Вступ

Важко навіть уявити як багато процесів відбуваються в салоні краси щодня. Приємна дружня атмосфера – мастхев будь-якого закладу, де обслуговують клієнтів. Здавалось би, створити гарний настрій клієнту досить просто: надаємо якісну послугу та гарне обслуговування і все. Звичайно, але організація займає значну роль і саме вона визначає ступінь задоволення клієнта послугою.

Гарна атмосфера, привітний адміністратор, який пропонує чай каву та смаколики. Усе це потребує розумної організації. Салонний бізнес – справа складна. На плечі адміністратора лягає безліч завдань. Якість виконання яких впливає на імідж та доходи салону краси.

На щастя, уже досить давно є перевірений спосіб полегшення життя власнику салону краси та персоналу. На допомогу приходить величезна кількість програмного забезпечення для бьюті-індустрії, тобто CRM. Сьогодні, поговоримо про важливість програмного забезпечення для салону краси та як обрати найкращу CRM саме для вас. Почнемо, буде корисно та цікаво!

Бізнес-план – це важливий документ, який потрібен для того, щоб відкрити будь-який бізнес, у тому числі й салон краси. Бізнес-план містить: цілі та завдання проєкту, аналіз конкурентів салону краси, бюджет на запуск та щомісячні витрати.

Це оптимізація всіх щоденних процесів салону краси за допомогою комп'ютерних технологій. Автоматизація салону краси дозволяє покращити процес бронювання, знизити ризик людського фактора та збільшити дохід закладу, у цілому.

Методів приваблення клієнтів декілька, ось деякі з них: активний постинг для соціальних мереж, запуск контекстної та таргетованої реклами, організація онлайн-бронювання до салону краси.

Зареєструйтесь в системі онлайн-запису EasyWeek та легко і зручно аналізуйте ефективність каналів бронювань для розроблення фінальної стратегії просування. Так, ви чітко зрозумієте які джерела бронювань приносять дохід, а які не є ефективними. Це зекономить час, зусилля та бюджет компанії.

Система автоматизації салонів краси

CRM – це система управління стосунками з клієнтами. Усі програми такого типу по своєму унікальні, обирати CRM варто під потребу вашого салону.

Людський фактор ніхто не скасовував. Адміністратор може забути записати клієнта або ж записати декілька охочих на певний час. Люди – не роботи і їм потрібна надійна страховка. CRM – саме такий варіант. Система не намагається замінити людину, вона лише допомагає їй у виконанні буденних завдань. Так, з CRM про клієнта точно не забудуть та й накладки зведуться до мінімуму.

 • Система нагадає, що у вас запланована зустріч чи закупка.

 • Сервіс за секунду згенерує потрібний звіт.

 • CRM вчасно виплатить зарплату співробітникам та виконає ще сотні важливих для бізнесу завдань.

Як CRM допомагає управляти салоном краси?

CRM запланує нагадування клієнтці рівно у час, коли зачіска обросла і стає вибір куди ж записатись на стрижку. Також програма нагадає про акції та запропонує звабливі знижки.

Система може й аналізувати роботу салону краси. Наприклад:

 • клієнтську базу,

 • результативність наданих послуг,

 • кількість наданих майстром послуг,

 • прибутки.

Помічник в плануванні

CRM допоможе скласти та простежити плани продажу послуг та продукції, тримати на контролі дзвінки, зустрічі та закупки. Будь-якому підприємцю хочеться тримати руку на пульсі. Контролювати роботу салону краси на відстані – досить просто. Програма для салонів краси EasyWeek дозволяє відстежувати результати роботи онлайн з будь-якої точки на карті. Усе, що вам знадобиться – це смартфон та інтернет.

Які бувають програми для салонів краси

Хмарні та онлайн-системи

Такі сервіси не потребують постійної присутності за ноутбуком. Головне – наявність інтернету. Для старту достатньо зареєструватись та отримати доступ до робочого кабінету. Головною перевагою такого сервісу вважається можливість доступу до проєкту усієї команди одночасно. Так кожен учасник побачить усі зміни в режимі реального часу. Гарний приклад хмарної CRM – EasyWeek CRM.

Програмні сервіси для салонів

На ноутбук встановлюється спеціальне програмне забезпечення. Системний адміністратор готує спеціальні налаштування під ваш салон краси й програма готова до роботи.

Як обрати, що підходить краще – хмара розробника чи персональний комп'ютер?

Вирішувати лише вам, проте хмарні сервіси банально зручніші. Уявіть, що у вас велика мережа салонів краси й ви хочете тримати на пульсі кожен салон. Якщо у вас налаштоване стаціонарне ПЗ, доведеться відвідувати кожен заклад особисто. Хмарне програмне забезпечення дозволяє аналізувати роботу мережі салонів краси онлайн. Це дуже зручно, адже перевірити салон можна у будь-який час просто зі смартфона.

Онлайн-доступ до системи оплачується раз на рік або щомісяця. Стаціонарне програмне забезпечення потребує одноразового, але значного фінансування.

Ще одна перевага онлайн-сервісів – постійний розвиток та додавання нових функцій. Деякі сервіси надають цю послугу абсолютно безкоштовно. Як от EasyWeek.

Сторінка салону краси в системі EasyWeek

Кожен підприємець ставить перед собою індивідуальні цілі та завдання. Найкраще – скласти список завдань для CRM та підбирати програму відповідно до цього переліку.

Ось приклад списку завдань для CRM салону краси:

 1. База клієнтів з детальними даними: телефон, email, акаунти в соціальних мережах, дні народження, вподобання тощо.

 2. Автоматична розсилка повідомлень з нагадуванням про майбутнє відвідування, акцію, привітання з днем народження.

 3. Контроль складу: витратних матеріалів та товарів на продаж. Ця функція буде корисною тим, хто продає косметику та аксесуари додатково до стандартних послуг.

 4. Розрахунок заробітної плати співробітників.

 5. Створення цілей різної складності. Наприклад, у вас був постійний клієнт, який кудись зник. Зараз, перед вами стоїть завдання повернути цього споживача. Програма допоможе надіслати нагадування або ж спеціальну пропозицію індивідуально для такого гостя.

 6. Графік роботи майстрів. Так, вам не потрібно буде перевіряти графіки вручну. Система автоматично показує доступні години та зайнятість кожного працівника.

 7. Детальна аналітика записів та роботи майстрів. Сервіс допоможе чітко визначити прибуток, який приніс кожен працівник салону.

 8. Звітність. Щорічний звіт від адміністратора, звіт динаміки продажу, звіти щодо прибутку та витрат салону та багато іншого.

 9. Онлайн-бронювання до салону краси в режимі 24/7. Це зручний інструмент, який цінує більшість клієнтів.

Усі ці функції допомагають систематизувати роботу салону краси, правильно аналізувати, бачити слабкі місця та масштабувати прибутки.

Програми для салону краси

CRM з'являються та зникають десятками. Обрати гарну CRM – це те ще завдання. Сьогодні досить просто можна загубитись у вирі нових та перевірених систем. Що краще? Як обрати?

Ми підготували власний ТОП-25 якісних програм для вашого салону краси:

 1. EasyWeek

 2. Beauty Pro

 3. BloknotApp

 4. Sales Drive

 5. Microsoft Dynamics 365

 6. Keepin CRM

 7. OneBox

 8. HetHunt CRM

 9. CleverBox CRM

 10. Perfectum

 11. ONLYOFFICE

 12. EasySell

 13. PipeDrive

 14. Appointer

 15. Fresha

 16. Leeloo.ai

 17. Salesforce CRM

 18. vTiger CRM

 19. Sugar CRM

 20. IMOOX

 21. LP-CRM

 22. Zoho CRM

 23. Amo CRM

 24. SpaceBox CRM

 25. INBOOST

Вартість CRM для салонів краси та SPA

На вартість впливає наявність навчання програмі. Перевірте чи надає сервіс навчання користуванню системою та як швидко відповідає технічна підтримка. Так, ви зекономите нерви та бюджет.

Скільки пам'яті потрібно? Онлайн-сервіси надають різні тарифи. Якщо у вас близько 200 клієнтів, не варто на старті купувати тариф з підтримкою 5000. Це просто гроші на вітер. Оптимально переоформити підписку пізніше, коли у вас і справді буде база з 5000 клієнтів.

Програма для салонів краси EasyWeek

EasyWeek CRM – німецька програма з українським корінням. Так, сервіс засновано вихідцями з України в Німеччині. Ви фактично отримуєте німецьку якість з українською душею і технічною підтримкою.

Ось основні конкурентні переваги EasyWeek:

 • Віджет онлайн-бронювання

 • Безкоштовний сайт

 • База клієнтів

 • Статистика та аналітика

 • Фінансовий модуль з можливістю виплати заробітної плати

 • Електронний календар

 • Налаштування сповіщень для клієнтів та персоналу

 • Інтеграція з соціальними мережами та з 3000+ сервісами

 • Гнучкі тарифні плани та безкоштовний тариф для малого бізнесу

 • 14 днів тестового періоду

Безкоштовний сайт для салону краси

Висновки

Завдання та ритм роботи індивідуальні для кожної компанії. Універсальної програми, яка б сподобалась кожному, просто не існує. Кожен бізнес обирає CRM під себе, і це дуже правильно!

Для початку створіть бізнес-план салону краси, CRM допоможе втілити його в життя. Якщо ви ще в пошуках сервісу, пропонуємо спробувати безкоштовно EasyWeek CRM. Впевнені, ви точно оціните функціонал сервісу.

Перші 2 тижні використання сервісу абсолютно безкоштовні. Вам навіть не потрібно додавати картку чи будь-який інший платіжний інструмент. Спробуйте прямо зараз і закохайтесь в сервіс так само як і понад 10 000 клієнтів по всьому світу.

#салон краси

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг