Ціни
Увійти
Як створити сайт для салону краси

Вступ

У наші дні абсолютно неможливо вести бізнес у б'юті-сфері без просування в інтернеті. Гарний візуал, вартість та опис процедур, портфоліо майстрів – все це клієнт хоче мати у вільному доступі. Плюс онлайн-запис, щоб відразу вибрати час та майстра.

Якщо ваш салон краси не можна "загуглити", щоб одразу дізнатися всю інформацію та записатися, клієнт скоріше за все вибере заклад конкурента. Ви не хочете втрачати гостей через відсутність сайту? Тоді ця стаття для вас.

Якщо ви хочете залучати клієнтів до салону краси через соціальну мережу instagram, буде правильно розмістити посилання на онлайн-запис у профілі салону. Як це зробити, читайте у нашому блозі.

Розміщення салону клієнтів у Google.Maps – чудовий спосіб залучити нових клієнтів. Це можна зробити через EasyWeek.

Вибір назви для салону визначається специфікою діяльності, цільовою аудиторією та творчим потенціалом його творців. Читайте детальний гайд на цю тему у нашому блозі.

Сторінка салону краси в системі EasyWeek

Чому соцмереж недостатньо: правила просування салонів краси

Є гарна порада – не зберігати всі яйця в одному кошику. Соціальні мережі можуть виявитися ненадійними. Крім того, просування салону краси ніколи не повинне залежати від одного майданчика. Якщо ви розвиваєте бізнес у соцмережах, використовуйте відразу кілька платформ: Інстаграм, TikTok та інші.

Простий сайт для салону краси вирішить одразу кілька завдань для вашого бізнесу. Це і відмінна візуальна презентація салону, і можливість онлайн-запису для клієнтів, і місце, де можна об'єднати посилання на всі ваші облікові записи в соціальних мережах.

Студія макіяжу

Змістовий та зручний сайт – важливий інструмент для збільшення продажів

Стандартний сайт для салону краси повинен відповідати на низку питань:

 • Хто ми?

 • Що ми пропонуємо?

 • Скільки коштують послуги?

 • Хто є виконавцями?

 • Як з нами зв'язатися?

 • Як записатися у салон краси?

Давши вичерпні відповіді на ці кілька питань, ви втримаєте клієнта, який не готовий дзвонити по телефону для з'ясування деталей. Всі основні дані повинні бути на відстані кількох кліків – це зручно для клієнта і знімає навантаження з ваших співробітників.

Для зазначених цілей цілком достатньо сайту-односторінника з грамотно структурованою інформацією. Необхідність у великому сайті з десятками розділів та анімацією сильно перебільшена. Клієнт цінує не спливаючі вікна, а економію свого часу, тому головне завдання розробників – оптимізація на всіх етапах, починаючи від швидкості завантаження сторінок, закінчуючи послідовністю викладу даних.

Манікюрний салон

Створити сайт за умов обмеженого бюджету: вигідна пропозиція від EasyWeek

Навіть лендінг (сайт з 1 сторінкою) – задоволення недешеве, особливо якщо йдеться про бізнес, який лише починає свій розвиток. Крім того, обов'язковою статтею витрат є передплата CRM-програми, без якої неможливо адекватно вести запис клієнтів, складати графіки та інтерпретувати статистику. То чому б не поєднати два види витрат і не заплатити лише один раз?

При підписці на EasyWeek ви отримуєте безкоштовний сайт: функціональний та одразу оптимізований для запуску реклами. Просто заповніть при реєстрації інформацію про ваш салон краси, а ми розмістимо її у зручній для відвідувача формі. Ви отримаєте готовий сайт "під ключ".

Додайте до цього ще й функцію онлайн-запису, який вже кілька років є мастхевом для успішних та сучасних компаній. Така система створює приязні відносини, береже час клієнта та дозволяє розвантажити адміністратора. А все, що потрібно від співробітника, який відповідає за комунікацію з клієнтами – бути ввічливим та привітним при зустрічі.

Крім того, EasyWeek надає можливість інтеграції з великою кількістю сервісів: Google Картами, соцмережами та Google календарем. Таким чином, ваш салон краси отримує зручний онлайн-запис через різні джерела, безкоштовний сайт та ще безліч корисних функцій: облік товарів, нарахування зарплати співробітникам, бізнес-аналітику та багато іншого.

Протестувати EasyWeek безкоштовно

Сторінка салону краси в системі EasyWeek

Висновок

Кожна студія краси зацікавлена в залученні клієнтів, тому салону необхідний сайт з функцією онлайн-запису.

EasyWeek безкоштовно створить сайт для вашої перукарні, а також надасть бізнесу усі переваги CRM-програми:

 • Календар для персоналу.

 • Інтеграції з соцмережами.

 • Фінансовий модуль.

 • Інвентаризація витратних матеріалів.

 • Звіти щодо клієнтів, співробітників та продажів

Оцініть усі можливості програмного забезпечення EasyWeek та отримайте сайт для салону краси абсолютно безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює