Ціни
Увійти
Програма для медичного центру

Програма для медичного центру

Як автоматизувати медичний центр, налаштувати роботу з пацієнтами та збільшити прибуток без зайвих зусиль та додаткових витрат.

Автоматизація медичного центру

Сучасні реалії потребують сучасних рішень. Ця, далеко не нова істина, як ніколи актуальна в умовах пандемії, глобального переходу в режим онлайн та й просто в 21 столітті, яке вже давно "перевчило" клієнта дзвонити і записуватися напряму. Люди цінують свій час та обирають зручний онлайн-запис на послуги. Так, забронювати сервіс має бути просто та зручно, інакше ви втрачаєте клієнта.

Не оминули ці тенденції й медичні установи. Сьогодні як ніколи актуальні CRM для запису до медичного центру – можливість управління, обліку та повної автоматизації значно полегшують ведення власної справи.

Вартість відкриття медичного центру в Україні може значно відрізнятися в залежності від багатьох факторів, таких як місцезнаходження, тип медичного центру, кількість медичного обладнання, кадровий потенціал, витрати на рекламу та інші витрати. Загалом, вартість відкриття медичного центру може становити від декількох тисяч до кількох мільйонів гривень.

Медичні установи потребують 2 типи програмного забезпечення. Медичну програму для зручного зберігання інформації пацієнтів та програму для запису на прийом. Така комбінація стане чудовим помічником на шляху до успіху в сфері медицини.

Якісний софт для онлайн запису пацієнтів на прийом – сервіс EasyWeek. Центральний офіс компанії знаходиться у Німеччині, а розробники – українці. Протестувати функціонал програми можна безкоштовно.

Сторінка лікарського кабінету в системі EasyWeek

Запис до медичного центру

Все більше і більше медичних практик використовують програми для автоматизації і це, безсумнівно, збільшує їх прибуток. Новачки часто запитують: "які з бізнес-процесів медичного центру, треба автоматизувати в першу чергу?" Найкраще почати з автоматизації запису. Це дасть відчуття легкості клієнту, що важливо, адже ми хочемо, щоб він повернувся саме до нас, а також допоможе з контролем ведення бізнесу загалом. Тепер вам не потрібно контролювати всіх та кожного, за вас це зробить програма.

Переваг онлайн-запису до медичного центру досить багато:

 • Простота. Записатись можна в декілька кліків. Інтуєтивно-зрозумілий інтерфейс системи допоможе зробити це максимально легко.

 • Швидкість. Увесь процес запису на прийом займає відсили 5 хвилин. Звичайно, враховуючи муки вибору та фінальне визначення з датою, часом та послугою. Забронювати запис через EasyWeek CRM-програму можна за 1 хвилину.

 • Економія часу. Простота та швидкість створюють ще одну конкурентну перевагу – вражаючу економію часу. Порівняно з візитом до медичного центру для запису або й дзвінком, різниця просто колосальна.

 • Комфорт. Люди – досить ліниві та полюбляють комфорт. Це зрозуміло, адже суспільство розніжилось сучасними технологіями й не бачить сенсу витрачати власний час та втрачати комфорт. Саме тому зручне онлайн-бронювання, яке можна зробити просто сидячи на дивані в топі у всіх галузях.

 • Доступність. Онлайн-запис працює цілодобово. Так, клієнти зможуть записатись на прийом у зручний для них час. Це ще 1 плюс до іміджу медичного центру.

Медичний центр

Яку програму автоматизації бізнесу вибрати мені?

Серед найбільш популярних програм автоматизації медичного центру можна назвати Profsalon та Yclients. Обидва сервіси по-своєму хороші, але все ж таки програма від EasyWeek виглядає набагато більш виграшно на тлі конкурентів. В основному за рахунок приємної ціни, відмінного функціоналу та простоти використання.

Варто також зазначити, що Profsalon та Yclients, а також Altegio родом з РФ. Це дозволяє системі частково обійти санкції, проте все ж брехня на поверхні. Підтримуймо українське і не спонсоруймо ворога, тому розбираємось далі у вітчизняній CRM від EasyWeek.

Як використовувати CRM для медичного центру?

Складність використання програм автоматизації медичного центру варіюється. В основному всі вони працюють досить складно та хитромудро. Часто йдуть дні, щоб розібратися, як, де, що, а головне навіщо. Програма автоматизації сервісу від EasyWeek влаштована просто інтуїтивно. Наші розробники подбали, щоб клієнт не гаяв дорогоцінного часу на довге вивчення функціоналу сервісу. Партнер EasyWeek може розпочати роботу буквально відразу. Зазвичай потрібно близько 30 хвилин, щоб освоїти функціонал програми, а технічна підтримка EasyWeek дуже оперативна.

За потреби, можна також ознайомитись з популярними питаннями користувачів у довідоковому центрі EasyWeek або ж дізнатись більше про всі переваги системи у нашому блозі.

Центр діагностики

Можливості програми для медичного центру

Сучасна CRM для медичного центру спрямована на збільшення прибутку та автоматизацію рутинних процесів. Так, ви легко і просто зможете вести журнал запису клієнтів, організовувати складський та управлінський облік, аналізувати бізнес. Нашим основним пріоритетом завжди залишається задоволений клієнт, тому EasyWeek пропонує гнучку програму лояльності та можливість спробувати сервіс безкоштовно протягом 14 днів.

Конкурентні переваги EasyWeek

 • Цілодобовий онлайн-запис. Клієнти зможуть записатись на прийом у зручний для вас та них час та з комфортом.

 • Сайт та віджет. Система створить безкоштовний сайт та віджет для вашого мадичного центру. Це дуже зручно на старті роботи.

 • Сповіщення. Часом можна закрутитись і забути про заплановану зустріч. Щоб такого не сталось, ми розробили 3 типи сповіщень: SMS, email та Push. Ви точно зможете вміло нагадати про запис клієнту та персоналу.

 • Інтеграція з медичними програмами. Ми ідеально інтегруємось з усіма популярними системами для медицини.

 • Більше 4К різноманітних інтеграцій. Сервіс легко інтегрується з усіма продуктами екосистеми Google, Мета-сервісами та чатботами.

 • Програма лояльності. EasyWeek дозволяє створити ефективну програму лояльності для ще кращого залучення клієнтів.

 • Маркетингові інструменти. Сервіс інтегрується з соціальними мережами, надає доступ до QR-кодів для моментального бронювання та вміло створює розсилки. Ми не замінимо маркетолога, але точно йому допоможемо.

CRM для запису до медичного центру – це зручний та корисний мастхев для сфери медицини. За статистикою, медичні заклади, які надають доступ до зручного онлайн-бронювання автоматично виграють у конкурентів. Люди не хочуть чекати та записуватись телефоном. Ми вибираємо прості та зручні рішення на щодень. CRM – одне з них.

Не втрачайте свій шанс на швидкий приріст клієнтів та збільшення прибутку і приєднуйтесь до успішної родини клієнтів EasyWeek прямо зараз! Протестувати програму онлайн-запису можна безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює