#1 Автоматизація медичного центру

Сучасні реалії потребують сучасних рішень. Ця, далеко не нова істина, як ніколи актуальна в умовах пандемії, глобального переходу в режим онлайн та й просто в 21 столітті, який вже давно "навчив" клієнта дзвонити і записуватися.

Не оминули ці тенденції та медичні установи. Так, сьогодні як ніколи актуальні CRM для медичного центру – можливість управління, обліку та повної автоматизації яких значно полегшують ведення власної справи.

Все більше і більше медичних практик використовують програми для автоматизації і це, безсумнівно, збільшує їх прибуток. Новачки часто запитують: "які з бізнес-процесів медичного центру, треба автоматизувати в першу чергу?" Найкраще почати з автоматизації запису. Це дасть відчуття легкості клієнту, що важливо, адже ми хочемо, щоб він повернувся саме до нас, а також допоможе з контролем ведення бізнесу загалом. Тепер вам не потрібно контролювати всіх та кожного, за вас це зробить програма.

#2 Яку програму автоматизації бізнесу вибрати мені?

Серед найбільш популярних програм автоматизації медичного центру можна назвати Profsalon та Yclients. Обидва сервіси по-своєму хороші, але все ж таки програма від EasyWeek виглядає набагато більш виграшно на тлі конкурентів. В основному за рахунок приємної ціни, відмінного функціоналу та простоти використання.

Складність використання програм автоматизації медичного центру варіюється. В основному всі вони працюють досить складно та хитромудро. Часто йдуть дні, щоб розібратися, як, де, що, а головне навіщо. Програма автоматизації сервісу від EasyWeek влаштована просто інтуїтивно. Наші розробники подбали, щоб клієнт не гаяв дорогоцінного часу на довге вивчення функціоналу сервісу. Клієнт EasyWeek може розпочати роботу буквально відразу. Зазвичай потрібно близько 30 хвилин, щоб освоїти функціонал програми, а технічна підтримка EasyWeek дуже оперативна.

#3 Можливості програми для медичного центру

Сучасна CRM для медичного центру спрямована на збільшення прибутку та автоматизацію рутинних процесів. Так, ви легко і просто зможете вести журнал запису клієнтів, організовувати складський та управлінський облік, аналізувати бізнес. Нашим основним пріоритетом завжди залишається задоволений клієнт, тому EasyWeek пропонує гнучку програму лояльності та можливість спробувати сервіс абсолютно безкоштовно протягом 14 днів.

Приєднуйтесь до команди EasyWeek!

#клініка #медичний центр

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
  1. EasyWeek
  2. > Бізнес
  3. Менеджмент
  4. Технології
  5. Комунікації
  6. Best practice
  7. Обладнання
  8. CRM для бізнесу
  9. Дизайн
  10. Маркетинг