Ціни
Увійти
Онлайн-запис до студії манікюру

Студія манікюру як бізнес

Більшість жінок полюбляють професійний манікюр у салоні краси. Нігтики потрібно освіжати кожні 2 – 3 тижні. Тобто середньостатистична українка відвідує студію манікюру 1 – 2 рази на місяць.

Дійсно, манікюр та педикюр стали базовими процедурами без яких важко уявити повсякденне життя сучасної дівчини. Саме тому щороку в Україні відкривається все більше новеньких студій манікюру.

Невелику студію нігтьового сервісу можна відкрити в межах $3 000. Сюди входить оренда, матеріали та супровідна документація.

Програмне забезпечення ніколи не буде зайвим. Так, CRM зручно і швидко оптимізує запис та полегшить роботу адміністратора.

Хорошим варіантом для керування манікюрною студією стане програма EasyWeek.

Онлайн-запис - джерело нових клієнтів

Що визначає рівень комфорту клієнта окрім якісного нігтьового сервісу? Мешканці мегаполісів цінують можливість швидкого та зручного онлайн-бронювання без потреби телефонувати та домовлятися усно. Так, кожен салон манікюру, що поважає себе, має потурбуватись про CRM-систему для запису на манікюр.

Для того, щоб отримати послугу клієнт має:

 • Зайти до профілю студії манікюру. Це може бути сайт, сторінка в мережі Instagram, Facebook, TikTok тощо.

 • Відкрити форму онлайн-бронювання.

 • Вибрати майстра та послугу.

 • Обрати день та час.

 • Натиснути на кнопку "Забронювати".

Усе дуже просто! Вам не потрібно жодних додаткових дзвінків та уточнень. Клієнт отримає нагадування про візит, а майстер – сповіщення про новий запис. Додатковою перевагою CRM вважається те, що салон швидше сформує базу клієнтів.

Корисна інформація: За статистикою ефективніше утримувати увагу наявної аудиторії ніж витрачати кошти на нових клієнтів. Важливо працювати на приваблення нових гостів, але й про лояльних клієнтів не забувати.

Ефективна програма для салонів манікюру

Забезпечити просту та ефективну систему бронювання для студії манікюру допоможе CRM. Сьогодні існує досить багато варіантів подібних систем. Програма EasyWeek вигідно виділяється серед конкурентів співвідношенням ціни та якості й людяною технічною підтримкою.

Програмне забезпечення від EasyWeek – це одразу декілька зручних та корисних інструментів для салону краси:

 • Електронний журнал для всіх замовлень з можливістю зазначення вподобань клієнта.

 • Віджет онлайн-бронювання для сайту салону краси та посилання на форму для запису в соціальних мережах.

 • Можливість згенерувати лендінг, зекономивши на створенні сайту.

 • Програма для створення зручного графіку майстрів манікюру, розрахунку заробітної плати, відпускних та премій.

 • Система управління та складської звітності.

 • Декілька десятків різноманітних звітів.

 • Аналіз роботи маркетингових кампаній та клієнтських відгуків.

Безкоштовний сайт для манікюрного салону

EasyWeek – помічник для вашого салону

EasyWeek пропонує безліч корисних функцій для салонів краси та студій манікюру. Під'єднавши програму, ви отримаєте можливість створити безкоштовний сайт, віджет та посилання для соціальних мереж, а також:

Сервіс не містить прихованих платежів. З нами ви точно не будете переплачувати за послуги CRM. Зрозумілий інтерфейс та безліч зручних функцій виводять EasyWeek на новий рівень комфорту. Розібратися зможе навіть людина далека від сучасних технологій.

Спробуйте EasyWeek прямо зараз та переконайтесь у зручності системи на прикладі свого салону. Ми пропонуємо 100% безкоштовний тариф для бізнесу з 1 локацією та 1 працівником, а також 14-денний безкоштовний період для компаній більшого розміру.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює