Ціни
Увійти
Програма CRM для нотаріуса

Автоматизація діловодства у нотаріальній конторі

У реаліях динамічного життя цінність часу помітно зростає. Кожен, хто хоч раз користувався послугами нотаріуса, знає, наскільки довгим буває очікування на прийом у нотаріальній конторі при спонтанному візиті. Набагато простіше спланувати час приходу для оформлення довіреності, довідки або шлюбного договору.

Програма онлайн-запису клієнтів для нотаріуса вирішує це завдання. Онлайн-бронювання знижує рівень напруженості у закладі, оскільки клієнти приходять за розкладом і не сидять у черзі. Робочий день сплановано, а співробітники наперед знають, на що їм розраховувати. З іншого боку, використання автоматизованої програми помітно спрощує діяльність персоналу.

Якщо ви плануєте відкрити свій центр нотаріату, обов'язково встановіть систему EasyWeek для автоматизації нотаріального діловодства.

Це сучасно та зручно для клієнта та самого нотаріуса. Не потрібно приймати дзвінки та відповідати на доступний час: вся інформація буде на сайті. Клієнт самостійно вибере потрібний та вільний тимчасовий слот та запише

Так, ви можете додати посилання на віджет EasyWeek в профіль фейсбука. І ваші фоловери зможуть записуватися на прийом прямо із соціальної мережі.

Функції програми CRM від EasyWeek

Установка CRM EasyWeek для нотаріуса вирішує одразу кілька завдань юридичного бізнесу:

  • Онлайн-запис клієнтів через сайт, соціальні мережі та Google карти.

  • Програма зберігає відомості про всіх клієнтів нотаріальної контори в одному місці.

  • Надає інструменти для інформування клієнтів про знижки на конкретні юридичні послуги, а також надсилання нагадувань про запис.

  • Веде розрахунок заробітної плати, відпускних та бонусів для співробітників.

  • EasyWeek дозволяє створити веб-сторінку з індивідуальним доменом. У власника є можливість настроїти рекламу та збільшити клієнтський потік. Безкоштовний сайт – ідеальний варіант при відкритті нової нотаріальної контори, адже саме на старті є завдання максимально зменшити витрати.

  • Створення та ведення журналу записів. Отримати інформацію про планові заявки легко через програму в телефоні.

  • Аналіз кількості візитів, тривалості та інших параметрів.

Можливості онлайн-запису клієнтів

Якщо нотаріус залучає клієнтів через Instagram, Facebook або іншу соціальну мережу, EasyWeek надасть посилання на форму онлайн-запису, яку можна розмістити у своєму профілі. Крім того, програма допоможе згенерувати QR-код на віджет онлайн-запису.

Програма EasyWeek для нотаріусів не містить прихованих платежів, всі апдейти системи з додаванням нового функціоналу відбуваються в автоматичному режимі та включені до підписки.

Розробники EasyWeek пропонують досить великий набір функцій систематизації роботи нотаріусів. EasyWeek пропонує безкоштовний тариф, а також PRO-версію сервісу із додатковими функціями.

CRM від EasyWeek – гарне рішення для нотаріальної контори або юридичної фірми іншої спеціалізації. Програма допоможе сформувати та вести базу клієнтів, а також помітно спростить усі робочі процеси. Приєднатись, щоб протестувати EasyWeek, можна безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює