Ціни
Увійти
Програма для кінолога

Вступ

Кінологічний бізнес стає все більш затребуваним. Підприємці радо інвестують у запуск подібних проектів. Так, з одного боку, для старту вам не знадобиться суттєвих інвестицій, а з іншого – прибуток кінолога є досить високим.

Якщо ви любите проводити час з собаками та знаєтесь на дресурі, кінологічний стартап – прекрасна ідея. Сьогодні, поговоримо про запуск бізнесу кінолога та програмне забезпечення для його оптимізації. Цей матеріал освіжить знання професіоналів та допоможе початківцям на старті. Поїхали, буде корисно та цікаво!

Для старту знадобиться мінімальний бюджет. Так, ви можете відкрити ФОП та надавати послуги на виїзді. У такому разі витрати на оренду приміщення та команду знімаються. Розпочати можна фактично без інвестицій. Головне – знання.

Так, для старту знадобиться ліцензія. Підійдуть курси кінолога, які є у широкому доступі. Також вітається й вища ветеринарна освіта.

Найкращим рішенням стане програмне забезпечення, яке надає онлайн-бронювання, сайт та аналітику. Так, ви зможете проаналізувати клієнтський потік та без зусиль впоратись з записом онлайн. Програма EasyWeek не тарифікує бізнес з 1 локацією та 1 користувачем. Це може стати чудовим варіантом для старту.

Робота кінолога

Як відкрити кінологічний бізнес

Для початку варто чітко визначити портрет майбутнього клієнта. Цей крок вбереже від зайвих витрат та допоможе привабити дійсно ваших відвідувачів. Аналіз пропозиції та виявлення власних сильних сторін також грає важливу роль.

Алгоритм відкриття кінологічного бізнесу

 1. Аналіз ринку та визначення власної пропозиції.

 2. Реєстрація бізнесу. Для кінолога ідеально підійде ФОП.

 3. Відкриття банківського рахунку. Він має бути окремим, також не варто змішувати приватні покупки та бізнес.

 4. Пошук приміщення (якщо потрібно).

 5. Команда та мотивація. На старті ви можете працювати самі.

 6. Просування. Навіть найкращу справу варто представити клієнту.

 7. Програмне забезпечення. Для оптимізації роботи з клієнтами та збільшення прибутку знадобиться відповідне програмне забезпечення.

Далі детальніше про програму-CRM для бізнесу та її переваги.

Онлайн-запис на урок дресирування

Програма для кінолога

Програмне забезпечення для кінолога легко та просто запише клієнта, проаналізує попит та підкаже, що потрібно підкорегувати.

Переваги програми для кінолога:

 • Онлайн-запис. Ви точно не втратите клієнта, навіть якщо він хоче записатись о 12 ночі. Ви відпочиваєте – CRM працює.

 • Сайт. Радимо звертати увагу на пропозиції, які надають сайт бізнесу. Так, ви значно зекономите.

 • Віджет, посилання та інтеграція з соц.мережами. Ці функції зовсім не додаткові. За статистикою, саме якісна інтеграція та лаконічний віджет допомагають завоювати довіру клієнта.

 • Бізнес-аналітика. Важливо точно розуміти, які канали приносять дохід, а які варто покращити. Саме тому бізнес-аналітика виходить у топ переваг CRM.

 • Реклама та маркетинг. Просування онлайн можна просто та легко доручити сервісу. CRM надає базовий набір маркетингових інструментів для діджитал-реклами.

Розгляньмо роботу якісної програми для кінолога на прикладі EasyWeek CRM.

Відкриття кінологічного центру

EasyWeek: програмне забезпечення для кінологів

EasyWeek поєднує знання українського ринку та європейську якість. Ми розробили програмне забезпечення, яке підійде малому, середньому та великому бізнесу. Це можливо шляхом гнучкого підбору тарифу. З нами ви точно не переплатите.

Конкурентні переваги EasyWeek для кінолога:

 • Запис онлайн в режимі 24/7.

 • Безкоштовний сайт для вашого бізнесу.

 • Віджет, інтеграція з соціальними мережами та посилання на бронювання.

 • Сповіщення для клієнта та нагадування про зустріч для кінолога.

 • Можливість створити клієнтську базу та промоакції персоналізовані під сегменти клієнтів.

 • Миттєва технічна підтримка. Ми хочемо бути впевнені, що ви задоволені сервісом, тому наша підтримка – не бот, а працівник, який швидко розгляне будь-який випадок та допоможе розв'язати проблему.

Спробувати EasyWeek можна безкоштовно за посиланням або ж дізнайтеся про усі переваги системи у нашому блозі.

Висновок

Бізнес пов'язаний з собаками може стати чудовою інвестицією в майбутнє. Важливо розумно спланувати стартап та вибрати хороше програмне забезпечення. Сподіваємось наш матеріал допоможе розібратись в нюансах CRM.

Якщо ви працюєте самостійно (1 користувач – ви та 1 локація) без вагань спробуйте безкоштовний варіант EasyWeek. Бізнес більшого розміру зможе легко вибрати тариф, який підійде розміру та цілям компанії. Переглянути вартість EasyWeek саме для вашого бізнесу можна за посиланням.

Успіхів, ваша команда EasyWeek.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює