CRM з можливістю онлайн-запису на прийом – найкраще рішення для ветклініки, яка дбає про свою репутацію та пишається гуманним ставленням до тварин.

#1 Чому потрібний онлайн-запис на прийом до ветеринарного лікаря

Онлайн-запис зручний для будь-якого закладу зі сфери послуг, але для ветеринарної клініки особливо. Улюблені лапки та хвостики складно переносять час очікування в незнайомому місці, нервують та страждають. Сервіс онлайн-запису для ветклініки EasyWeek убереже вихованців та їхніх господарів від хвилювання, а також від непотрібної витрати часу.

Чим корисна CRM EasyWeek для керування ветклінікою

 • Програма веде електронний журнал відвідувань клієнтів, зберігає результати аналізів та призначень. Особливості поведінки тварини у різних ситуаціях, харчові звички та хронічні захворювання – все це можна вказати у картці пацієнта. EasyWeek – зручна електронна реєстратура ветклініки.

 • У разі нездужань вихованця господареві не потрібно судомно намагатися додзвонитися до ветеринарної клініки, достатньо зайти на сайт або додаток, вибрати спеціаліста та час.

 • CRM програма для ветклініки EasyWeek дозволяє згенерувати QR-код для запису онлайн. Код можна розмістити на стійці або двері клініки, також їм зручно ділитися в месенджері.

 • Автоматизована програма з управління ветеринарною клінікою перебирає складський та організаційний облік. EasyWeek допомагає провести інвентаризацію, зробити замовлення матеріалів, складає розклад лікарів та медсестер.

#2 Програма EasyWeek для ветклініки як інструмент реклами та просування

Сервіс обліковує всіх клієнтів, а ці дані дозволяють з високою точністю визначити цільову аудиторію ветеринарного центру.

CRM для ветклініки допомагає:

#3 Програмне забезпечення EasyWeek на допомогу ветеринарним лікарям

CRM система спрощує життя не лише клієнтам та їхнім вихованцям, але також оптимізує працю ветеринарних лікарів:

 • скорочує час на заповнення картки пацієнта,

 • зручно зберігає відомості, не вимагаючи ведення паперових медичних карток,

 • виключає помилки, пов'язані з ручним обробленням інформації.

 • надає дані наочно: легко вивантажити результати аналізів, перевірити призначення.

 • програма містить довідники, які допомагають лікареві поставити діагноз або правильно розшифрувати аналізи.

CRM EasyWeek підходить як для невеликих ветеринарних кабінетів, так і для великих мережевих центрів, для нових та діючих ветклінік. Програма дуже зручна у налаштуванні, проста в управлінні. Порівняно з конкурентами, EasyWeek коштує недорого, а також пропонує систему лояльності для клієнтів будь-якого рівня.

Приватним ветеринарним лікарям підійде безкоштовний тариф EasyWeek.

Якщо ваша клініка для тварин ще не використовує програму онлайн-запису, саме час розпочати разом із сервісом EasyWeek. Щоб визначитись із рішенням, розробники пропонують 2 тижні безкоштовного тестового періоду.

#тварини #ветклініка

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг