Ціни
Увійти
Онлайн-запис на уроки гри на барабанах

Вступ

Навчання гри на барабанах набирає небаченої популярності. Ця ніша надзвичайно прибуткова і не потребує великих інвестицій. Звичайно, і тут є підводні камені та свої нюанси. Про них і поговоримо.

Перш за все, бізнес, що пов'язаний з музикою потрібно добре спланувати. Часто, це забирає багато часу та ще більше зусиль. Хороші новини полягають у тому, що розумне програмне забезпечення зможе легко та просто позбавити вас 50% проблем.

Сьогодні ми розглянемо популярні CRM, поговоримо про ефективність цього програмного забезпечення для викладачів гри на барабанах та підшукаємо найкращий варіант для вашого бізнесу. Поїхали!

Це розумна система для оптимізації бізнес-процесів. Зазвичай, стандартний набір CRM включає онлайн-запис, інтеграцію з соціальними мережами, сповіщення та інше.

Найкраще розпочати зі своїх вимог. Визначте, що вам потрібно, підшукайте програмне забезпечення, яке має зазначені функції. Основне завдання – знайти ідеальний варіант для вашої компанії.

Це програмне забезпечення знадобиться кожному викладачу гри на барабанах. Програма CRM – хороший інструмент для автоматизації бронювань, сповіщень та якісного планування, в цілому.

Програма для запису на уроки у музичній школі

CRM & програма онлайн-запису для школи барабанів

Найперше, варто чітко визначитися, що таке CRM. Цей термін розшифровується як Customer Relationship Management. Сама назва натякає, що система допомагає регулювати стосунки з клієнтами. У перекладі з англійської мови CRM - менеджмент стосунків з клієнтами.

Такі програми надають базові та професійні інструменти для оптимізації школи барабанів. Також системи неабияк популярні для управління салонами краси, клініками, приватними школами тощо. Ніша навчання гри на барабанах – не виняток.

Чому викладачу гри на барабанах потрібна CRM?

Є досить багато причин під'єднати вашу найпершу CRM. Розгляньмо, найпоширеніші мотиви.

Переваги розумного програмного забезпечення для школи барабанів:

 • Легке бронювання. Плануйте ваші заняття в лічені секунди. Ви та ваші студенти можуть обрати бажаний час та вільний слот. Програма виключає будь-які накладки занять. Студентам доступні ваші послуги в межах ваших робочих годин та вже заброньованих занять. Простіше не буває!

 • Розумні сповіщення. CRM дозволяє надсилати вашим клієнтам миттєві сповіщення, SMS- та email-повідомлення про наступне заняття, оплату тощо.

 • Покращена аналітика. Тяжко змінити ситуацію на краще, коли ви не уявляєте, що зараз відбувається у вашій фірмі. Так, це реальність. Власнику школи барабанів тяжко контролювати всі робочі процеси. Не біда! CRM допоможе. Прозора аналітика всього бізнесу та довідка по кожному працівнику – ідеальний варіант розумної оптимізації.

 • Оптимізований маркетинг та PR. Навіть найкраща школа барабанів потребує реклами. Учні обирають викладачів, яким вони довіряють. Цю довіру можна вибудувати в онлайні. CRM спрощує цей процес за допомогою набору маркетингових інструментів.

 • Інтегрована мотивація команди. Робота в команді передбачає чітке розуміння хто за що відповідає. Це аналітика. Далі, важливо нагородити найкращих працівників та навіть стягнути штраф з завзятих порушників.

Школа барабанів як бізнес

Яке найкраще програмне забезпечення для викладача гри на барабанах

Сучасний ринок переповнений якісними та посередніми застосунками. Чим більше ви шукаєте, тим більше знайдете. З одного боку, це чудово. Великий вибір дарує великі перспективи. Та з іншого боку, буває тяжко визначитися з оптимальним варіантом. Хаос та сумнівні пропозиції ніхто не скасовував. Не біда, ми допоможемо з критеріями вибору ідеальної CRM.

Як обрати найкраще програмне забезпечення для школи барабанів?

 1. Визначтесь з функціями, які вам потрібні.

 2. Знайдіть CRM, які відповідають цим критеріям.

 3. Оберіть 3-5 варіантів.

 4. Порадьтесь з колегами.

 5. Не зупиняйтесь доки не знайдете оптимальний варіант саме для вас.

Порада: Радитись варто не лише з колегами, але й з друзями та навіть родичами. CRM дуже популярні, тому шанс, що хтось з вашого оточення уже має ідеальне рішення високий.

Пам'ятайте, немає 1 ідеальної програми. Усе індивідуально. Ваше завдання – знайти гарний варіант саме для вашої школи барабанів. Звичайно, є популярні варіанти. Ось декілька:

 • EasyWeek. Легке та ефективне планування для викладачів гри на барабанах. Великий плюс – є інтерфейс українською!

 • Mindbody. Базове планування для бізнесу.

 • Calendly. Просте рішення для різних компаній.

Програмне забезпечення для школи музики

EasyWeek – планування для викладачів гри на барабанах

EasyWeek – сучасне рішення для легкого бізнес-планування. Це чудовий варіант для малого та середнього бізнесу. Ми пропонуємо безкоштовний тариф та професійні плани, що підійдуть кожному.

EasyWeek це:

EasyWeek – програма для приватних вчителів музики

Висновки

Викладання гри на барабанах – це досить прибуткова справа. Якщо ви знаєтесь на музиці та вмієте навчати, чому б не спробувати? Цей бізнес має бути добре спланованим, тому CRM – це мастхев. CRM пропонує базові та професійні інструменти для бізнес-управління. EasyWeek – один з достойних гравців на ринку.

Пропонуємо спробувати наші професійні тарифи або ж обрати базовий безкоштовний тарифний план.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює