EasyWeek чи Altegio, яка програма краща?

З огляду на повномасштабну війну, яку почала Росія, ми закликаємо свідомо ставитися до споживання російських продуктів та послуг. За посиланням можна ознайомитися з IT-рішеннями, які створені в країні-агресорці, але ще й досі доступні на українському ринку.

Досить багато бізнесів користуються російським програмним забезпеченням, вважаючи, що IT поза політикою. На жаль, IT-сфера сплачує чи не найбільше податків до бюджету РФ. Український бізнес, який використовує російський продукт фактично фінансує ворога.

Порівняємо, як сервіс EasyWeek вигідно відрізняється на тлі російського клону YCLIENTS (Altegio).

Інтерфейс програми EasyWeek

Порівняння Altegio та EasyWeek

Пропонуємо порівняти сервіси за такими параметрами:

 1. Загальна інформація та цільова аудиторія

 2. Функції

 3. Цінова політика

 4. Технічна підтримка

 5. Інтеграції

Загальна інформація та цільова аудиторія

Altegio CRM

Це точний клон YCLIENTS просто під іншою назвою. Один і той самий проект/код. Тому можна розглянути функції YCLIENTS.

EasyWeek CRM

Унікальне програмне забезпечення європейського виробництва. Компанія зареєстрована у Німеччині з головним офісом у Дюссельдорфі. Підходить для будь-якого бізнесу, який працює напряму з клієнтом. EasyWeek – ідеальний варіант для сфери бьюті, VR, фотостудій, коворкінгів та приватних спеціалістів: психологів, коучів, подологів, нутриціологів. Сервіс чудово підходить як для індивідуальних підприємців, так і для компаній із великою кількістю співробітників та філій.

Підтримує наступні мови: українська, англійська, хорватська, чеська, данська, нідерландська, естонська, фінська, французька, грузинськa, німецька, іврит, італійська, казахськa, латвійськa, литовськa, норвезька, польська, шведськa, білоруська, російська.

Приклад картки клієнта у програмі EasyWeek

Порівняння функціоналу EasyWeek та Altegio

Altegio CRM

Надає наступні функції: онлайн-запис, електронний журнал, сповіщення, клієнтська база, статистика та аналітика, складський та фінансовий облік, програма лояльності.

EasyWeek CRM

Підтримує наступні функції: онлайн-запис 24/7, електронний календар, база клієнтів, безкоштовний сайт та віджет, ітеграція з соціальними мережам, статистика та аналітика, управління філіями, розрахунок зарплати, мобільний додаток, фінансовий облік, облік товару.

Разом з EasyWeek легко вести запис клієнтів та ефективно керувати клієнтською базою, а за бажання можна навіть стати співавтором оновлень. Ми завжди прислухаємось до клієнтів, тому запрошуємо учасників PRO-тарифу до бета-тестувань. Безкоштовний сайт та віджет – ще одна перевага сервісу.

Цінова політика

Altegio пропонує такі тарифні плани:

 • від 4 користувачів – €35.99/міс (близько 1450 грн);

 • до 6 користувачів – €41.99/міс (близько 1 670 грн);

 • до 8 користувачів – €62.99/міс (близько 2 490 грн);

 • до 10 користувачів – €83.99/міс (близько 3 320 грн);

 • до 12 користувачів – €104.99/міс (близько 4 150 грн);

 • до 20 користувачів – €125.99/міс (близько 4 980 грн);

 • Без обмежень – €188.99/міс (близько 7 470).

Тарифи Altegio

EasyWeek надає безкоштовний та PRO тариф, вартість якого розраховується від кількості підключених працівників та локацій. Підключити можна будь-яку кількість. Ось інформація щодо вартості для двох варіантів:

 • до 5 користувачів – 276 грн/міс;

 • до 10 користувачів – 391 грн/міс;

За умови оплати підписки на 6 місяців буде діяти знижка 10%. Наприклад, для тарифу до 5 користувачів вартість становитиме 1492 грн. Якщо ж на 1 рік, то знижка 20%, вартість становитиме 2653 грн. Безкоштовний тариф доступний для 1 користувача та 1 локації.

Тестовий період EasyWeek – 14 днів, Altegio – 7 днів.

Скільки ваш бізнес зекономить працюючи з EasyWeek, а не Altegio

Якщо у вас компанія з 1 працівником, у EasyWeek ви заощадите €35.99 в місяць. Саме стільки коштуватиме аналогічний тариф в Altegio. EasyWeek не тарифікує бізнес із одним працівником та однією локацією. Якщо у вашій компанії 5 співробітників, у EasyWeek ви заплатите 276 гривень на місяць, а в Altegio 35,99 євро, тобто економія становитиме понад 1000 гривень щомісяця.

Приклад графіка роботи у системі EasyWeek

Технічна підтримка

EasyWeek

Швидка та людяна тех.підтримка + сапорт на базі чат-бота. Ви завжди зможете зв'язатися з нашою командою через зручний чат на сайті. Ми на зв'язку 24/7, тому відповідь ви зможете отримати якомога швидше. EasyWeek також пропонує довідковий центр з усіма найпопулярнішими питаннями та відповідями до них.

Altegio

Технічна підтримка сервісу працює на базі чат-бота.

Доступні інтеграції

Основні інтеграції Altegio:

 • IP-телефонія,

 • чат-боти,

 • SMS-провайдери,

 • Power BI.

Інтерфейс Altegio

Зверніть увагу на правопис слова Інтеграції. Перед нами типовий приклад невдалого маскування російського програмного забезпечення.

Каталог інтеграцій EasyWeek

4K доступних інтеграцій, включаючи всі продукти Google, Alfa SMS, аналітику Google та Facebook, соціальні мережі та багато іншого. Для постійних партнерів команда завжди готова розробити персональні інтеграції.

Ще більше про переваги роботи з EasyWeek

Безкоштовне створення сайту

Реєструючись у системі EasyWeek, ви заповнюєте інформацію про компанію, контактні дані бізнесу, додаєте фото та опис послуг. За бажанням також можна додати фото команди, часті питання та іншу корисну інформацію. Саме вона буде надалі використана для створення лендінгу.

Сайт від EasyWeek – це зручна вебсторінка з основною інформацією про компанію, послуги, команду та локацію. За статистикою, саме наявність сайту спонукає клієнта швидше записатись на послугу. Це працює на фоні постійного перегляду контенту онлайн. Якщо ви представлені в інтернеті, ви фактично стаєте своїми для аудиторії.

Досягти цього можна різними способами. Найпопулярніші варіанти – це створення сайту, віджет для онлайн-запису та інтеграції з соціальними мережами. З налаштуванням усіх вищеперерахованих опцій легко допоможе EasyWeek.

Безкоштовний сайт на базі EasyWeek

Безкоштовний віджет для онлайн-запису

Віджет – це ще один зручний інструмент у роботі з клієнтами. За допомогою віджету, клієнт зможе забронювати послугу напряму з вашого сайту. Це займає буквально декілька хвилин.

Віджет EasyWeek – це не лише зручний інструмент для запису клієнтів онлайн, але й стильне доповнення вашого сайту. Так, ви можете кастомізувати віджет, обравши кольори вашої компанії, елементи фону тощо. Зручне та швидке бронювання – це точно те, що потрібно будь-якому бізнесу, який працює з клієнтами.

Так, клієнт самостійно вибирає майстра та послугу, час та локацію. Кількість телефонних дзвінків суттєво зменшується, а прибутки ростуть. Як відомо, люди люблять простоту, бронювання послуг – це саме той випадок.

Інтеграція з соціальними мережами

EasyWeek легко інтегрується з популярними соціальними мережами. Як от TikTok, Instagram та Facebook. Так, ваші підписники легко стануть вашими клієнтами. Головне – правильно оформити бронювання через соц.мережі. Інтеграція з EasyWeek дозволяє додати лаконічну кнопку до шапки профілю.

Висновки

EasyWeek та Altegio надають корисний функціонал, проте EasyWeek виграє за багатьма параметрами. Так, це європейський сервіс з українською командою.

EasyWeek пропонує простий інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, який легко освоїти навіть без спеціальних навичок. Сервіс виграє за швидкістю прийняття рішень в процесі взаємодії з партнерами. Великий бізнес та лояльні партнери EasyWeek беруть участь у тестуванні нових функцій, щоб максимально адаптувати сервіс під потреби бізнесу.

EasyWeek на відміну від російського YCLIENTS надає безкоштовний тариф для користувачів з 1 локацією та 1 працівником.

EasyWeek – це прекрасний варіант отримати більше функцій у красивій упаковці.

#yclients #altegio

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг