Ціни
Увійти
Безкоштовний сайт для вашої компанії від EasyWeek

Вступ

Мета кожного підприємця – якомога швидше запустити власну справу. Наступна ціль – отримувати заслужений та такий бажаний прибуток від бізнесу. Однією з найважливіших задач вважається вибір майданчика для запуску нової компанії та її подальшого просування.

Цей етап досить складний, адже потрібно не просто обрати майданчик, але й забезпечити його якісним візуальним контентом, публікаціями та актуальною інформацією про послуги. Наступне завдання – зробити так, щоб користувач дійсно прочитав усю необхідну йому, а головне вам інформацію. Від цього залежить дохід компанії та лояльність клієнтури до бренду. Знаєте як оптимізувати процес? Найпростіше запустити власний сайт. Невеличкий лендинг допоможе систематизувати роботу бізнесу швидко та ефективно.

Але ж сайт коштує дуже дорого, чи не так? Це правда, але EasyWeek пропонує безкоштовний варіант, цікаво дізнатися детальніше? Тоді продовжуйте читати цей матеріал.

Онлайн-запис – надзвичайно зручний інструмент, який допомагає привабити клієнтів та підвищити лояльність покупців до бренду. Такий варіант роботи з клієнтурою не залежить від зайнятості адміністратора, тобто від людського фактора. Заклад прийматиме заявки 24/7. Це означає, що ви точно не втратите жодного клієнта.

Найефективнішим та найекономнішим варіантом буде реєстрація бізнесу у CRM сервісі. Наприклад, EasyWeek, пропонує безкоштовний сайт-вітрину для бізнесу.

Найпростіше скопіювати посилання в розділі Інтеграції та помістити його у біо вашого акаунту в Instagram. EasyWeek підтримує інтеграцію з цим та багатьма іншими сервісами.

Звичайно! Наприклад, обравши безкоштовний тариф від EasyWeek.

Які функції виконує сайт

Загальноприйнято виділяють 3 основні функції комерційного сайту: іміджева, маркетингова та інформаційна.

 • Іміджева функція – створення образу вашого бізнесу в очах клієнта, згодом формування позитивних асоціацій з брендом. Ключові складники: назва, логотип, кольорове оформлення.

 • Маркетингова функція – просування продукції, комерційних пропозицій за допомогою майданчика. Сюди відносимо різноманітні види реклами: візуальна, текстова, PR-акції. Надзвичайно важливим компонентом схожої реклами вважається детальний аналіз клієнтського попиту. Тільки так ви зможете розробити оптимальну пропозицію та задовольнити, а отже залучити, якомога більше клієнтури. Так, аналізуємо актуальність пропозиції та загальну відвідуваність сайту.

 • Інформаційна функція – базова, але важлива. Тільки так ви зможете пояснити клієнту хто ж ви, що робите та де знаходитесь. До інформаційної складової також відносять онлайн-запис на послугу. Так, компанія інформує потенційного клієнта про послуги, їх вартість та знайомить зі співробітниками. Цей розділ – основа основ, а отже вимоги дуже високі. Інформація має бути актуальною, тобто постійно оновлюватися, контент повинен залишатися різноманітним, варто оптимізувати сайт, щоб користувачу було зручно ним користуватися, власне тексти та наповнення має бути високої якості.

Якісний контент – основа гарних продажів.

Залежно від вашої галузі, потреба у підтриманні на висоті тієї чи іншої функції варіюється. Ми б радили робити акцент на баланс. Пам'ятаймо: тільки комплекс інформаційної, маркетингової та іміджевої функцій дають хороший результат.

Просування бізнесу в соцмережах

Соціальні мережі – ідеальне знаряддя для створення воронки продажів. Так, красивий профіль привабить клієнта, якісний контент утримає його увагу, а посилання на власний сайт завершить процес успішним бронюванням послуги.

Які найпопулярніші соцмережі в Україні?

Найперше, радимо інвестувати в Instagram. Ця платформа залишається популярною протягом останніх років і не збавляє обертів. Звичайно, конкуренти наступають, але інстаграм все ще в лідерах. Реклама у цій соцмережі вважається однією з найефективніших, адже аудиторія там просто величезна.

Далі Facebook та TikTok. Ці сервіси трохи менш популярні та все ж тримаються на хвилі трендів, до того ж аудиторії тут різні. Якщо Instagram приваблює аудиторію віком 15-35 років, то Facebook бере на себе контингент старше (35+), а TikTok – молодше (12+). Ідеальний сценарій – використовувати усі 3 соцмережі, але для початку Instagram цілком згодиться.

Ще один хороший варіант Twitter. Формат тут інший – короткі текстові повідомлення, можна додати фото, але ефект є. Реклама у цій соцмережі згодиться фактично будь-якій компанії, але акцент все ж на аудиторію 25+.

Якщо є соцмережі, то навіщо сайт?

Соцмережі – це гарний спосіб привабити клієнта на сайт. Якісний сайт допоможе закрити бронювання у лічені секунди. Так, лендинг EasyWeek створений аби просто та ненав'язливо спонукати користувача забронювати послугу. Інтерфейс сайту інтуїтивний та приємний оку, акцент зроблено на інформаційну функцію. Так, ви можете представити власну команду, зазначити послуги та прайс.

Безкоштовний сайт EasyWeek

EasyWeek – це міжнародна система онлайн-запису та багатофункціональна CRM для бізнесів різного масштабу. Реєструючись у сервісі, ви отримаєте міні-сайт з оптимальним функціоналом:

 • Сайт представлений у формі лендингу. Що таке лендинг? Це невеликий вебсайт з 1 сторінкою. Вам не доведеться самостійно розробляти його структуру та налаштування. Про це подбали наші спеціалісти. Усе, що необхідно зробити – наповнити лендинг актуальною інформацію, і все! Однією з найважливіших функцій сайту EasyWeek по праву вважається синхронізація інформації, яку ви вносите у програму з системою бронювання.

 • Наповнити сайт дуже просто! Достатньо заповнити інформацію про компанію та завантажити фото.

 • Сайт надає можливість залучення трафіку з соцмереж та під'єднання різноманітних варіантів просування.

 • Візуал сайту працює на результат. Лендинг побудовано так, що клієнт спершу знайомиться з компанією та командою та одразу ж може забронювати послугу в 1 клік. Комфорт ваших клієнтів – ваша відповідальність. Радимо потурбуватися про нього ще до відкриття.

 • Лендинг EasyWeek – чудова вітрина для вашого бізнесу. Посилання на сайт та онлайн-запис можна легко надіслати через будь-який месенджер або ж розмістити у соцмережах. Додатково можна згенерувати QR-код, який потім зручно розмістити на ресепшн чи у партнерів. QR-код – хороша можливість привабити максимальну кількість клієнтів, адже це моментальне бронювання.

 • EasyWeek надає функції аналітики сайту. Так, ви легко визначите найуспішнішу рекламну кампанію та сформуєте детальний портрет клієнта.

Важливо! Ми пропонуємо безкоштовний тариф та PRO-плани. Неважливо, який тариф оберете саме ви, адже сайт доступний на будь-якому плані EasyWeek.

Висновок

Сучасний світ диктує власні правила гри. Без сайту досить важко розвивати будь-яку справу, особливо пов'язану зі сферою послуг. Для того, щоб привабити клієнта вам 100% знадобиться актуальний та якісно налаштований сайт з функцією онлайн-запису. Сайт має бути зрозумілим та зручним: складний функціонал відштовхне користувача. Також важливо обрати варіант з можливістю детальної аналітики. Так, без аналітики не вдасться зрозуміти цільову аудиторію, відповідно й привабити клієнтів.

Сервіс онлайн-запису EasyWeek легко вирішить основні бізнес-задачі:

 1. Безкоштовно створить сайт для вашого бізнесу.

 2. Запустить запис на послуги.

 3. Спростить планування графіків працівників.

 4. Розрахує та нарахує виплати персоналу.

 5. Організує інвентаризацію матеріалів та просигналізує, коли треба закупити ще.

CRM EasyWeek – це усі необхідні дані про компанію в одному місці. Тепер тримати бізнес під контролем стало простіше, адже це можна зробити в 1 системі й прямо з телефону. Програма доступна з будь-якої точки світу та з будь-якого гаджета. EasyWeek підтримує усі популярні платформи та працює 24/7.

EasyWeek – це зручно, безпечно та функціонально. Протестувати сервіс можна безкоштовно. Ми пропонуємо 14 днів тестового періоду та безкоштовний тариф для майстрів. Після завершення пробного тарифу, ви зможете обрати: залишитися на безкоштовному тарифі або вибрати PRO-варіант. Приєднуйтесь до успішної родини EasyWeek!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює