Ціни
Увійти
Програма для барберів

Вступ

Відкриття власного барбершопу майже завжди пов'язане з великими витратами та стресом. Однак за відкриттям перукарні слід не менш складний період залучення клієнтів та створення своєї клієнтської бази.

Тому в цій статті мова піде про рідше обговорювану, але не менш важливу частину салонного бізнесу – програму запису на прийом та її переваги.

У нашому блозі можна знайти окремий гайд, присвячений відкриттю барбершопа.

Недоліку в CRM-додатках для різних видів бізнесу немає. На нашому сайті ви можете знайти всю необхідну інформацію про те, на що слід звернути увагу в CRM-системах, щоб підібрати програму, яка підходить для своєї справи.

Програма бронювання корисна для самозайнятих, як і великих барбершопів, оскільки одна з її основних цілей – поліпшення комунікації з клієнтами. А завдяки успішному персональному брендингу, перукарі-початківці стають помітними і розширюють свій вплив.

Що пропонують CRM-системи?

Ці системи були створені в першу чергу, щоб дозволити власникам бізнесу (в основному у сфері послуг) швидко та зручно збирати, сортувати та зберігати дані про клієнтів. Це значно полегшує спілкування між компанією та її цільовою аудиторією.

Згодом з'ясувалося, що збір даних є ефективним маркетинговим інструментом, тому програми продовжували вдосконалюватись і додавати все більше і більше цінних функцій, доки не перетворилися на те, що ми знаємо сьогодні.

В даний час більшість додатків обов'язково включають різні інструменти для управління бізнесу. Серед них:

 • База даних клієнтів

 • Цифровий календар та розклад команди

 • Звітність: наприклад, аналіз діяльності та продажів, оцінка роботи команди

 • Інвентаризація та робота з постачальниками

 • Онлайн-маркетинг

 • Нарахування зарплати працівникам

 • Інтеграція з різними сервісами

На відміну від інших програм, CRM-системи пропонують комплексні рішення, що дозволяють позбутися більшості проблем одночасно.

Використання програми бронювання у барбершопі

Перше завдання барбер-салону – привернути клієнтів, утримати їхню увагу. Проте набагато складніше завоювати та зберегти їхню довіру. CRM-програма може бути корисною на кожному з цих етапів.

Як і для більшості підприємств індустрії краси, запис на прийом через Інтернет вже не так конкурентна перевага, як необхідність.

Більшість клієнтів рідко турбують себе дзвінками, тому що вони можуть знайти, наприклад, десяток інших салонів в Instagram, які пропонують систему онлайн-бронювання з чітким переліком послуг, цін та доступних майстрів.

Враховуючи це, природно, виглядає досить непривабливо, якщо вам доведеться дзвонити на стрижку.

Звісно, ​​утримання клієнтів багато в чому залежить від якості ваших послуг, але не забувайте, що привертати увагу клієнтів потрібно постійно.

Щоб не дратувати свою аудиторію нав'язливими та нецікавими пропозиціями, необхідно точно знати її потреби. У цьому керівнику салону допоможе статистика джерел запису та дані щодо клієнтських сегментів у програмному забезпеченні. Ваша цільова аудиторія, ймовірно, набагато різноманітніше, ніж просто "чоловіки" або "чоловіки від 20 до 70".

На основі цієї інформації ви зможете оптимізувати свої інформаційні розсилки, пости в соціальних мережах, опис компанії на вашому сайті та Google Maps та запустити успішні рекламні акції.

EasyWeek – програмне забезпечення для барберів

EasyWeek спочатку орієнтований на салони краси та їх потреби. Найбільш очевидні переваги цієї програми:

 • Онлайн-бронювання 24/7

 • Зручний календар, у якому всі записи можна групувати та виділяти кольором.

 • Планування роботи персоналу із нагадуваннями про заброньовані послуги.

 • Просунута система повідомлень для клієнтів із кількома каналами: SMS, електронна пошта, месенджери.

 • Форми бронювання, повідомлення та інформаційні бюлетені, що настроюються.

 • Бізнес-аналітика будь-якого роду від статистики клієнтів до споживання продукції.

 • Безкоштовний веб-сайт з віджетом та можливостями інтеграції та, як наслідок, покращена онлайн-видимість вашого барбершопа.

 • Інтеграція з найпопулярнішими сервісами, такими як Facebook, TikTok та Instagram, а також Google Maps, та ін.

 • Сегментація клієнтів за допомогою системи тегів та можливість блокування клієнтів.

 • 2 тижні можна безкоштовно тестувати повний функціонал програми.

Крім того, EasyWeek дозволяє скористатися всіма перевагами гнучкого ціноутворення без прихованих платежів та навіть вибрати безкоштовний тарифний план для самозайнятих та індивідуальних підприємців.

Сайт барбершопу від EasyWeek

Висновок

Відкриття барбершопу – це одночасно і значне кар'єрне зростання, і справжній виклик, тому що ви вчитеся брати на себе відповідальність, розраховувати фінанси, розробляти послуги, презентувати себе, створювати рекламу та багато іншого.

Встановіть програмне забезпечення EasyWeek для барбершопів, щоб полегшити щоденну роботу та контролювати розвиток вашого бізнесу у режимі реального часу. Виберіть тарифний план та функції, які ви вважаєте корисними для вашого салону.

Підключайте 14-денну безкоштовну пробну версію та почніть керувати своїм бізнесом краще вже зараз!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює