Ціни
Увійти
Програма CRM для йога-студії

Чому відкриття студії йоги – гарна ідея для бізнесу

Болить спина, збільшилася вага, розхиталися нерви та ще й шия повертається з набридливим хруском: усі ці симптоми не завжди необхідно лікувати класичними ліками. Йога – для багатьох порятунок від хвороб із мінімальними витратами. Ця стародавня практика не дарма користується шаленою популярністю. Навіть у 2023 році, йога – популярний вид спорту та релаксації. Це само собою говорить про її користь та результативність.

Заняття йогою дозволяють відновити духовну та фізичну рівновагу. А відкриття студій, де практикують йогу, – гарна ідея для вкладення коштів, а також розвитку ніші здорового способу життя у вашому місті. Клієнти охоче обирають йогу серед інших практик. З одного боку, цей вид спорту відносно недорогий. Йогою можна займатись вдома, а з обладнання потрібен лише каримат. З іншого боку – результат таких практик дійсно вражає. Покращення здоров'я та хороший настрій – гарантовано!

Часто любителі йоги починають займатись вдома, а потім шукають гарну йога-студію для більш ефективних занять. Тут і настає ваш золотий момент. Сьогодні поговоримо про те, як просувати йога студію за допомогою програмного забезпечення (CRM) та чому така система – це сучасний мастхев для бізнесу.

Вартість відкриття студії йоги в Україні може значно відрізнятися в залежності від різноманітних факторів, таких як розташування, розмір приміщення, обладнання, послуги та інше. Загальна вартість може варіюватися від кількох тисяч до кількох десятків тисяч доларів.

При виборі програми автоматизації для студії йоги слід враховувати різноманітні фактори, такі як потреби студії, кількість клієнтів, бюджет та інші. Одним з популярних варіантів є програма EasyWeek, яка надає можливість керувати різними аспектами бізнесу, такими як розклад занять, облік клієнтів, фінансовий облік та багато іншого. EasyWeek також має додаток для мобільних пристроїв, що полегшує доступ до інформації для клієнтів.

Є кілька способів для створення безкоштовного сайту для студії йоги. Один із найпростіших та найдоступніших способів – це використання програми для бізнесу EasyWeek.

Цільова аудиторія студії йоги

Аудиторія центрів йоги на 90% складається із жінок. Записатися на йогу, дзвінком по телефону можливо, але не цілком зручно. Від спроби зателефонувати протягом робочого дня потенційного клієнта можуть відвернути сторонні люди, колеги, діти або домашні турботи. А пізно ввечері йога-студія закривається і додзвонитися неможливо. Трапляється також, що адміністратор відволікся і не почув дзвінок. Людський фактор важливий у будь-якій справі. Говорячи про заняття йогою, він грає ключову роль, адже цей бізнес повністю клієнтоорієнтований.

Тобто, з одного боку, людський фактор, а отже помилки, які ми часто робимо через неуважність та втому, варто нівелювати. Проте робота з клієнтами все одно буде вибудовуватись за допомогою ефективної комунікації та, звичайно ж, якісної послуги.

В результаті відсутності зручного онлайн-бронювання відкладається запис, клієнт вибирає інше місце, а йога-студія втрачає виторг. До того ж, якщо у ваших конкурентів уже налаштований комфортний онлайн-запис, а у вас поки – ні, це ще один фактор не на користь вашого бізнесу. За статистикою, йога студії, які використовують автоматизовану програму та надають можливість забронювати тренування онлайн, виграють у порівнянні з конкурентами.

Чому програми такі популярні?

Програма для управління йога-студією – це прорив у сфері бізнесу, найпростіший спосіб підвищити рівень обслуговування + максимальну зручність для відвідувачів. Система точно сподобається компаніям, які працюють з клієнтами. Часом досить важко завжди залишатись на позитиві та оминати конфлікти. З CRM цього не потрібно робити, хороший настрій вам гарантовано, адже буденну рутину з запису клієнтів виконуватимете не ви, а система. Додатковий плюс полягає ще й в тому, що сервіс не робить помилок, людський фактор зводиться до нуля.

Онлайн-запис на йогу помітно спрощує діяльність спортивного центру:

 • Зберігає лояльність клієнтів: адже завжди приємно займатись в сучасній технологічній студії.

 • Оптимізує роботу співробітників: тренерам та адміністратору буде простіше та приємніше працювати, коли процес добре організовано.

 • Збільшує прибуток підприємства: мікс двох попередніх факторів допомагає оптимізувати діяльність студії йоги та збільшити виручку.

Це основні, проте далеко не всі переваги програми для йога-студій.

ТОП-10 можливостей CRM-програми Easy Week для йога-центру

 1. Оформити або скасувати онлайн запис клієнта на йогу можна швидко, в одне натискання. Відразу видно дату, час занять і профайл тренера – можна вибрати варіант, що підходить за всіма параметрами.

 2. Клієнт може записатися через соцмережі, випадково побачивши обліковий запис або цікавий пост студії йоги. Цей фактор суттєво збільшує відсоток клієнтури.

 3. Адміністратор менше витрачає часу на ручну працю. CRM-сервіс для студії йоги – це зручний електронний журнал, автоматизоване розсилання сповіщень про заняття та майбутні акції.

 4. QR-код із можливістю онлайн-запису. Ще один простий та ефективний інструмент для просування в мережі Інтернет.

 5. Фінансовий модуль для нарахування зарплати та відпускних працівникам. За потреби, й для нарахування штрафу.

 6. Створення та ведення програми лояльності. Ця опція точно сподобається вашим клієнтам, а вам принесе гарний приріст прибутку.

 7. Підключення SMS та Email розсилок. Ідеальний інструмент для того щоб нагадати аудиторії про себе за допомогою приємної знижки, привітання зі святом або ж персональної пропозиції.

 8. Облік фінансів+аналітика. Детальний контроль – найкраще, що може статись з вашим бізнесом.

 9. Інвентаризація тренувального інвентарю. Йога також потребує знаряддя, а його потрібно інвентаризувати.

 10. Вся база клієнтів йога студії в одній програмі. Можливість знайти клієнтські дані в 1 клік – ще один плюс.

Програма онлайн-запису EasyWeek користується попитом серед компаній, що вибирають CRM для свого бізнесу. За останній рік ми збільшили свою аудиторію на +300%. Ця вражаюча цифра говорить сама за себе. Бізнес довіряє EasyWeek, ну а ми інвестуємо в його комфорт та успішність. Так чи інакше, успішний клієнт – половина успіху.

EasyWeek вигідно відрізняється від конкурентів за великою кількістю параметрів. Починаючи від більшої кількості функцій за приємнішу вартість і до безкоштовного тарифу для індивідуальних йога-тренерів. Програма для йога-центру, завдяки набору функцій та доступної вартості, допоможе адміністраторам, власникам студії зловити дзен та зосередитись на інших важливих питаннях.

Спробуйте безкоштовно зробити життя клієнтів і свою роботу спокійнішим і зручнішим.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює