Ціни
Увійти
Програма онлайн-запису для VR-клубу

Програма онлайн-запису для VR-клубу

Як прискорити окупність клубу віртуальної реальності, привабити клієнтів та ефектно виділитись з натовпу конкурентів. Про це та більше поговоримо у цій статті.

Відкриття клубу віртуальної реальності

Популярність бізнесу у сфері віртуальної реальності чи VR зростає з кожним днем. Відкрити свій VR клуб з франшизи, або самостійно вирішуються багато підприємців.

Дійсно, сфера розваг – це чи не ідеальна ніша для стартапера у 2023 році. Люди втомились від війни, ми так само донатимо на ЗСУ, але при цьому намагаємось жити нормальне життя. Звісно, якщо слово нормальне взагалі можна вживати у теперішній політичній ситуації.

Попит на послуги розважальних центрів, у тому числі з використанням VR-обладнання, поступово зростає. Зараз – ідеальний момент для запуску власного бізнесу у сфері віртуальної реальності. А такий бізнес, звичайно ж, потребує розумної організції. Про це сьогодні й поговоримо.

Витрати залежатимуть від локації, розміру клубу та обладнання. На старті знадобиться від $10 000 для невеликого VR-клубу і до $50 000 для великого мережевого бізнесу.

Безкомпромісним варіантом зручного та ефективного програмного забезпечення вважається CRM-система. Такий софт допоможе з організацією запису, аналітикою, маркетингом та навіть створить для вас сайт.

CRM-система дозволяє створити зручний сайт для бізнесу при реєстрації. Так, EasyWeek використовує інформацію про ваш бізнес, яку ви надаєте при старті роботи з системою, для створення ефективного лендінгу.

Є кілька критеріїв успіху при відкритті VR-клубу:

 • Вдала локація. Від цього залежатиме як багато клієнтів зможуть швидко та зручно дістатись до вашого закладу. В ідеалі радимо відривати клуб віртуальної реальності у спальних районах або ж прохідних місцях по типу торгових центрів. Таким чином ви точно залучите місцеву аудиторію.

 • Чітке бізнес-планування з детальною фінансовою моделлю. Пояснення зайві. Без детального бізнес-плану важко почати роботи, а працювати ефективно фактично не можливо. Інтуіція тут, на жаль, не спрацює, а от вивчення ніші та покрокове планування – ще й як!

 • Надійна багатофункціональна CRM з функцією онлайн-запису, щоб не втратити жодного клієнта. Таке програмне забезпечення зводить до мінімуму людський фактор, а отже робить ваш бізнес фактично автономним. Клієнти зможуть записатись до VR-клубу в режимі 24/7, а адміністратор розслабиться і зможе зайнятись іншими справами закладу. Наприклад, створенням приємної дружньої атмосфери.

Варто знати: VR-клуби надзвичайно популярні серед молоді. Так, школярі, студенти та працюючі люди до 30 років – ваша пряма аудиторія. Про що це говорить? Правильно, відкривати клуби віртуальної реальності зручно коло школи, поблизу університетів та великих офісів.

У реаліях 21 століття споживачеві вже недостатньо однієї лише якісної послуги, подача стає не менш важливою. На перший план виходять такі фактори, як:

 • Комфорт: VR-клуби, які пропонують кімнати підвищеного комфорту точно сподобаються вибагливій аудиторії.

 • Зручність: те наскільки зручно дістатись до закладу на громадському транспорті або ж на машині грає не останню роль для клієнта при виборі клубу.

 • Технологічність: люди приходять до клубу віртуальної реальності за новим незабутнім досвідом. Звичайно, у випадку VR, цей досвід залежатиме від якості технологій, які ви використовуєте. На цьому не варто економити.

 • Кількість витраченого часу: чим швидше та простіше клієнт може забронювати сеанс, тим більший шанс, що він повернеться знову.

 • Відсутність необхідності контактувати з кимось особисто або по телефону. Люди зараз ну дуже ліниві, це абсолютно нормально. Ми більше не любимо телефонувати для запису на прийом, тим більше у випадку технологічних розваг. Адже технології починаються з моменту запису на сеанс.

Записатися на віртуальну гру в VR-клуб має бути просто як натиснути кнопку на джойстику або надіти шолом VR. Складні організаційні процедури ніяк не співвідносяться із сучасними технологіями, де рахунок йде на секунди. Боятись цього не варто, CRM-система легко та просто вирішить це питання з користю для вашого бізнесу.

Програма онлайн-запису до VR-клубу

Сервіс автоматизації бізнесу EasyWeek створено спеціально для спрощення всіх завдань, з якими стикається власник невеликого клубу для віртуальних ігор у будь-якому українському місті.

У EasyWeek немає плати за встановлення, прихованих платежів та візуально складних модулів. Розібратися з інтерфейсом зможе будь-який користувач. Бонус для учасників – до програми на постійній основі включено всі оновлення системи, які запускатимуть розробники. Ще один плюс – безкоштовний сайт, який не потрібно створювати окремо.

Переваги програми EasyWeek для VR-клубу

EasyWeek – CRM-програма для VR атракціонів, VR-арен та VR-клубів. Ми успішно працюємо в Україні, Європі та Америці. За останній рік система залучила +300 % клієнтів, що говорить про якість продукту та довіру користувача. Ми це цінуємо, тому працюємо ще завзятіше. Ось наприклад найпопулярніші переваги сервісу EasyWeek для вашого бізнесу.

Які переваги дає EasyWeek:

 • Віджет онлайн-запису на ваш сайт. Ви отримаєте стильний кастомізований віджет абсолютно безкоштовно.

 • Інтеграція із соціальними мережами, Google.Maps та іншими сервісами для залучення більшої кількості клієнтів. Ми також підтримуємо інтеграцію з усіма продуктами Мета та чатботами.

 • Безкоштовна веб-сторінка з формою онлайн-запису, якщо ваш VR-клуб ще не має сайту. Лендінг від EasyWeek стане хорошим помічником на старті й не тільки.

 • Модуль фінансів для нарахування виплат працівникам, включаючи різноманітні програми мотивації. За необхідності, можна навіть оштрафувати правопорушника за допомогою системи.

 • Клієнтська база з міні-досьє на кожного гостя: контакти, день народження, уподобання, скарги, бонусні картки. Додатковою перевагою є функція миттєвого пошуку за ключовими словами.

 • Налаштування сповіщень для клієнтів та співробітників. Організація SMS та Email-розсилок. Ще один зручний інструмент для маркетингу.

 • Понад 100 різних звітів на допомогу адміністратору та керівнику. Знову ж таки, людський фактор нівельовано, а отже помилки зводяться до нуля.

 • Налаштування рівнів доступу. Ви можете налаштувати різні рівні доступу до системи для працівників на різних позиціях.

 • Гнучкі тарифи та програма лояльності для партнерів. Безкоштовний тариф для бізнесу з 1 працівником та 1 локацією.

Програма для VR-клубів EasyWeek без непотрібних витрат оптимізує всі процеси та зніме потребу у паперовому документообігу. Зайвий папір та дії не потрібні ні босу, ​​ні співробітникам, ні клієнту.

Рекомендуємо спробувати безкоштовно програму EasyWeek у вашому VR-клубі. Двох тижнів безкоштовного тестового періоду вистачить, щоб з усім розібратися.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює