Ціни
Увійти
Програма для студії грумінгу

Салон грумінгу як бізнес-ідея

Відкриття грумінг студії – чудова ідея для бізнесу. Так само як і класичні перукарні, грумінг-салони набирають неабиякої популярності. Власники домашніх тварин турбуються про своїх улюбленців. Вони витрачають великі кошти на покупку одягу, аксесуарів та різноманітних пригощань для котів, собак та інших тваринок. Велика доля бюджету припадає на стрижки пухнастих друзів.

Грумінг – професійний догляд за домашніми улюбленцями. Він надзвичайно популярний серед власників породистих котів та собак. Стрижка тварини – це перш за все гігієна. Краса та стиль йдуть потім. Також грумінг важливий при підготовці тварини до змагань. Гарна зачіска допомагає не лише людям, а й пухнастикам.

Кроки, які потрібно зробити перед відкриттям грумінг-салону: створити бізнес-проєкт, вибрати приміщення та облаштувати його, найняти співробітників та замовити витратні матеріали. Детальніше про відкриття грумінг салону читайте у нашому блозі.

Програма для грумінг-студії дозволяє автоматизувати та спростити більшість робочих процесів таких як запис клієнтів та створення розкладу співробітників. Підписка на програмне забезпечення коштує недорого, а результати помітні вже з першого місяця.

Поширені послуги грумінг-салонів

Зазвичай у грумінг-студіях пропонують такі послуги:

  • Підстригання та обробка кігтів, у тому числі й для подальшого їх покриття (лаком).

  • Вичісування та різні стрижки.

  • Миття, укладка та зачіски.

  • Чищення очей, вух та зубів.

Управління салоном краси для тварин

Після виконання усіх необхідних для відкриття салону кроків, наступає інший важливий момент – робота закладу після запуску. Від того наскільки злагоджено працюватиме грумінг-студія залежатиме наскільки успішним буде бізнес.

Організація онлайн-бронювання – один із важливих етапів розвитку салону краси для тварин. Це особливо важливо для власників тварин, які потребують швидкої допомоги. Так, їм складно стояти в чергах, очікуючи візиту. Телефонні дзвінки також відпадають. За статистикою, клієнти не люблять телефонувати до салону, отже й записуватися через телефон.

Додати онлайн-бронювання на сайті, в соцмережах та картах допоможе EasyWeek. Можна скористатися безкоштовним тарифним планом або ж обрати професійний тариф.

Сайт салону краси для тварин від EasyWeek

Програма EasyWeek для грумінг студій

CRM-програма для зоосалону дозволяє легко та просто регулювати відносини з клієнтами. Користувач може самостійно обрати процедуру, дату та час. А згодом і повторити візит, якщо той сподобався. Онлайн-бронювання на грумінг значно спрощує планування розпорядку дня. Це гарний крок для створення позитивного зображення вашого салону та збільшення клієнтопотоку.

Сторінка грумінг-салону в системі EasyWeek

Переваги CRM від EasyWeek для студій грумінгу:

  • Зручне управління клієнтською базою: сегментація клієнтів, створення програми лояльності.

  • Детальна статистика відвідуваності салону краси для тварин.

  • Безкоштовний сайт з функцією онлайн-бронювання.

  • Модуль інвентаризації та продажу товарів.

  • Зручний онлайн календар з можливістю синхронізації з Google.

  • Нарахування заробітної плати співробітникам.

Модельна стрижка в грумінг-салоні

Онлайн-бронювання в салоні краси для тварин – так само важливе як і в салоні манікюру чи класичному салоні. Власники тварин хочуть отримати сервіс не гірший від того, що отримують у своїх салонах краси. Ваше завдання забезпечити їм необхідний рівень комфорту.

Програма для бізнесу EasyWeek забезпечує зручне онлайн-бронювання, а також дозволяє вести звітність щодо продажу суміжних товарів. Наприклад, аксесуарів та одягу для пухнастиків.

За допомогою EasyWeek ви легко спрогнозуєте власний прибуток. Система ефективна та проста у використанні. Протестуйте EasyWeek безкоштовно. З нами успіх стає ще ближчим.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює