Ціни
Увійти
Програма для VR-клубів

Вступ

Бізнес у сфері розваг стабільно приносить дохід. Ні пандемія, ні навіть війна не зупинили підприємців, і це прекрасно! Сьогодні, Україні як ніколи потрібні інвестиції. Малий та середній бізнес у цьому чудово допомагають. Так, клуб віртуальної реальності принесе користь не лише власникам, але й суспільству в цілому. Як би гучно це не звучало.

Плануєте відкрити власний VR-клуб? Це гарна ідея для стартапу. Відкиньмо страхи та хвилювання й погляньмо як ефективно відкрити клуб віртуальної реальності вже сьогодні.

У цьому матеріалі ми поговоримо про програмне забезпечення для клубів віртуальної реальності. Це той необхідний компонент, про який забувають багато підприємців. Не будьте одним із них. Якісне програмне забезпечення убезпечить бізнес від зайвих витрат та оптимізує щоденну рутину. Головне правильно вибрати сервіс. Про це далі.

Відкрити невеликий клуб віртуальної реальності можна від $10 000. Основні витрати припадають на оренду приміщення, косметичний ремонт та обладнання.

Цей показник залежить від стартових інвестицій та ефективності маркетингової кампанії. Середній показник становить 9 – 12 місяців. Повернути вкладені кошти можна набагато швидше за умови використання розумного програмного забезпечення, наприклад EasyWeek CRM.

Клуби віртуальної реальності мають відповідати статусу новітнього закладу і пропонувати клієнтами різноманітні електронні зручності. Онлайн-бронювання – одна з них. Саме тому фактично будь-якому VR-клубу точно знадобиться ефективна CRM. Такі системи суттєво збільшують потік клієнтів та коштують досить доступно. Вам точно варто спробувати!

Сторінка VR-клубу в системі EasyWeek

Бізнес у сфері VR

VR – досить нова ніша для українського ринку. У цьому і полягає її перевага. Клієнти полюбляють нові та нестандартні розваги. Клуби віртуальної реальності чудово підходять під цей опис.

Як відкрити VR-клуб?

Для початку потрібно написати детальний бізнес-план. Цей документ стане найважливішим на старті. Так, ви чітко розумітимете які кроки потрібно зробити для запуску клубу віртуальної реальності й чого краще уникати. Ось стандартні пункти якісного бізнес-плану для клубу віртуальної реальності:

 • Пошук та визначення локації.

 • Аналіз конкурентів.

 • Пошук вдалого приміщення.

 • Ремонт та закупка обладнання.

 • Відбір команди та її мотивація.

 • Створення маркетингової стратегії.

 • Фінальний запуск VR-клубу.

Ці пункти можна використовувати в сирому вигляді, але краще детально продумати кроки й підкорегувати їх під ваш проєкт. В ідеалі бізнес-план має бути націленим на процвітання саме вашого VR-клубу. Загальні положення – скоріше орієнтир.

Як підвищити продажі VR-клубу

Ще перед відкриттям варто продумати маркетингову стратегію, яка б дозволила привабити до клубу віртуальної реальності клієнтів. Це надзвичайно важливо, адже відкривати бізнес без розумного маркетингу – це фактично теж саме, що відрити його й нікому не сказати. Якою б якісною не була послуга, клієнт має про неї дізнатись. Тут на допомогу приходить маркетинг.

Маркетинг для VR-клубу:

 • Створіть профілі в декількох соціальних мережах. Так, ви представите новий заклад онлайн.

 • Запропонуйте співпрацю популярним блогерам. Вони допоможуть привабити найперших клієнтів.

 • Створюйте та викладайте на постійній основі якісний контент.

 • Запустіть таргетовану рекламу.

 • Оберіть ідеальну CRM.

Останній пункт надзвичайно важливий, обговоримо його далі детальніше.

Програма для VR-клубів

Програмне забезпечення для клубів віртуальної реальності – сучасний мастхев. Клієнти охоче вибирають заклади, які просто бронювати та приємно відвідувати. CRM допомагає впоратись з першим пунктом.

Які переваги отримує VR-клуб, використовуючи CRM-систему?

Більша частина підприємців недооцінюють CRM. Так, 50% щиро вважають, що це просто сервіс для онлайн-бронювання. Так, але не лише. Сучасне програмне забезпечення такого типу надає доступ до:

 • онлайн-бронювання 24/7;

 • сайту та віджету;

 • інтеграції з соціальними мережами;

 • аналітики та статистики;

 • звітності;

 • виплати заробітної плати через CRM;

 • тощо.

Найголовніше вибрати CRM правильно. Рекомендуємо проаналізувати задачі, які вам потрібні та вибрати сервіс, який найбільше підходить саме вашому VR-клубу. Далі поговоримо про конкурентні переваги EasyWeek CRM.

EasyWeek CRM для VR

EasyWeek – це німецьке програмне забезпечення з українською душею. Сервіс створили вихідці з України в Дюссельдорфі у 2018 році. З того часу EasyWeek користуються понад 10 000 клієнтів по всьому світі. Спробуйте і ви.

Ось ключові конкурентні переваги EasyWeek CRM:

 • Сервіс доступний українською мовою з українською технічною підтримкою.

 • Ми інтегруємось з усіма популярними соціальними мережами та не стягуємо за це жодної додаткової плати.

 • EasyWeek пропонує створення лендінгу, що економить кошти клієнта надалі. Жодних витрат на підтримання сайту не знадобиться. Усе включено в базовий тариф.

 • Сервіс надає доступ до створення десятків звітів. Це економить час, нерви та зусилля команди.

 • Гнучка тарифікація дозволяє обрати оптимальний тариф саме для вас. Жодних переплат та прихованих платежів.

Усі ці та інші переваги можна переглянути у нас на сайті в розділі Функції, а технічна підтримка сервісу радо відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Висновок

Програма для VR-клубу – чудовий внесок у майбутнє вашого стартапу. Такий сервіс допоможе знайти перших клієнтів, зарекомендувати клуб та збільшити прибутки. Головне правильно вибрати систему.

EasyWeek CRM пропонує преміальний сервіс за доступною ціною. Ми безкоштовно створимо вам сайт, надамо посилання на віджет для онлайн-бронювання та лінк для соціальних мереж. Сервіс ідеально підійде малому та середньому бізнесу, який планує розвиватись. EasyWeek прекрасно розуміє шлях стартапів, тому точно зможе допомогти вашому VR-клубу.

Протестуйте сервіс безкоштовно та переконайтесь самі. Приємною новиною стане те, що бізнес з 1 локацією та 1 працівником не тарифікується. Ми хочемо підтримати молодий бізнес, особливо зараз, тому надаємо послугу 100% безкоштовно. Компанії більшого розміру можуть обрати серед гнучкої системи тарифів EasyWeek. Ефективне рішення знайдеться для кожного.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює