Вступ

Навчання гри на барабанах набирає небаченої популярності. Ця ніша надзвичайно прибуткова і не потребує великих інвестицій. Звичайно, і тут є підводні камені та свої нюанси. Про них і поговоримо.

Перш за все, бізнес, що пов'язаний з музикою потрібно добре спланувати. Часто, це забирає багато часу та ще більше зусиль. Хороші новини полягають у тому, що розумне програмне забезпечення зможе легко та просто позбавити вас 50% проблем.

Сьогодні ми розглянемо популярні CRM, поговоримо про ефективність цього програмного забезпечення для викладачів гри на барабанах та підшукаємо найкращий варіант для вашого бізнесу. Поїхали!

Це розумна система для оптимізації бізнес-процесів. Зазвичай, стандартний набір CRM включає онлайн-запис, інтеграцію з соціальними мережами, сповіщення та інше.

Найкраще розпочати зі своїх вимог. Визначте, що вам потрібно, підшукайте програмне забезпечення, яке має зазначені функції. Основне завдання – знайти ідеальний варіант для вашої компанії.

Це програмне забезпечення знадобиться кожному викладачу гри на барабанах. Програма CRM – хороший інструмент для автоматизації бронювань, сповіщень та якісного планування, в цілому.

Програма для запису на уроки у музичній школі

CRM & програма онлайн-запису для школи барабанів

Найперше, варто чітко визначитися, що таке CRM. Цей термін розшифровується як Customer Relationship Management. Сама назва натякає, що система допомагає регулювати стосунки з клієнтами. У перекладі з англійської мови CRM - менеджмент стосунків з клієнтами.

Такі програми надають базові та професійні інструменти для оптимізації школи барабанів. Також системи неабияк популярні для управління салонами краси, клініками, приватними школами тощо. Ніша навчання гри на барабанах – не виняток.

Чому викладачу гри на барабанах потрібна CRM?

Є досить багато причин під'єднати вашу найпершу CRM. Розгляньмо, найпоширеніші мотиви.

Переваги розумного програмного забезпечення для школи барабанів:

 • Легке бронювання. Плануйте ваші заняття в лічені секунди. Ви та ваші студенти можуть обрати бажаний час та вільний слот. Програма виключає будь-які накладки занять. Студентам доступні ваші послуги в межах ваших робочих годин та вже заброньованих занять. Простіше не буває!

 • Розумні сповіщення. CRM дозволяє надсилати вашим клієнтам миттєві сповіщення, SMS- та email-повідомлення про наступне заняття, оплату тощо.

 • Покращена аналітика. Тяжко змінити ситуацію на краще, коли ви не уявляєте, що зараз відбувається у вашій фірмі. Так, це реальність. Власнику школи барабанів тяжко контролювати всі робочі процеси. Не біда! CRM допоможе. Прозора аналітика всього бізнесу та довідка по кожному працівнику – ідеальний варіант розумної оптимізації.

 • Оптимізований маркетинг та PR. Навіть найкраща школа барабанів потребує реклами. Учні обирають викладачів, яким вони довіряють. Цю довіру можна вибудувати в онлайні. CRM спрощує цей процес за допомогою набору маркетингових інструментів.

 • Інтегрована мотивація команди. Робота в команді передбачає чітке розуміння хто за що відповідає. Це аналітика. Далі, важливо нагородити найкращих працівників та навіть стягнути штраф з завзятих порушників.

Школа барабанів як бізнес

Яке найкраще програмне забезпечення для викладача гри на барабанах

Сучасний ринок переповнений якісними та посередніми застосунками. Чим більше ви шукаєте, тим більше знайдете. З одного боку, це чудово. Великий вибір дарує великі перспективи. Та з іншого боку, буває тяжко визначитися з оптимальним варіантом. Хаос та сумнівні пропозиції ніхто не скасовував. Не біда, ми допоможемо з критеріями вибору ідеальної CRM.

Як обрати найкраще програмне забезпечення для школи барабанів?

 1. Визначтесь з функціями, які вам потрібні.

 2. Знайдіть CRM, які відповідають цим критеріям.

 3. Оберіть 3-5 варіантів.

 4. Порадьтесь з колегами.

 5. Не зупиняйтесь доки не знайдете оптимальний варіант саме для вас.

Порада: Радитись варто не лише з колегами, але й з друзями та навіть родичами. CRM дуже популярні, тому шанс, що хтось з вашого оточення уже має ідеальне рішення високий.

Пам'ятайте, немає 1 ідеальної програми. Усе індивідуально. Ваше завдання – знайти гарний варіант саме для вашої школи барабанів. Звичайно, є популярні варіанти. Ось декілька:

 • EasyWeek. Легке та ефективне планування для викладачів гри на барабанах. Великий плюс – є інтерфейс українською!

 • Mindbody. Базове планування для бізнесу.

 • Calendly. Просте рішення для різних компаній.

Програмне забезпечення для школи музики

EasyWeek – планування для викладачів гри на барабанах

EasyWeek – сучасне рішення для легкого бізнес-планування. Це чудовий варіант для малого та середнього бізнесу. Ми пропонуємо безкоштовний тариф та професійні плани, що підійдуть кожному.

EasyWeek це:

EasyWeek – програма для приватних вчителів музики

Висновки

Викладання гри на барабанах – це досить прибуткова справа. Якщо ви знаєтесь на музиці та вмієте навчати, чому б не спробувати? Цей бізнес має бути добре спланованим, тому CRM – це мастхев. CRM пропонує базові та професійні інструменти для бізнес-управління. EasyWeek – один з достойних гравців на ринку.

Пропонуємо спробувати наші професійні тарифи або ж обрати базовий безкоштовний тарифний план.

#школа барабанів

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг