Перспективи сфери розваг

Бізнес у сфері event постійно розвивається. Останнім часом VR-клуби, боулінг, пінбол (не плутати з пейнтболом, хоча й він не втрачає популярності) користуються неабиякою увагою клієнтів.

Особливе місце у цьому списку займають квест-кімнати. Це розвага, де команда вирішує логічні задачі та долає різні труднощі. Відкриття квесту може стати чудовою інвестицією. Сьогодні це один з перспективних стартапів.

Для старту бізнесу знадобиться детальне планування, аналіз конкурентів та якісне програмне забезпечення. CRM для квест-кімнат – це те, що вам потрібно!

Дуже тяжко уявити бізнес, який не користується сучасними технологіями. Без них сьогодні нікуди. Найтяжче обрати якісний варіант. Дійсно, вибір неймовірно широкий, а ціни ну дуже різні.

Зробити правильний вибір складно, але можливо. Ми вам у цьому допоможемо.

EasyWeek – гарний варіант ефективної та прозорої CRM. Це програмне забезпечення автоматизує управління потоком клієнтів та спрощує планування квестів. Програма онлайн-запису – розумний інструмент для бізнес-менеджменту.

Відкриття VR-клубу – перспективна бізнес-ідея. Цей проєкт потребує детального планування та розуміння справи. Детальніше про VR-клуб та нюанси його запуску можна почитати у цьому матеріалі.

Перш за все, варто почати зі створення продуманого бізнес-плану. Радимо заздалегіть подумати про оренду чи покупку приміщення під барбершоп, пошук співробітників та підключення розумного програмного забезпечення для барбершопів. У блозі EasyWeek ми підготували статтю про відкриття барбершопу.

Власний сайт – перевага для будь-якого бізнесу. І квест-центру, і VR-клубу знадобиться сайт із функцією онлайн-бронювання та віджетом. Саме такий варіант пропонує EasyWeek. До того ж, абсолютно безкоштовно! Детальніше про сайт від EasyWeek читайте у нашому блозі.

Відкрити свою кімнату квестів

Програма онлайн-бронювання для квеструму від EasyWeek

Послуги квест-кімнати – сервіс, який бронюють заздалегідь. Ідеально, якщо клієнт може забронювати сеанс будь-яким можливим способом: через додаток, посилання чи на сайті компанії.

Чудовий варіант привабити ще більше клієнтів – надати зручний варіант бронювання послуги. Так, щоб гостю не довелося витрачати час на дзвінки та розмови з персоналом. В ідеалі варто виключити всіх людей, крім клієнта, з ланцюжка бронювань. Так, онлайн-бронювання – чудовий варіант.

За допомогою програми EasyWeek користувач сам обирає дату та час, квест та кількість учасників, далі коротка анкета і вуаля! Сервіс заброньовано. Після успішного бронювання дані гостя залишаються в системі, а квест-рум отримує сповіщення про нове бронювання.

Інтерфейс сервісу EasyWeek інтуєтивно зрозумілий. З ним впорається будь-який користувач.

Підключити онлайн-запис на квести в Instagram

Як скласти розклад квестів

Переваги програми для квестів EasyWeek

 • Можливість онлайн-бронювання в форматі 24/7.

 • Повний контроль бізнесу з будь-якої точки на карті.

 • Економія зусиль при роботі з гостями та співробітниками.

 • Планування та контроль фінансів.

 • Сегментація клієнтської бази.

 • Автоматизація рутинних робочих процесів, наприклад, організація масових розсилок.

 • Декілька десятків звітів для порівняння роботи філіалів та аналізу маркетингових кампаній.

Програма EasyWeek – легке та ефективне рішення для оптимізації роботи квеструму. Ми надаємо безкоштовний тариф для 1 локації та 1 співробітника. Більші компанії можуть обрати 1 з професійних тарифів EasyWeek.

З нами ви отримаєте сайт для вашого бізнесу, віджет та прозору аналітику. Програмне забезпечення інтегрується з соцмережами та картами. Так, ви просто і легко привабите ще більше клієнтів.

Протестувати програму EasyWeek безкоштовно.

#квест #сфера розваг

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг