Ціни
Увійти
Програма для масажного салону

Популярність масажного бізнесу

Масажний бізнес залишається в тренді. Люди турбуються про власне здоров'я, тому з задоволенням відвідують різноманітні масажі, салони краси та SPA.

Попит створює шалену пропозицію. Щороку відкриваються все нові й нові салони масажу. Найпростішим варіантом є домашня студія масажу або ж оренда робочого місця в салоні краси. Так, ви просто та легко впораєтесь з невеликим та навіть середнім клієнтопотоком. Якщо ж ви плануєте бізнес більшого масштабу, краще відкривати масажний салон. Усі 3 опції не виключають одна одну. Наприклад, масажисти часто починають з домашньої студії, потім переходять працювати до салону і зрештою відкривають власну студію масажу.

Зовсім неважливо який формат ви обираєте сьогодні. Головне поставити задачу та чітко слідувати бізнес-плану. Кожен підприємець так чи інакше хоче збільшити прибутки студії масажу. Будь-який бізнес, що взаємодіє з клієнтами потребує особливої уваги. Масажна студія – не виняток.

Онлайн-запис стане ідеальним доповненням до гарного масажу. Такий дует фактично гарантує успіх масажного салону, тобто збільшення прибутку. Встановити віджет для онлайн-бронювання досить просто. Так, ви можете скористатись послугами CRM-систем. EasyWeek, наприклад, не лише надає безкоштовний віджет для онлайн-бронювань, але й створить для вас лендінг та посилання на віджет для соціальних мереж. Бронювати стало ще простіше!

Невелику масажну студію можна відкрити до $5 000. Ця сума враховує витрати на оренду, косметичний ремонт та витратні матеріали. Якщо ж орендувати приміщення ви не плануєте, запустити масажний салон можна ще вигідніше. Так, ви маєте закупити різноманітну масажну косметику та зареєструвати бізнес офіційно. Це досить незначні витрати.

Ліцензія не потрібна, якщо ви виконуєте естетичний масаж. Однак будьте обережні з лікувальними масажами. Вони потребують ліцензування.

CRM (Customer Relationship Management) – це спеціальне програмне забезпечення для масажних студій та салонів краси, яке дозволяє бронювати відвідування онлайн. Однак, це далеко не єдина корисна функція подібних систем. Так, CRM допоможе з організацією клієнтської бази, звітністю, контролем роботи закладу та персоналу тощо. Це чудова конкурентна перевага.

Яке програмне забезпечення вибрати для масажного салону?

Ще перед відкриттям варто продумати цей момент. Гарна CRM оптимізує бізнес-рутину і допоможе закладу вирости. У той час неякісне програмне забезпечення не те, що не сприятиме процвітанню, а ще й нашкодити може. Але не будемо про погане. Варто гарненько підготуватись і все буде добре. Ось короткий алгоритм підбору програмного забезпечення для студії масажу:

 1. Запишіть усі функції, які ви хотіли б отримати від CRM.

 2. Перегляньте наявні варіанти на ринку.

 3. Порівняйте ваші очікування та функції CRM, які вам доступні.

 4. Зупиніться на 3 – 5 системах.

 5. Прочитайте відгуки про обрані варіанти.

 6. Порадьтесь з колегами та друзями.

 7. Повторюйте 5 – 6 кроки до визначення ідеального варіанту.

Погляньмо як якісне програмне забезпечення для студії масажу оптимізує бізнес. Пропонуємо зробити це на прикладі EasyWeek CRM.

Переваги, які отримує бізнес з EasyWeek:

 • Клієнти не уявляють свого життя без інтернету та соціальних мереж. Надайте їм можливість записатись онлайн і клієнтопотік суттєво збільшиться.

 • EasyWeek працює 24/7. Так, клієнти матимуть можливість записатись у бажаний час та до улюбленого масажиста. Працівники салону тут же побачать бронювання в системі. Це ідеальний варіант для мінімізації накладок та конфліктів.

 • Клієнт одразу отримає усю необхідну інформацію про салон, вартість процедури, варіанти масажів та обраного тренера. Це дуже зручно та піднімає довіру до студії масажу.

 • Система попередить про візит майстра та клієнта. Шансів забути про запис не залишиться.

Сторінка масажного салону в системі EasyWeek

CRM для масажного салону – перший крок до прибутку

Управляти салоном масажу стане набагато простіше. Зрештою, як і будь-яким іншим бізнесом. Ось деякі функції CRM EasyWeek, які наші клієнти просто обожнюють:

 • Щоденник запису клієнтів.

 • Картка кожного гостя з індивідуальними уподобаннями.

 • Можливість автоматизованого розсилання нагадувань, акцій та пропозицій.

 • Облік роботи персоналу та зарплатна відомість.

 • Управління платежами.

 • Вебсторінка масажного салону створюється безкоштовно. Не потрібно витрачатися на вебсайт.

 • Мобільний додаток, адаптований під усі платформи.

 • Облік закупівель, інвентаризація витратних матеріалів.

 • Контроль товарообігу.

 • Зручний сервіс онлайн-запису на масаж.

 • Безліч маркетингових інструментів для просування вашого салону.

 • Інтеграція із соцмережами.

 • Детальна статистика та аналітика.

Приємним бонусом стане й те, що розробники сервісу – українці. Систему засновано вихідцями з України в Німеччині у 2018 році. З того часу нам довіряють уже понад 10 000 клієнтів по всьому світу.

Спробуйте розумну автоматизацію й ви. Це так просто і дуже корисно! Протестувати EasyWeek можна за посиланням. Ми пропонуємо гнучку систему тарифів без переплат та прихованих платежів. Для малого бізнесу з 1 локацією та 1 масажистом, EasyWeek пропонує цілком безкоштовний тариф. Адже зростати разом приємніше.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює