Вступ

Тату – це своєрідне мистецтво XXI століття. Все більше людей обирають татуювання як професію або ж хочуть зробити тату. Індустрія процвітає, і це надихає всіх, хто пов'язаний з цією нішею.

Відкрити тату-салон – виклик, якого багато хто боїться. Дійсно, може бути складно розпочати новий бізнес, а ще складніше впоратися з клієнтами. Ось чому компанії активно використовують CRM. З одного боку, це зручний інструмент для організації бізнесу. З іншого боку, таке програмне забезпечення надзвичайно корисне для управління клієнтами.

Сьогодні ми поговоримо про CRM, її переваги та найкраще програмне забезпечення для планування навантаження в тату-індустрії. Буде цікаво та корисно!

Для залучення клієнтів вам знадобиться: створити сайт, зробити акаунти в соціальних мережах та встановити програму онлайн-запису клієнтів.

Початківці часто починають з наступних розцінок – близько 1000-1500 грн. за невелике тату. Така цінова політика ефективна поки майстер працює над створенням свого портфоліо. Майстри, які мають принаймні один-два роки досвіду, зазвичай беруть щонайменше 2000 грн за невелике тату, а ті, що працюють вже кілька років, часто просять від 2 500 до 3 500 грн за невелике татуювання. Існує також погодинна ставка, але в Україні, все ж популярніша ставка за складністю.

Зробити татуювання можуть захотіти люди будь-якого класу і достатку, статі та національності. Цільова група досить широка.

Сайт тату-барбершопу в системі EasyWeek

Програмне забезпечення для тату-салону

CRM – це система управління взаємовідносинами з клієнтами. Кожне програмне забезпечення має свої унікальні функції, які підприємець обирає індивідуально для свого бізнесу.

CRM-сервіс для тату-студій дозволяє автоматизувати і поліпшити сервіс в індустрії тату-мистецтва.

Людський фактор завжди важливий: ваш адміністратор може забути зареєструвати клієнта, можуть виникнути накладки тощо. Однак з CRM для тату-салону таких проблем можна легко уникнути. Більше ніяких непотрібних питань, лише зручне програмне забезпечення та корисні зустрічі.

 • CRM нагадає, коли призначена зустріч або ж запланована покупка.

 • Програма вміло згенерує потрібний звіт за лічені секунди.

 • CRM вчасно виплатить зарплату співробітникам і виконає сотні інших важливих термінових завдань.

Тату-майстер за роботою

Як CRM допомагає керувати тату-салоном

Програмне забезпечення спрощує роботу персоналу та покращує клієнтський досвід. CRM для тату-салону зможе повідомляти клієнтів про зустрічі та надсилати SMS з анонсами спеціальних пропозицій і знижок.

Програмне забезпечення здатне аналізувати роботу студії за такими показниками:

 • клієнтською базою,

 • ефективністю наданих послуг,

 • кількістю послуг, наданих конкретним фахівцем,

 • прибутоком закладу.

Помічник у плануванні

Система допомагає створювати і відстежувати плани продажів послуг і товарів, а також контролювати дзвінки і зустрічі. Програмне забезпечення для тату-салону – це спосіб ефективно управляти тату-бізнесом.

Кожен власник бізнесу хоче бути на зв'язку зі своїм салоном. Чому б не контролювати роботу студії віддалено – адже це так просто. З програмним забезпеченням для тату-салону від EasyWeek, ви можете контролювати свій бізнес з будь-якої точки на карті.

Що таке EasyWeek CRM і навіщо вона потрібна вашому тату-салону?

EasyWeek покращує всі сфери бізнесу, починаючи від бронювання і закінчуючи управлінням заробітною платою. Програмне забезпечення такого типу підвищує прибутковість будь-якого бізнесу. Універсальна CRM EasyWeek підходить для автоматизації підприємств індустрії краси всіх типів – салонів, барбершопів, тату-студій, масажних центрів тощо. Але що може зробити програма для тату-салону?

Тату салон в системі EasyWeek

Переваги EasyWeek CRM для тату-салонів

 • Клієнт може вибрати час і тату-майстра в кілька кліків.

 • Немає необхідності дзвонити. Якщо є вільне місце, гість може забронювати його в пару кліків.

 • Ніяких накладок. Людський фактор виключений, завдяки програмному забезпеченню, кожному відвідувачу виділяється свій час на послугу. Система не допускає помилок.

 • Система нагадає клієнту про запис до тату-салону. Вона також може привітати гостя з днем народження і запропонувати знижку на наступний візит.

Переваги системи EasyWeek для власників тату-салонів

 • Ви завжди будете на крок попереду своїх конкурентів, адже не будете залучати клієнтів лише за допомогою телефону та зовнішньої реклами.

 • У вас є веб-сайт? Тоді безкоштовний інструмент онлайн-запису (віджет) – правильний вибір для вашого бізесу. У вас немає веб-сайту? EasyWeek вирішує й цю проблему і пропонує зручний сайт для вашого тату-салону.

 • Ви використовуєте соціальні мережі для реклами своєї студії? Клієнти їх полюбляють, тому EasyWeek також допомагає і з маркетингом у соціальних мережах.

 • За допомогою EasyWeek легко вносити передоплату, бронювати кілька зустрічей та багато інших корисних опцій.

 • Ми також пропонуємо статистику, аналітику та журнал клієнтів з їхніми уподобаннями щодо послуг.

 • Хочете запропонувати знижку на новорічні свята або ж чорну п'ятницю? За допомогою EasyWeek ви можете миттєво надіслати акційні пропозиції своїм клієнтам.

 • Сервіс допоможе легко розподіляти навантаження між тату-майстрами та керувати розкладом. Персонал можна винагороджувати за хорошу роботу в кілька кліків.

Програмне забезпечення для тату-салону EasyWeek – це зручний інструмент, який пропонує безліч функцій і постійно адаптується до тенденцій ринку. Його дуже легко налаштувати і досить зручно використовувати. Крім того, наше програмне забезпечення має конкурентоспроможну ціну і часто пропонує знижки. Нові користувачі можуть протестувати сервіс абсолютно безкоштовно. Ми пропонуємо 2 тижні пробного періоду, під час якого ви можете випробувати систему на повну потужність.

Якщо у вас малий бізнес з 1 користувачем і 1 локацією, ми також надаємо безкоштовний тарифний план.

Спробуйте EasyWeek зараз і оптимізуйте свій тату-салон за лічені секунди!

#тату салон

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг