Ціни
Увійти
Програма для квестів

Перспективи сфери розваг

Бізнес у сфері event постійно розвивається. Останнім часом VR-клуби, боулінг, пінбол (не плутати з пейнтболом, хоча й він не втрачає популярності) користуються неабиякою увагою клієнтів.

Особливе місце у цьому списку займають квест-кімнати. Це розвага, де команда вирішує логічні задачі та долає різні труднощі. Відкриття квесту може стати чудовою інвестицією. Сьогодні це один з перспективних стартапів.

Для старту бізнесу знадобиться детальне планування, аналіз конкурентів та якісне програмне забезпечення. CRM для квест-кімнат – це те, що вам потрібно!

Дуже тяжко уявити бізнес, який не користується сучасними технологіями. Без них сьогодні нікуди. Найтяжче обрати якісний варіант. Дійсно, вибір неймовірно широкий, а ціни ну дуже різні.

Зробити правильний вибір складно, але можливо. Ми вам у цьому допоможемо.

EasyWeek – гарний варіант ефективної та прозорої CRM. Це програмне забезпечення автоматизує управління потоком клієнтів та спрощує планування квестів. Програма онлайн-запису – розумний інструмент для бізнес-менеджменту.

Відкриття VR-клубу – перспективна бізнес-ідея. Цей проєкт потребує детального планування та розуміння справи. Детальніше про VR-клуб та нюанси його запуску можна почитати у цьому матеріалі.

Перш за все, варто почати зі створення продуманого бізнес-плану. Радимо заздалегіть подумати про оренду чи покупку приміщення під барбершоп, пошук співробітників та підключення розумного програмного забезпечення для барбершопів. У блозі EasyWeek ми підготували статтю про відкриття барбершопу.

Власний сайт – перевага для будь-якого бізнесу. І квест-центру, і VR-клубу знадобиться сайт із функцією онлайн-бронювання та віджетом. Саме такий варіант пропонує EasyWeek. До того ж, абсолютно безкоштовно! Детальніше про сайт від EasyWeek читайте у нашому блозі.

Відкрити свою кімнату квестів

Програма онлайн-бронювання для квеструму від EasyWeek

Послуги квест-кімнати – сервіс, який бронюють заздалегідь. Ідеально, якщо клієнт може забронювати сеанс будь-яким можливим способом: через додаток, посилання чи на сайті компанії.

Чудовий варіант привабити ще більше клієнтів – надати зручний варіант бронювання послуги. Так, щоб гостю не довелося витрачати час на дзвінки та розмови з персоналом. В ідеалі варто виключити всіх людей, крім клієнта, з ланцюжка бронювань. Так, онлайн-бронювання – чудовий варіант.

За допомогою програми EasyWeek користувач сам обирає дату та час, квест та кількість учасників, далі коротка анкета і вуаля! Сервіс заброньовано. Після успішного бронювання дані гостя залишаються в системі, а квест-рум отримує сповіщення про нове бронювання.

Інтерфейс сервісу EasyWeek інтуєтивно зрозумілий. З ним впорається будь-який користувач.

Підключити онлайн-запис на квести в Instagram

Як скласти розклад квестів

Переваги програми для квестів EasyWeek

  • Можливість онлайн-бронювання в форматі 24/7.

  • Повний контроль бізнесу з будь-якої точки на карті.

  • Економія зусиль при роботі з гостями та співробітниками.

  • Планування та контроль фінансів.

  • Сегментація клієнтської бази.

  • Автоматизація рутинних робочих процесів, наприклад, організація масових розсилок.

  • Декілька десятків звітів для порівняння роботи філіалів та аналізу маркетингових кампаній.

Програма EasyWeek – легке та ефективне рішення для оптимізації роботи квеструму. Ми надаємо безкоштовний тариф для 1 локації та 1 співробітника. Більші компанії можуть обрати 1 з професійних тарифів EasyWeek.

З нами ви отримаєте сайт для вашого бізнесу, віджет та прозору аналітику. Програмне забезпечення інтегрується з соцмережами та картами. Так, ви просто і легко привабите ще більше клієнтів.

Протестувати програму EasyWeek безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює