Ціни
Увійти
Програма онлайн-запису для ветклініки

Чому онлайн-запис на прийом до ветеринарного лікаря важливий

Онлайн-запис зручний для будь-якого закладу зі сфери послуг, але для ветеринарної клініки особливо. Улюблені лапки та хвостики складно переносять час очікування в незнайомому місці, нервують та страждають. Сервіс онлайн-запису для ветклініки EasyWeek убереже вихованців та їхніх господарів від хвилювання, а також від непотрібної витрати часу.

CRM-системи чудово себе зарекомендували в сфері ветеринарних послуг, та інших галузей, які працюють із клієнтами. Якщо ви ще не пробували працювати через програму, зараз саме час. За статистикою, ветеринарний бізнес, який використовує таке програмне забезпечення приносить більше прибутку власнику, адже користується кращим попитом у клієнта.

Початкові витрати становлять від $20 000. Це мінімальна сума необхідна для запуску ветеринарної клініки. Витрати залежать від локації, розміру клініки та спеціалізації. Оптимізувати стартові інвестиції допоможе програма CRM.

Радимо вибирати варіант, який оптимально підходить вам за функціоналом. Так, наприклад, не має сенсу переплачувати, якщо ви хочете використовувати сервіс лише як інструмент для онлайн-запису. Якщо ж потрібен увесь функціонал CRM, радимо звернути увагу на PRO-тарифи сервісу EasyWeek. Система пропонує значно більше корисних функцій за меншу, ніж у конкурентів, вартість.

Можна скористатися різноманітними онлайн-конструкторами сайтів або вибрати програму CRM із функцією створення сайту. EasyWeek, наприклад, створить сайт під вашу ветеринарну клініку на будь-якому тарифі, включаючи безкоштовний.

Сторінка ветеринарної клініки в системі EasyWeek

Чим корисна EasyWeek для керування ветклінікою

EasyWeek – це програмне забезпечення, створене українцями в Дюссельдорфі. Сервіс підтримує 24 мови та доступний у Європі, Америці та, звичайно ж, Україні.

EasyWeek добре зарекомендували себе як якісне програмне забезпечення, яке пропонує багато корисних функцій за приємну вартість. При цьому ви отримаєте українську технічну підтримку, безкоштовний сайт та ще безліч корисних інструментів.

Переваги CRM-сервісу EasyWeek

 • Програма веде електронний журнал відвідувань клієнтів, зберігає результати аналізів та призначень. Особливості поведінки тварини у різних ситуаціях, харчові звички та хронічні захворювання – все це можна вказати у картці пацієнта. EasyWeek – зручна електронна реєстратура ветклініки.

 • У разі нездужань вихованця господареві не потрібно судомно намагатися додзвонитися до ветеринарної клініки, достатньо зайти на сайт або додаток, вибрати спеціаліста та час.

 • CRM програма для ветклініки EasyWeek дозволяє згенерувати QR-код для запису онлайн. Код можна розмістити на стійці або двері клініки, також їм зручно ділитися в месенджері.

 • Автоматизована програма з управління ветеринарною клінікою перебирає складський та організаційний облік. EasyWeek допомагає провести інвентаризацію, зробити замовлення матеріалів, складає розклад лікарів та медсестер.

 • Ми пропонуємо створення сайту та віджету. Це абсолютно безкоштовно та робиться автоматично, при реєстрації.

 • EasyWeek надає більше 4К інтеграцій. Ми підтримуємо усі сервіси Google, Meta та Google карти.

Програма EasyWeek для ветклініки як інструмент реклами та просування

Сервіс обліковує всіх клієнтів, а ці дані дозволяють з високою точністю визначити цільову аудиторію ветеринарного центру. До того ж, клієнту приємо бачити, що ви добре знаєте його улюбленця. Так, достатньо освіжити інформацію про пацієнта перед прийомом і гарне враження гарантовано.

CRM для ветклініки допомагає:

 • налаштовувати рекламні кампанії,

 • охоплювати користувачів Google карт,

 • запускати автоматизовані SMS-розсилки,

 • залучати аудиторію будь-якої соціальної мережі,

 • розробити програму лояльності,

 • та надає багато інших маркетингових інструментів.

Завдяки великій кількості інтеграцій, ви точно знайдете сервіс, який потрібен саме вашому бізнесу. Якщо ви ведете профіль в Instagram, CRM дозволить додати кнопку для швидкого бронювання до шапки профілю.

Усі ці інструменти просто та ефективно оптимізують роботу вашої ветеринарної клініки, позбавивши персонал головного болю. Корисним бонусом є й те, що CRM виключає людський фактор. Так чи інакше, люди втомлюються і можуть припуститися помилки. Розумне програмне забезпечення працює безпомилково.

Програмне забезпечення EasyWeek на допомогу ветеринарним лікарям

CRM-система спрощує життя не лише клієнтам та їхнім вихованцям, але також оптимізує працю ветеринарних лікарів:

 • Скорочує час на заповнення картки пацієнта. Клієнтська база EasyWeek організована за принципом швидкого пошуку. Так, ви зможете легко знайти потрібні відомості про клієнта за декілька секунд.

 • Зручно зберігає відомості: уся інформація зберігається централізовано та в електронному форматі.

 • Виключає помилки, пов'язані з ручним обробленням інформації. Система зберігає ваші дані на безпечних серверах, виключаючи людський фактор.

 • Подає дані наочно: легко вивантажити статистику за конкретним клієнтом – як часто відвідує, які послуги замовляє, яке джерело запису приймання.

CRM-програма EasyWeek підходить як для невеликих ветеринарних кабінетів, так і для великих мережевих центрів, для нових та досвідчених ветклінік. Програма дуже зручна у налаштуванні та проста в управлінні. Порівняно з конкурентами, EasyWeek коштує недорого, а також пропонує систему лояльності для клієнтів будь-якого рівня. Приватним ветеринарним лікарям підійде безкоштовний тариф EasyWeek.

Якщо ваша клініка для тварин ще не використовує програму онлайн-запису, саме час розпочати разом із сервісом EasyWeek. Щоб визначитись із рішенням, розробники пропонують 2 тижні безкоштовного тестового періоду.

Не зволікайте та приєднуйтесь до успішної родини EasyWeek вже сьогодні. Розумна автоматизація бізнес процесів – це простіше ніж може здатись на перший погляд!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює