Ціни
Увійти
Програма для лазні та сауни

Управління лазнею

Бізнес банних послуг досить просто організувати. Він не містить багато послуг чи сервісів, які потрібно продати. Та, як і будь-який бізнес, цей стартап потребує роботи зі штатом, аналізу ринку, статистики, фінансових показників та планування.

Розгляньмо основні процеси, які можна додати для оптимізації банного комплексу за допомогою програми для бізнесу від EasyWeek.

Мінімальна сума інвестицій для відкриття лазні складає 400 000 грн. Сюди входять витрати на оренду чи покупку приміщення, меблі, підведення комунікації тощо.

Відкрити лазню можна за таким самим алгоритмом як і будь-який інший бізнес. Для початку, вам знадобиться стартовий капітал. Він складає 400 000 – 1 000 000 грн. Це залежить від обладнання та типу лазні.

Найкраще обрати CRM-сервіс, який відповідає запиту вашої компанії. Так, EasyWeek ідеально підійде малому та середньому бізнесу. Система надає функцію онлайн бронювання, безкоштовний сайт та детальну бізнес-аналітику.

Банний бізнес

Онлайн-бронювання клієнтів в сауну та баню

Якщо ваш банний бізнес все ще використовує зворотні дзвінки клієнтам для підтвердження бронювання, на жаль, ви відстаєте від конкурентів. Функція онлайн-бронювання вже давно стала базовою для багатьох клієнтів. Більшість із них не розглядатиме компанію без можливості онлайн-бронювання.

Можливість забронювати послугу онлайн – суттєва перевага для української лазні чи сауни, де багато процесів все ще відбуваються старомодно. Плануючи відкрити лазню, пам'ятайте ці нюанси.

Клієнт відразу побачить ваш розклад, список послуг та фото компанії. Наявність сервісу онлайн-бронювання спрощує взаємодію з відвідувачами, збільшуючи дохід закладу.

Електронний журнал з клієнтською базою

Разом з EasyWeek, ви легко та просто сформуєте власну базу клієнтів, проаналізуєте попит та клієнтський фідбек.

На кожного гостя заповнюється картка клієнта, де зазначається персональна програма лояльності, обрані послуги та середній чек. Ця інформація дозволяє налаштувати індивідуальні розсилки та запропонувати гостям привабливі пропозиції.

Облік товарів

За допомогою CRM для лазні від EasyWeek ви зможете не лише пропонувати оренду сауни, але й заробляти, продаючи аксесуари (віники, аромамасла, халати) та додаткові послуги, як, наприклад, послуги лазника. Система попередить адміністрацію про всі замовлення, а співробітники отримають сповіщення напередодні сеансу.

Протестувати EasyWeek безкоштовно

Онлайн-запис у лазневий комплекс

Персональний сайт для сауни від EasyWeek

Ви остаточно вирішили відкрити лазню та спланували запуск поетапно? Чудово, саме час створити власний сайт. Вам не потрібно наймати працівників для створення сайту. За допомогою EasyWeek, ви зможете швидко та безкоштовно створити власний вебсайт з формою для онлайн-бронювання. Швидко, зручно та назавжди.

Якщо ви вже маєте власний сайт для лазні або ж сторінки у соціальних мережах, можна додати до профілю унікальне посилання для миттєвого бронювання послуг.

Якщо клієнту не вдалось забронювати послугу протягом 1 хвилини (складно, незручно, треба телефонувати), скоріш за все, він не прийде. З EasyWeek такого не станеться.

Управління мережею банних комплексів

Коли бізнес стане досить прибутковим, можна легко відкрити ще одну лазню. Так, ви організуєте мережу. Додати філіал можна швидко та просто. CRM-система від EasyWeek дозволяє вести фінансову звітність, порівнювати показники філій тощо.

І це лише невелика частина функціоналу EasyWeek. Програма для автоматизації банного бізнесу оптимізує більшість робочих процесів, додаючи вам більше важливого ресурсу – часу. Підключіть банний сервіс до системи EasyWeek абсолютно безкоштовно, щоб протестувати його функціонал. Успіхів у відкритті лазні та чекаємо на вас у дружній родині успішних клієнтів EasyWeek.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює