Ціни
Увійти
Сайт для барбершопу

Вступ

Кількість барбершопів у великих та малих містах стабільно зростає. Щоб втриматися на плаву у конкурентному середовищі та привести бізнес до успіху, необхідно створити максимальний комфорт для клієнта на всіх етапах взаємодії. Один із аспектів грамотної роботи з клієнтами – зручний та функціональний сайт з можливістю онлайн-запису до барбершопу.

При відкритті салону краси будь-якого типу можна виділити кілька ключових етапів: підготовка бізнес-плану та пошук фінансування. Докладніше про всі кроки можна прочитати у блозі, у статті "Як відкрити свій барбершоп".

Читайте про це у нашому блозі, у статті "Оригінальні назви для барбершопу".

Зареєструйтесь у програмі для салонів EasyWeek та підключіть інтеграцію з Інстаграм. Ваші клієнти зможуть записуватись у барбершоп безпосередньо через соціальну мережу.

Сторінка барбершопу в системі EasyWeek

Як залишатися конкурентоспроможним: просування в інтернеті

"До чого тут сайт? Як він може відігравати ключову роль? Клієнти приходять до нас за гарною атмосферою, якісною музикою та склянкою якісного віскі після стрижки?" – Запитає середньостатистичний власник барбершопа.

Але річ у тому, що клієнт може не дізнатися наскільки гарний інтер'єр та класні майстри у вас у закладі, якщо на етапі пошуку інформації не знайде потрібних даних.

Потенційний клієнт просто піде туди, де все розкладено по поличках: на сайті є прайс, фотографії, можливість самостійного онлайн-запису. Ніхто не буде шукати ваш контактний номер, щоб потім п'ять хвилин обговорювати з адміністратором зручну вільну дату. Навіщо, якщо барбершоп у тому самому районі має систему онлайн-запису, де весь процес вибору майстра та призначення зустрічі займає хвилину?

Висновок простий: будь-якому барбершопу потрібен сайт, де клієнт зможе не лише знайти потрібну інформацію, а й самостійно записатися на стрижку в режимі реального часу.

Інтер'єр барбершопу

Чи потрібний сайт, якщо є робоча сторінка в соцмережі

Усі підприємці прагнуть запустити свій проект із мінімальними вкладеннями. Саме тому створюються бізнес-сторінки у соцмережах. Але соціальні мережі – лише один спосіб просування бізнесу. Набагато надійніше діяти з усіх боків, збільшуючи охоплення та кількість лідів.

Сайт для барбершопу здатний виконувати відразу кілька ключових функцій:

  • Наочна презентація послуг.

  • Можливість онлайн-запису до салону.

  • Інтеграція із соцмережами, Google Maps та сервісами розсилок.

  • Можливість запуску реклами.

Барбершоп у Києві

Безкоштовний сайт для барбершопу від EasyWeek

Розробка сайту – тривалий процес. Спочатку потрібно знайти спеціаліста, який не тільки вчасно створить відповідний вашим вимогам сайт, але і займатиметься його подальшим обслуговуванням. Послуги такого фахівця коштують недешево, до того ж, вам доведеться платити за місце на сервері і нести інші витрати. Часто підприємці на старті не мають фінансових можливостей для розробки сайту з нуля.

Інша опція – зробити сайт безкоштовно, використовуючи конструктори сайтів Tilda, WordPress та інші. Але це вимагатиме великої персональної залученості та бажання самостійно конструювати сайт.

Найпростіший варіант для власників барбершопу – оформити передплату на програму для салонів EasyWeek та отримати в подарунок готовий сайт з усією необхідною інформацією, включаючи віджет онлайн-запису.

Як шаблон ми вибрали лендінг, де на головній сторінці клієнт швидко знайде відомості про ваш барбершоп: опис послуг, фотографії майстрів, відгуки про салон.

Однією з найважливіших функцій є онлайн-запис. На інтерактивній таблиці як реального часу клієнт бачить графік роботи всіх майстрів і вільні дати для запису. Вибирає потрібний слот та записується. Система автоматично блокує час у календарі та повідомляє майстра про запис. Напередодні візиту клієнт отримує нагадування. Зручно, швидко та ефективно.

Запис завжди можна перенести чи скасувати, для цього не потрібно дзвонити чи приходити до салону. Клієнти точно оцінять цю функцію на сайті вашого барбершопу.

Сайт із онлайн-записом для барбершопу від EasyWeek

Висновок

Впровадження сучасних методів взаємодії із клієнтами якісно впливає на сферу послуг. EasyWeek створює комфортні умови для своїх партнерів на всіх етапах співробітництва.

CRM для салонів краси EasyWeek пропонує безкоштовну та PRO-версію підписки. Крім сайту з функцією онлайн-запису, ваш бізнес отримає можливість інтеграції з безліччю сервісів, функцію аналітики, модуль нарахування заробітної плати та обліку товарів.

З повним функціоналом програми EasyWeek можна ознайомитись на сайті або ж безкоштовно протестувати сервіс. Підключайтесь до EasyWeek та отримайте сайт для барбершопу абсолютно безкоштовно!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює