Ціни
Увійти
CRM та онлайн-запис для фітнес-клубу

Онлайн-запис на фітнес

Будь-яку навіть найменшу фітнес-студію можна зробити прибутковою та популярною серед клієнтів. Для занять спортом зазвичай вибирають тренажерний зал або поряд із будинком, або неподалік роботи. Як правило, на одній території можна знайти відразу кілька місць для регулярних тренувань, тому новому спортивному центру важливо мати конкурентні переваги. Онлайн-запис не тренування – одна з них.

Сьогодні поговоримо про те як розкрутити фітнес клуб за допомогою CRM-системи. Це набагато простіше ніж може здатись на перший погляд.

Стартові витрати залежатимуть від локації, розміру та класу закладу. Невеликий фітнес-клуб в центрі міста коштуватиме від $15 000. Основні витрати припадають на оренду та обладнання.

CRM-системи стануть чудовим варіантом розумного програмного забезпечення, яке впорається з потоком клієнтів, аналітикою та базовим маркетингом. Наприклад, EasyWeek CRM.

Знову ж таки, за допомогою CRM-системи. Ця програма створить зручний лендінг та допоможе в інших аспектах онлайн-присутності. EasyWeek, наприклад, надає не лише сайт, а й віджет і більше 4К інтеграцій.

Як фітнес-клубу виділитись?

Хороший спосіб виділитись серед сусідніх фітнес-студій – встановити опцію онлайн-запису на заняття. Ця функція особливо актуальна під час проведення групових тренувань – йоги, пілатесу, розтяжки та інших.

Онлайн-запис на тренування допоможе простіше та ефективніше контролювати навантаження на фітнес-клуб, допоможе в онлайн-просуванні та створить позитивний образ студії в очах клієнта. Так чи інакше, люди ліняться записуватись на прийом через дзвінки або ж особисто. Усе більше клієнтів віддають перевагу онлайн-бронюванню послуг. Якщо вашу послугу можна забронювати через інтернет, шанс отримати більше клієнтів, тобто більше доходу, зростає в декілька разів.

Чому клієнти вважають за краще записуватися на фітнес онлайн?

 • Зручно: можна оформити запис з телефону дорогою на роботу або додому, не потрібно додзвонюватися або приходити до тренажерного залу для підтвердження.

 • Швидко: потрібно лише вибрати час, дату та категорію заняття.

 • Можна записатися через улюблену соцмережу: на будь-якому майданчику, де представлений фітнес-центр, можна розмістити посилання на віджет онлайн-запису.

 • Наочно: клієнт одразу бачить вартість заняття, кількість вільних місць, ім'я тренера.

 • Не потрібно запам'ятовувати: програма вчасно попередить про майбутній запис на тренування.

CRM-програма для фітнес-студій та тренажерних залів

Вести облік відвідувань та контролювати результати роботи дозволяє автоматизована програма для бізнесу EasyWeek. Сервіс здатний спростити управління будь-якої справи – від салону краси до дитячої секції.

CRM-системи популярні не лише в ніші спорту, проте саме тут вони показують неймовірні результати залучення клієнтів. Досить часто бізнес не надто задумується про зручний запис на тренування, а дарма. За статистикою, фітнес-студії, які мають опцію запису онлайн приносять власнику більше прибутку.

Клієнти не охоче телефонують, щоб записатись на тренування, а от забронювати його в декілька кліків сподобається ледь не кожному.

Чим CRM допоможе керівнику фітнес-центру

 • Веде розклад тренерів, контролюючи рівномірне завантаження.

 • Завдяки модулю фінансів, дозволяє нараховувати заробітну плату, відпускні та бонуси співробітникам. Ще один плюс – використання системи мотивації персоналу, яку керівник може розробити самостійно.

 • Збирає та класифікує ліди.

 • Зважає на кожного клієнта, відображаючи відомості про відвідування в індивідуальній картці гостя.

 • Дозволяє проводити та аналізувати маркетингові акції.

 • Веде облік витрат та доходів.

 • Допомагає в інвентаризації та закупівлях.

 • EasyWeek розробляє персональну веб-сторінку та домен для вашого фітнесу. Якщо ви збираєтеся вкласти кошти у відкриття тренажерного залу, безкоштовний сайт стане відмінним інструментом для залучення клієнтів.

 • Інтеграція з усіма соцмережами та картами, а також іншими корисними сервісами.

 • Багато аналітичних звітів, зокрема, порівняння результативності філій.

А чим клієнтам фітнес-студії

 • Швидкий онлайн-запис. Записатись можна в режимі 24/7.

 • Ціна та послуга подані ілюстративно. Так набагато простіше визначитись, що саме підійде конкретній людині.

 • Жодних накладок та очікування. CRM нівелює людський фактор, тому конфлікти та накладки зводяться до нуля.

 • Можливість прочитати відгуки про тренерів та заклад. Це плюс як для закладу, так і для клієнта. Так, з одного боку власник чітко бачитиме, що про клуб думають відвідувачі, а з іншого – клієнт легше визначиться з типом тренування та тренером.

Онлайн-запис від EasyWeek для вашого фітнес-центру

CRM-програма – необхідний інструмент для відкриття фітнес-центру. А CRM від EasyWeek – гарний варіант за ціною, якістю та надійністю. Ми пропонуємо більше ніж найближчі конкуренти за значно приємнішими цінами. Саме так сервіс отримав +300% нових користувачів за останній рік. Бізнес довіряє EasyWeek, і ось чому.

Переваги системи онлайн-запису EasyWeek:

 • Гнучкі тарифи без прихованих платежів та плати за транзакції.

 • Безкоштовний тариф для індивідуальних тренерів.

 • У програми інтуїтивно зрозумілий і приємний оку інтерфейс, який дозволяє будь-якому користувачеві швидко розібратися з налаштуваннями + оперативна цілодобова техпідтримка.

 • Безкоштовне створення сайту та віджету. За допомогою EasyWeek, ви легко та просто отримаєте ефективний сайт для вашого бізнесу. Система використовує інформацію, яку ви вводите при реєстрації для автоматичного створення зручного сайту. Віджет можна кастомізувати під ваш бренд. Це також безкоштовно.

 • Сервіс забезпечить вас трьома типами сповіщень: email, SMS та PUSH. Так, ви точно зможете вибрати ідеальний варіант для рекламної розсилки, нагадування про тренування або ж привітання зі святом.

 • Більше ніж 4К інтеграцій, включаючи продукти екосистеми Google та Meta-сервіси.

 • Ми підтримуємо 24 мови. Так, ви можете використовувати український сервіс та підтримувати рідне, навіть живучи за кордоном.

 • Усі оновлення безкоштовні. Ми не стягуємо плату за корисні функції, підписуючись на Pro-версію сервісу, ви отримуєте повний функціонал незалежно від тарифу. Оновлення, звичайно ж, не тарифікуються.

Будь-яку програму перед оплатою хочеться протестувати та налаштувати під свій бізнес. Для цього EasyWeek надає 2 тижні пробного періоду і, звичайно ж, швидка та компетентна технічна підтримка.

Підключіть свій фітнес до онлайн-запису EasyWeek, щоб залучити ще більше клієнтів. Разом з нами, ви точно оптимізуєте свій бізнес просто та без зусиль. EasyWeek стане ефективним CRM-рішенням для фітнес-клубів невеликого та середнього розмірів. Якщо ж ви працюєте як персональний тренер, сервіс не стягуватиме плати. Так, ми намагаємось підтримати невеликий бізнес у цей складний час. Більше про переваги EasyWeek можна дізнатись у нашому блозі або ж у довідковому центрі програми.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює