Ціни
Увійти
Програма для фотостудій

Вступ

Фотобізнес може стати успішним стартапом для професіоналів у сфері фото. Навіть у цей непростий час українці продовжують жити та цінувати кожну мить. Фотограф може ці миті зберегти, у цьому його магія, і зрештою популярність фотобізнесу.

Сьогодні ми поговоримо про фотостудію та нюанси її запуску. Цей матеріал допоможе зрозуміти особливості запуску такого бізнесу та важливість якісного програмного забезпечення для фотографа.

Вартість запуску залежить від кількості співробітників та локації. Ви можете надавати послуги онлайн, тобто без оренди приміщення, а лише на виїзних засадах або ж оренді студій. Так, подібний бізнес можна відкрити неймовірно бюджетно. На старт знадобиться до $3000. Більша частина цієї суми припадає на обладнання та програмне забезпечення. Бізнес більшого розміру може коштувати в 5 – 10 разів дорожче. Такий проєкт міститиме витрати на оренду приміщення, косметичний ремонт, клінінг, персонал тощо.

Цей показник залежить від власне бюджету, який ви вклали. Невеликі інвестиції повернути буде простіше та швидше, більші витрати потребують часу на повернення. Локація та влучний маркетинг також грають важливу роль. Програма CRM допоможе оптимізувати бізнес та повернути витрати швидше.

Програма CRM стане гарною інвестицією для більшості клієнтоорієнтованих бізнесів. Фотографу вона допоможе в просуванні та онлайн-бронюванні. Згідно зі статистикою, фотостудії, які використовують цей тип програмного забезпечення мають суттєво більший дохід ніж конкуренти, які цього поки не роблять.

Фотостудія як бізнес-ідея

Відкрити фотостудію можна досить бюджетно, а прибуток вас порадує. Звичайно, якщо розумно підійти до планування запуску бізнесу. Так, вам необхідно створити детальний бізнес-план та зазначити там усі нюанси запуску омріяного проєкту.

Бізнес-план фотостудії

 1. Аналіз найближчих конкурентів та ринку в цілому.

 2. Підбір оптимального варіанту приміщення.

 3. Реєстрація бізнесу.

 4. Визначення ніші та послуг.

 5. Відбір команди, її мотивація.

 6. Просування та маркетинг.

 7. Фінальний запуск студії.

Якщо ви плануєте шукати спонсора, бізнес-план стане тим документом, який допоможе виділитись з натовпу. Інвестори здебільшого звертають увагу лише на бізнес-план. Це простий та швидкий спосіб оцінити потенціал бізнесу.

Як просувати фотостудію

Відкриваючи нову фотостудію, варто заздалегідь продумати варіанти її просування. Маркетинг, так чи інакше, знадобиться. Так, навіть найкраща послуга має бути представлена клієнту. Інакше існує ризик, що він її просто не помітить.

Ефективні методи просування фотостудії з нуля:

 • Соціальні мережі: профіль в Instagram та Facebook допоможе презентувати ваше портфоліо та послуги широкому загалу.

 • Колаборації. На старті можна співпрацювати з бізнесами невеликого розміру. Вони мають бути корисними вашим потенційним клієнтам. Як от, наприклад, салони краси та шоуруми.

 • Таргетована реклама. Як тільки ви створили достатню кількість якісного контенту, починайте просування. Таргетована реклама дозволить охопити різні цільові групи та значно збільшити прибутки.

 • Акції та спеціальні пропозиції. Старий добрий метод, який завжди працює. На старті можна пропонувати знижки та додаткові послуги. Так, ви заробите позитивне ставлення клієнта. Проте не створюйте забагато безкоштовного, таким чином ви привабите не ту аудиторію.

 • Під'єднайте CRM. Ця програма оптимізує рекламу та бронювання, організувавши бізнес для вас. Головне підійти до вибору сервісу правильно. Неякісне програмне забезпечення скоріше відлякає потенційного клієнта.

Далі поговоримо про CRM для фотографа та особливості їх вибору.

Програмне забезпечення для фотостудій

Програма для фотографів й досі звучить незвично для багатьох. Навіть попри те, що бізнес використовує CRM вже понад 20 років. Які ж переваги пропонує CRM для фотографів. Про це далі.

Конкурентні переваги програми для фотографа:

 • Онлайн-запис на фотосесію.

 • Детальна аналітика та статистика відвідувань.

 • Віджет та сайт для бізнесу.

 • Розсилки та нагадування персоналу й клієнтам.

 • Електронний календар.

 • Набір маркетингових інструментів.

 • Автоматизоване ведення клієнтської бази.

 • Багато інших корисних функцій.

Програмне забезпечення для фотографів – це чудова можливість автоматизувати бізнес-рутину та збільшити дохід. Головне – правильно вибрати програму. Від цього залежить швидкість та ефективність роботи бізнесу. Розглянемо якісне програмне забезпечення на прикладі EasyWeek CRM.

EasyWeek для фотостудій

EasyWeek пропонує новітню CRM для фотостудій та фотографів. Ми надаємо преміальну якість за доступною ціною. Так, фотограф, який працює самостійно може використовувати систему безкоштовно. Ми гарантуємо вільний доступ для користувачів з 1 локацією та 1 працівником.

Для компаній більшого розміру можна підібрати оптимальний тариф. Так, ви ні в якому разі не будете переплачувати за послуги CRM. Вартість розраховується згідно з вашими локаціями та персоналом. Жодних прихованих платежів!

Які ж функції пропонує EasyWeek?

 • Онлайн-бронювання фотосесії в режимі 24/7.

 • Сайт, віджет та посилання для зручного запису онлайн.

 • Десятки звітів та прозора бізнес-аналітика.

 • Електронний календар з функцією миттєвого оновлення.

 • Нагадування та маркетингові розсилки: email, push та SMS.

 • Маркетингові інструменти: QR-коди для бронювання фотосесії, можливість створення акційних пропозицій та персональних бонусів.

 • Українська технічна підтримка, яка чудово розуміє локальний ринок та відповідає, коли це зручно вам.

Ці та інші функції можна проглянути на нашому сайті або ж спробувати безкоштовно завдяки тестовому періоду. Обирайте актуальний для вас варіант і ласкаво просимо до родини успішних клієнтів EasyWeek.

Безкоштовний сайт для фотостудії від EasyWeek

Висновок

Запуск власного фотобізнесу стане хорошою інвестицією для професійного фотографа. На початку варто детально спланувати проєкт та вибрати якісне програмне забезпечення. Саме від цього залежить майбутнє стартапу.

EasyWeek пропонує просте та ефективне рішення для малого та середнього фотобізнесу. З нами ви точно отримаєте бажані функції без переплат та нервів. Спробуйте! Гарантуємо вам сподобається.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює