Ціни
Увійти
Програмне забезпечення для практики акупунктури

Вступ

Бізнес пов'язаний зі здоров'ям та красою сьогодні на піці популярності. Люди інвестують у свій зовнішній вигляд, тому проєкт, пов’язаний з оздоровленням, стане ідеальною ідеєю для запуску у 2023 році. Акупунктура – хороший варіант.

Акупунктуристи та лікарі східної медицини заробляють на життя саме на роботі зі своїми клієнтами. Отже, зручне онлайн-бронювання важливе. Ось чому програмне забезпечення для онлайн-запису – гарний помічник на старті.

Цей матеріал стане у нагоді, якщо ви плануєте відкрити кабінет голкотерапії та шукаєте ефективні варіанти програмного забезпечення. Сьогодні ми поговоримо про CRM, її види, а також про зручні сучасні варіанти програмного забезпечення для практики акупунктури.

Так, ліцензія обов'язкова. У багатьох випадках вам також потрібно здобути ступінь магістра для профільної роботи. Це займе до 2 років і коштуватиме від $3 000.

Цей бізнес може бути дуже прибутковим, якщо його добре спланувати. На початку вам потрібно інвестувати не менше $10 000. Сюди входить орендна плата та комунальні послуги, зарплата персоналу, організаційні моменти тощо. Окупність інвестицій досить швидка, займає до 12 місяців, що для медичного бізнесу цілком нормально.

Сучасний ринок має що запропонувати. Ваш остаточний вибір залежатиме від бюджету та запиту. Немає сенсу переплачувати за додаткові функції, якщо ви не використовуєте їх щодня. Спробуйте для компанії програму EasyWeek. Це зручний сервіс для запису клієнтів та оптимізації всіх процесів.

Голкотерапія

CRM для акупунктуристів

Програмне забезпечення для планування роботи практики акупунктури є обов’язковим атрибутом 21 століття. Все більше людей шукають варіанти запису через Google і записуються на прийом онлайн. Якщо ваш бізнес представлено в інтернеті, ви отримуєте більше клієнтів і прибутку.

Звичайно, на початку ви ще можете якось впоратися з невеликим потоком відвідувачів. З часом, бізнес розвивається та потребує більше часу, зусиль та інвестицій. Тут на допомогу приходять CRM. Подивімось на найкращі функції CRM, які вам точно будуть корисними.

Основні функції CRM:

 • Онлайн-запис;

 • Безкоштовний сайт;

 • Віджет і посилання на бронювання;

 • Клієнтська база;

 • Сповіщення;

 • Інструменти маркетингу;

 • Та багато іншого.

Ці функції безперечно допоможуть вашому бізнесу. Звичайно, якщо програмне забезпечення працює добре і ви не переплачуєте за нього. EasyWeek, наприклад, не вимагає додаткової оплати за 1 користувача та 1 локацію. Це абсолютно безкоштовний тариф. Більші компанії можуть вибрати гнучкі тарифи EasyWeek. Натисніть тут, щоб дізнатися більше.

Сайт медичного центру в системі EasyWeek

Переваги програмного забезпечення для акупунктуристів

Практика акупунктури однозначно виграє від CRM. Ось основні функції, які будуть корисними на старті:

 • Налаштуйте віджет, щоб ваші клієнти мали змогу миттєво призначити зустріч онлайн.

 • Створіть вебсайт, з EasyWeek це робиться автоматично.

 • Інтегруйтесь з соціальними мережами. Розмістіть посилання на онлайн-бронювання в будь-якій соціальній мережі, яку ви використовуєте.

 • Створіть сповіщення. Це найефективніший спосіб нагадати персоналу та клієнтам про майбутні зустрічі.

 • Використовуйте маркетингові інструменти. Для залучення перших клієнтів необхідне просування та самопрезентація. CRM допоможе на старті.

Китайська медицина

Програма онлайн-запису EasyWeek

EasyWeek пропонує зручне рішення для акупунктуристів, які працюють у команді або як приватні спеціалісти. Ми пропонуємо набагато більше, ніж найближчі конкуренти, а тарифи значно приємніші.

Ви можете обрати безкоштовний тариф EasyWeek, якщо працюєте самостійно на 1 локації. Якщо ж ви володієте більшою компанією або кількома філіями, можна обрати серед гнучких тарифів EasyWeek. Перегляньте їх і виберіть найкращий саме для вашої компанії.

Щоб ознайомитися з розширеними функціями EasyWeek, зареєструйтесь та тестуйте все безкоштовно протягом 14 днів. У нас також є корисний блог, де ви можете прочитати детальніше про систему.

EasyWeek: так просто, так зручно!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює