Ціни
Увійти

EasyWeek не працює в РФ

Інформаційне повідомлення від Awescode GmbH

Awescode GmbH (Дюссельдорф, Німеччина), визнаний лідер у сфері ІТ-розробок та цифрових інновацій, оголошує про продаж російського сегменту бізнесу під брендом EasyWeek юридичній особі в РФ.

Це рішення безпосередньо пов'язане з російським вторгненням в Україну у лютому 2022 року та неможливістю ведення бізнес-операцій у РФ з етичних міркувань.

Угода про продаж включає передачу всіх активів, пов'язаних з російським сегментом EasyWeek, включаючи програмне забезпечення, клієнтську базу та частину інтелектуальної власності: права на використання назви бренду, дизайну, логотипу та доменного імені easyweek.ru.

Після завершення угоди Awescode GmbH більше не буде присутній у Російській Федерації та не отримає жодного фінансового прибутку від поточних продажів на цьому ринку.

Ми впевнені, що прийняте рішення – це правильний крок у даних обставинах.

Awescode GmbH продовжить зосереджуватися на розробці та наданні інноваційних рішень у сфері програмного забезпечення та цифрових технологій на глобальному ринку. Компанія залишається відданою своїй місії – впроваджувати передові технології для покращення бізнес-процесів та підвищення ефективності роботи своїх партнерів по всьому світу.

Для додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами через електронну пошту octopus@easyweek.io.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює