Ціни
Увійти
Програмне забезпечення для фотостудії

Вступ

Бізнес потребує нових рішень, це факт. Компанії з'являються і зникають, як бульки на воді. Лише одиниці можуть залишитися в ніші та заробити позитивну репутацію. Звичайно, що кожен новий бізнес сподівається на успіх. На жаль, одних сподівань мало. Потрібно діяти. Та не хвилюйтесь! Ми підкажемо як налаштувати бізнес так, щоб отримати якнайбільше прибутку.

Сьогодні, ми поговоримо про розумну автоматизацію фотобізнесу, особливості фотосправи та нюанси, які необхідно розуміти для успішного бізнесу в ніші фото. Поїхали!

Це спеціальна CRM система, розроблена під потреби фотобізнесу. Зазвичай, такі рішення дозволяють бронювати та керувати бронюваннями в режимі реального часу. Програмне забезпечення для фотостудій – ідеальне рішення для бізнесу будь-якого розміру. Система автоматизує бронювання, полегшуючи життя бізнесу та його клієнтам.

Найправильнішим рішенням буде покладатися на потреби бізнесу. Гарненько вивчіть, що вам потрібно та порівняйте з функціями CRM для фотостудій. Обирайте найоптимальніше за функціоналом та ціною рішення. Рекомендуємо зупинитися на системах з відкритим кодом та оперативною технічною підтримкою. EasyWeek стане чудовим помічником в оптимізації вашого фотобізнесу.

Програма для приватного фотографа

Особливості роботи фотостудії

Фотостудія працює для клієнтів та за рахунок клієнтів. Цей бізнес особливо сильно залежить від позитивної репутації, адже навіть 1 негативний відгук може зруйнувати довіру до невеличкої фотостудії. Звичайно, гігантам не варто хвилюватися про такі дрібниці, але ж до монстра фотобізнесу ще дорости потрібно.

Ви початківець або ж уже досвідчений власник фотобізнесу? Тоді, ви точно знаєте як важко керувати бронюваннями у режимі реального часу. Клієнти хочуть обрати зручний час, гарного фотографа та красивий реквізит, а розв'язувати організаційні питання необхідно вам. Саме тому фотобізнес потроху переходить на CRM системи. Це програмне забезпечення знімає навантаження з власника та адміністрацій фотостудії, підвищуючи рівень лояльності клієнтів.

Детальніше про якісне програмне забезпечення для фотостудій далі у цьому матеріалі.

Програмне забезпечення для фотостудії

Програмне забезпечення – рішення, яке популярне ледь не у всіх клієнтоорієнтованих нішах. Чим більше відвідувачів ви приймаєте, тим нагальніше вам необхідно обрати CRM для вашого бізнесу. Розгляньмо 2 фотостудії. Перша працює з бронюваннями за старим добрим методом – вручну. Тоді як друга вирішила оптимізувати справу та під'єднала CRM.

 • Фотостудія 1. Клієнт телефонує адміністратору, розв'язує усі нагальні питання усно. Адміністрація може легко помилитися, адже клієнтів дзвонить досить багато. А клієнт може забути деталі зустрічі, адже важко запам'ятати день, час, фотографа, місце та рекомендації в 1 момент.

 • Фотостудія 2. Клієнт заходить на персональну сторінку вашої фотостудії, переходить до віджета для онлайн-бронювання. Тут легко і просто можна вибрати день, час, фотографа та зазначити деталі фотосесії. Декілька натискань мишкою і вуаля! Бронювання успішно завершено, а лист з деталями та підтвердженням зустрічі уже на пошті.

Очевидно, що забронювати фотостудію набагато легше разом з розумним програмним забезпеченням. Однак мало хто здогадується, що і просувати фотобізнес легше за допомогою CRM.

Оренда фотостудії та фотографа

Просування фотостудії за допомогою CRM

Програма CRM – оптимальне рішення для керування бізнесом прямо з телефону. А новітні системи дозволяють ще й просувати фотостудію через цей тип програмного забезпечення. Про це далі.

Переваги просування фотобізнесу за допомогою CRM:

 • Клієнтська база дозволяє створити зручні сповіщення та нагадування про заброньовані події. Забудьте про запізнення та відміни в останню хвилину. Тільки не з CRM!

 • QR коди допомагають бронювати фотосесії ще легше. Клієнту достатньо просканувати код і він одразу опиниться на сторінці бронювання. Вибираємо час та фотографа і все!

 • Програму лояльності тепер можна створити на раз-два. Клієнтська база, знову ж таки, рятує. Створюйте особисті пропозиції, надсилайте приємні знижки та побажання до свят, щоб завоювати лояльність аудиторії. Так, з CRM це можливо!

 • Маркетингові інструменти CRM – зручний варіант для малого та середнього бізнесу. Одна система зможе замінити цілу команду професійних маркетологів. Звісно, якщо обрати цю систему правильно. А от в цьому ми вам легко допоможемо.

Протестувати безкоштовно програму онлайн-запису для фотостудій

Здати фотостудію в оренду

EasyWeek – програма для онлайн-бронювання фотостудії

EasyWeek – це німецька якість за українську ціну. Сервіс засновано в Дюссельдорфі у 2018 році вихідцями з України. Саме тому ми чудово розуміємо специфіку роботи як українського, так і європейського ринків. Так, EasyWeek, вміло керує вашим бізнесом поки ви зайняті важливішими справами. Сервіс доступний 24/7, тобто клієнт зможе забронювати сеанс навіть поки ви відпочиваєте.

Клієнти сервісу – успішні бізнеси по всьому світу. Ми працюємо з компаніями в Європі та Америці, задовольняючи потреби різноманітних бізнесів. Фотобізнес – не виняток!

Переваги EasyWeek для фотостудії:

 • Автоматизація бронювань. Фотосесію тепер забронювати простіше ніж переглянути фільм. Ще й швидше!

 • Збільшення потоку клієнтів. Важко керувати великою кількістю замовлень вручну, а от з CRM – легко! Клієнтів стає більше, а зусиль менше.

 • Звісно ж, більше клієнтів = кращий прибуток. Думаю, пояснення тут зайві.

 • EasyWeek – це маркетинг за ціною чашки кави. Так, ви отримуєте усі необхідні маркетингові інструменти за ціною чашки американо у київській кав'ярні.

 • Аналітика та контроль фінансів у 1 програмі. Разом з EasyWeek, ви можете керувати бізнесом з телефону. Бізнес-аналітика та фінансові розрахунки доступні онлайн з будь-якої точки світу. Усе що вам знадобиться – це телефон з доступом до мережі інтернет та профіль у системі EasyWeek.

Керуйте власним бізнесом легко та ефективно, мотивуйте персонал навіть за 1000 км від власної фотостудії, ви - бос, а ми допоможемо впоратися з бізнесом якомога краще.

Протестувати безкоштовно програму онлайн-запису для фотостудій EasyWeek

Онлайн-запис на фотосесію

Висновок

Фотобізнес – прибуткова справа, яка потребує гарного планування. EasyWeek дозволяє керувати бізнесом онлайн, оптимізуючи бронювання та мотивуючи команду на більше.

EasyWeek – ваш надійний помічник в оптимізації фотобізнесу. Ми пропонуємо гнучку систему тарифів та безкоштовний варіант для бізнесу з 1 працівником та 1 локацією. Користуйтеся сервісом у своє задоволення, а ми оптимізуємо вашу студію без зусиль.

Пробна версія та безкоштовний тариф доступні за посиланням. Разом до вершин, бо так це працює!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює