Ціни
Увійти
Програма CRM

CRM-система для запису клієнтів

Функціональна онлайн-система CRM, яка оптимізує запис на послуги, управління клієнтами та автоматизує всі бізнес-процеси.

CRM система
0
Зростання продажів
0
Вищий коефіцієнт конверсії
0
партнерські підприємства

Розширюйте можливості свого бізнесу

Почніть використовувати максимум від кожного клієнта #2

Підвищуйте коефіцієнт конверсії та поліпшуйте якість обслуговування клієнтів з миттєвим доступом до всіх функцій EasyWeek.

Оптимізуйте процеси для кращих результатів

EasyWeek CRM допомагає поліпшити відносини з клієнтами та підвищити їх лояльність, тим самим збільшуючи ваші продажі та доходи бізнесу.

Зручний додаток для всіх пристроїв

Наша система працює на смартфонах, планшетах та у web-версії. Додаткове обладнання не потрібне.

App StoreGoogle Play
Наші ціни
  • Реєстрація без прив'язки картки
  • 14 днів безкоштовної повної версії
  • Жодних прихованих платежів
Безкоштовно
0₴
Основні функції
Профі Профі
від 147₴
Розширені можливості
Порівняти всі плани
Приєднуйтеся до компаній, які нам довіряють

Створіть свою історію успіху з EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Більше 10 000 позитивних відгуків про EasyWeek.

Rated {score} stars

Шикарна система для нашого спортивного клубу. Тепер ми можемо легко контролювати бронювання та розклад. Дякуємо EasyWeek!

twitterВіталій ПетренкоСпортивний клуб
Rated {score} stars

Встановила додаток годину назад. Я в захваті!!! Це найкращій продукт с усього що я пробувала. Є абсолютно все що може знадобитися и навіть більше. Зросумілий для компанії і для кліентів, інтеграції з соц.мережами та гуглкартами, вінанси. та це моя нова любов! І це все є в безкоштовній версії! Тай платна версія коштуе не багато!

Tatiana avatarapplestoreTatianaVerified user
Rated {score} stars

Використовую EasyWeek вже півроку і це дійсно спрощує моє життя. Тепер не потрібно витрачати години на бронювання. Єдиний мінус - деякі клієнти скаржаться, що не можуть зареєструватись.

twitterКатерина ІвановаСалон краси
Rated {score} stars

EasyWeek - це дуже зручний сервіс для бронювання. Він допомагає нам ефективно керувати нашим графіком і зекономити час. Є деякі моменти, які, на мою думку, потребують удосконалення, але в цілому я задоволений.

twitterОлег СергієнкоФітнес-центр
Rated {score} stars

Хороший сервіс для бронювання. EasyWeek допомогла мені організувати свою роботу і автоматизувати бронювання. Єдине, що було б непоганим, це більше можливостей налаштування.

trustpilotМикола ШевченкоАвтосервіс
Rated {score} stars

Мені подобається EasyWeek, але було декілька проблем з налаштуванням початкового розкладу. Однак після того, як ми все вирішили, все працює добре. Це дійсно допомагає нам краще планувати наш час.

applestoreІрина ВасиленкоСпа-салон
Rated {score} stars

EasyWeek допомагає мені керувати моїм SPA-салоном без зайвих зусиль. Єдине, що мені не подобається, це те, що інтерфейс трохи заплутаний. Але в цілому, я задоволена.

g2Анна КовальSPA
Rated {score} stars

EasyWeek допомогла нам організувати роботу нашого медичного центру. Тепер пацієнти можуть легко бронювати прийоми. Ми ще вивчаємо всі функції, але зараз все виглядає добре.

playmarketТетяна ШевченкоМедичний центр
Rated {score} stars

EasyWeek - це просто супер! Як власник фітнес-центру, я знаю, наскільки важливо мати ефективну систему бронювання, і EasyWeek виявився ідеальним рішенням для нас. Наші клієнти люблять його за простоту і зручність, а ми - за можливість автоматизувати свою роботу.

applestoreОлександр КоваленкоФітнес-центр
Rated {score} stars

Я використовую EasyWeek вже декілька місяців, і це дійсно спростило процес бронювання для моїх клієнтів. Єдине, що мені б не завадило, це більш гнучкі налаштування графіка. Однак, це дрібниця порівняно з тим, що EasyWeek пропонує.

twitterМарія ПетренкоМасажний салон
Поширені питання

Не можете знайти відповідь? Зверніться до нашої дружньої команди.

Що таке система CRM і як вона інтегрується з EasyWeek?

Система CRM (Customer Relationship Management) - це інструмент, який допомагає управляти взаємодією з клієнтами та потенційними клієнтами. EasyWeek інтегрується з вашою системою CRM для оптимізації процесу бронювання та призначення зустрічей, покращуючи ефективність та досвід користувача.

Як EasyWeek може покращити ефективність нашої CRM?

EasyWeek може автоматизувати процеси бронювання та призначення зустрічей, зменшуючи ручні завдання у вашій CRM. Це призводить до збільшення продуктивності, більш точного управління даними та покращення обслуговування клієнтів.

Чи може EasyWeek синхронізуватися з нашою поточною системою CRM?

Так, EasyWeek розроблений для інтеграції з різноманітними популярними системами CRM. Це дозволяє безшовно передавати та синхронізувати дані, гарантуючи плавність ваших бізнес-операцій.

Що робити, якщо нам потрібна допомога з інтеграцією EasyWeek з нашою CRM-системою?

Наша команда підтримки готова допомогти вам з будь-якими викликами, з якими ви можете зіткнутися під час процесу інтеграції. Ми переконаємося, що EasyWeek працює бездоганно в межах вашого CRM-оточення.

Чи пропонує EasyWeek якісь власні функції CRM?

Так, EasyWeek має деякі вбудовані функції CRM. Це включає відстеження взаємодії з клієнтами, управління даними клієнтів та генерування звітів. Однак, для більш розширених функцій CRM, інтеграція з присвяченою системою CRM може бути корисною.

14 днів безкоштовної повної версії

Використовуйте всі можливості нашого продукту абсолютно безкоштовно і без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Необмежений доступ до всіх планів протягом 14 днів

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює