Як за дві секунди автоматизувати нотаріальне діловодство за допомогою програми EasyWeek.

#1 Автоматизація діловодства у нотаріальній конторі

У реаліях динамічного життя цінність часу помітно зростає. Кожен, хто хоч раз користувався послугами нотаріуса, знає, наскільки довгим буває очікування на прийом у нотаріальній конторі при спонтанному візиті. Набагато простіше спланувати час приходу для оформлення довіреності, довідки або шлюбного договору.

Програма онлайн-запису клієнтів для нотаріуса вирішує це завдання. Онлайн-бронювання знижує рівень напруженості у закладі, оскільки клієнти приходять за розкладом і не сидять у черзі. Робочий день сплановано, а співробітники наперед знають, на що їм розраховувати. З іншого боку, використання автоматизованої програми помітно спрощує діяльність персоналу.

Якщо ви плануєте відкрити свій центр нотаріату, обов'язково встановіть систему автоматизації нотаріального діловодства EasyWeek.

#2 Функції програми CRM від EasyWeek

Установка CRM EasyWeek для нотаріуса вирішує одразу кілька завдань юридичного бізнесу:

 • Онлайн-запис клієнтів через сайт, соціальні мережі та Google карти.

 • Програма зберігає відомості про всіх клієнтів нотаріальної контори в одному місці.

 • Надає інструменти для інформування клієнтів про знижки на конкретні юридичні послуги, а також надсилання нагадувань про запис.

 • Веде розрахунок заробітної плати, відпускних та бонусів для співробітників.

 • EasyWeek дозволяє створити веб-сторінку з індивідуальним доменом. У власника є можливість настроїти рекламу та збільшити клієнтський потік. Безкоштовний сайт – ідеальний варіант при відкритті нової нотаріальної контори, адже саме на старті є завдання максимально зменшити витрати.

 • Створення та ведення журналу записів. Отримати інформацію про планові заявки легко через програму в телефоні.

 • Аналіз кількості візитів, тривалості та інших параметрів.

Якщо нотаріус залучає клієнтів через Instagram, Facebook або іншу соціальну мережу, EasyWeek надасть посилання на форму онлайн-запису, яку можна розмістити у своєму профілі. Крім того, програма допоможе згенерувати QR-код на віджет онлайн-запису.

Програма EasyWeek для нотаріусів не містить прихованих платежів, всі апдейти системи з додаванням нового функціоналу відбуваються в автоматичному режимі та включені до підписки.

Розробники EasyWeek пропонують досить великий набір функцій систематизації роботи нотаріусів. EasyWeek пропонує безкоштовний тариф, а також PRO-версію сервісу із додатковими функціями.

CRM від EasyWeek – гарне рішення для нотаріальної контори або юридичної фірми іншої спеціалізації. Програма допоможе сформувати та вести базу клієнтів, а також помітно спростить усі робочі процеси. Приєднатись, щоб протестувати EasyWeek, можна безкоштовно.

#юридичний бізнес #нотаріальна контора #нотаріус

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг