Ціни
Увійти
Програма для тату салону

Вступ

Тату – це своєрідне мистецтво XXI століття. Все більше людей обирають татуювання як професію або ж хочуть зробити тату. Індустрія процвітає, і це надихає всіх, хто пов'язаний з цією нішею.

Відкрити тату-салон – виклик, якого багато хто боїться. Дійсно, може бути складно розпочати новий бізнес, а ще складніше впоратися з клієнтами. Ось чому компанії активно використовують CRM. З одного боку, це зручний інструмент для організації бізнесу. З іншого боку, таке програмне забезпечення надзвичайно корисне для управління клієнтами.

Сьогодні ми поговоримо про CRM, її переваги та найкраще програмне забезпечення для планування навантаження в тату-індустрії. Буде цікаво та корисно!

Для залучення клієнтів вам знадобиться: створити сайт, зробити акаунти в соціальних мережах та встановити програму онлайн-запису клієнтів.

Початківці часто починають з наступних розцінок – близько 1000-1500 грн. за невелике тату. Така цінова політика ефективна поки майстер працює над створенням свого портфоліо. Майстри, які мають принаймні один-два роки досвіду, зазвичай беруть щонайменше 2000 грн за невелике тату, а ті, що працюють вже кілька років, часто просять від 2 500 до 3 500 грн за невелике татуювання. Існує також погодинна ставка, але в Україні, все ж популярніша ставка за складністю.

Зробити татуювання можуть захотіти люди будь-якого класу і достатку, статі та національності. Цільова група досить широка.

Сайт тату-барбершопу в системі EasyWeek

Програмне забезпечення для тату-салону

CRM – це система управління взаємовідносинами з клієнтами. Кожне програмне забезпечення має свої унікальні функції, які підприємець обирає індивідуально для свого бізнесу.

CRM-сервіс для тату-студій дозволяє автоматизувати і поліпшити сервіс в індустрії тату-мистецтва.

Людський фактор завжди важливий: ваш адміністратор може забути зареєструвати клієнта, можуть виникнути накладки тощо. Однак з CRM для тату-салону таких проблем можна легко уникнути. Більше ніяких непотрібних питань, лише зручне програмне забезпечення та корисні зустрічі.

 • CRM нагадає, коли призначена зустріч або ж запланована покупка.

 • Програма вміло згенерує потрібний звіт за лічені секунди.

 • CRM вчасно виплатить зарплату співробітникам і виконає сотні інших важливих термінових завдань.

Тату-майстер за роботою

Як CRM допомагає керувати тату-салоном

Програмне забезпечення спрощує роботу персоналу та покращує клієнтський досвід. CRM для тату-салону зможе повідомляти клієнтів про зустрічі та надсилати SMS з анонсами спеціальних пропозицій і знижок.

Програмне забезпечення здатне аналізувати роботу студії за такими показниками:

 • клієнтською базою,

 • ефективністю наданих послуг,

 • кількістю послуг, наданих конкретним фахівцем,

 • прибутоком закладу.

Помічник у плануванні

Система допомагає створювати і відстежувати плани продажів послуг і товарів, а також контролювати дзвінки і зустрічі. Програмне забезпечення для тату-салону – це спосіб ефективно управляти тату-бізнесом.

Кожен власник бізнесу хоче бути на зв'язку зі своїм салоном. Чому б не контролювати роботу студії віддалено – адже це так просто. З програмним забезпеченням для тату-салону від EasyWeek, ви можете контролювати свій бізнес з будь-якої точки на карті.

Що таке EasyWeek CRM і навіщо вона потрібна вашому тату-салону?

EasyWeek покращує всі сфери бізнесу, починаючи від бронювання і закінчуючи управлінням заробітною платою. Програмне забезпечення такого типу підвищує прибутковість будь-якого бізнесу. Універсальна CRM EasyWeek підходить для автоматизації підприємств індустрії краси всіх типів – салонів, барбершопів, тату-студій, масажних центрів тощо. Але що може зробити програма для тату-салону?

Тату салон в системі EasyWeek

Переваги EasyWeek CRM для тату-салонів

 • Клієнт може вибрати час і тату-майстра в кілька кліків.

 • Немає необхідності дзвонити. Якщо є вільне місце, гість може забронювати його в пару кліків.

 • Ніяких накладок. Людський фактор виключений, завдяки програмному забезпеченню, кожному відвідувачу виділяється свій час на послугу. Система не допускає помилок.

 • Система нагадає клієнту про запис до тату-салону. Вона також може привітати гостя з днем народження і запропонувати знижку на наступний візит.

Переваги системи EasyWeek для власників тату-салонів

 • Ви завжди будете на крок попереду своїх конкурентів, адже не будете залучати клієнтів лише за допомогою телефону та зовнішньої реклами.

 • У вас є веб-сайт? Тоді безкоштовний інструмент онлайн-запису (віджет) – правильний вибір для вашого бізесу. У вас немає веб-сайту? EasyWeek вирішує й цю проблему і пропонує зручний сайт для вашого тату-салону.

 • Ви використовуєте соціальні мережі для реклами своєї студії? Клієнти їх полюбляють, тому EasyWeek також допомагає і з маркетингом у соціальних мережах.

 • За допомогою EasyWeek легко вносити передоплату, бронювати кілька зустрічей та багато інших корисних опцій.

 • Ми також пропонуємо статистику, аналітику та журнал клієнтів з їхніми уподобаннями щодо послуг.

 • Хочете запропонувати знижку на новорічні свята або ж чорну п'ятницю? За допомогою EasyWeek ви можете миттєво надіслати акційні пропозиції своїм клієнтам.

 • Сервіс допоможе легко розподіляти навантаження між тату-майстрами та керувати розкладом. Персонал можна винагороджувати за хорошу роботу в кілька кліків.

Програмне забезпечення для тату-салону EasyWeek – це зручний інструмент, який пропонує безліч функцій і постійно адаптується до тенденцій ринку. Його дуже легко налаштувати і досить зручно використовувати. Крім того, наше програмне забезпечення має конкурентоспроможну ціну і часто пропонує знижки. Нові користувачі можуть протестувати сервіс абсолютно безкоштовно. Ми пропонуємо 2 тижні пробного періоду, під час якого ви можете випробувати систему на повну потужність.

Якщо у вас малий бізнес з 1 користувачем і 1 локацією, ми також надаємо безкоштовний тарифний план.

Спробуйте EasyWeek зараз і оптимізуйте свій тату-салон за лічені секунди!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює