаблони для розміщення фотографій, опису послуг та контактної інформації, що робить їх зручними для використання та підтримки професійного вигляду вашого салону в Інтернеті.

Радимо звернути увагу на програми, що надають можливість створення безкоштовного сайту. Це не лише економія бюджету, але й оптимальне рішення оптимізації онлайн-присутності салони краси.

Онлайн-запис на манікюр

Програма для салонів краси EasyWeek

EasyWeek CRM – німецька програма з українським корінням. Так, сервіс засновано вихідцями з України в Німеччині. Ви фактично отримуєте німецьку якість з українською душею і технічною підтримкою.

Ось основні конкурентні переваги EasyWeek:

 • Віджет онлайн-бронювання

 • Безкоштовний сайт

 • Функція онлайн-оплати

 • База клієнтів

 • Статистика та аналітика

 • Можливість додавання клієнтських відгуків після закриття бронювання

 • POS-система

 • Сертифікати

 • Фінансовий модуль з можливістю виплати заробітної плати

 • Електронний календар

 • Налаштування сповіщень для клієнтів та персоналу

 • Інтеграція з соціальними мережами та з 3000+ сервісами

 • Гнучкі тарифні плани та безкоштовний тариф для малого бізнесу

 • 14 днів тестового періоду

Сайт для салону краси

Лайфхаки при виборі програми для салону краси

Завдання та ритм роботи індивідуальні для кожної компанії. Універсальної програми, яка б сподобалась кожному, просто не існує. Кожен бізнес обирає CRM під себе, і це дуже правильно!

Для початку створіть бізнес-план салону краси, CRM допоможе втілити його в життя. Якщо ви ще в пошуках сервісу, пропонуємо спробувати безкоштовно EasyWeek CRM. Впевнені, ви точно оціните функціонал сервісу.

Перші 2 тижні використання сервісу абсолютно безкоштовні. Вам навіть не потрібно додавати картку чи будь-який інший платіжний інструмент. Спробуйте прямо зараз і закохайтесь в сервіс так само як і понад 10 000 клієнтів по всьому світу.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює