Ціни
Увійти
Програма для психологів

Програмне забезпечення для психотерапевтів та психологів

Послуги психологів та психотерапевтів завжди затребувані. Люди трепетно ставляться до свого психологічного стану і це чудово. Сьогодні, клієнти як ніколи потребують якісної психологічної допомоги. Вони готові бронювати послуги, а ринок потребує якісної пропозиції.

Спершу психотерапевт ще якось впорається з організацією бізнесу. Дійсно, коли клієнтів небагато, а вільного часу вистачає, чому б і ні?

Деякі спеціалісти надають чудові послуги, проте вони й досі покладаються на телефонні дзвінки та клієнтів, які приходять за послугами випадково. Це абсолютно нормально для початківця, досвідчений спеціаліст просто повинен вдосконалювати власну справу. До того ж з сучасними технологіями, це досить просто.

Сьогодні ми поговоримо про оптимізацію терапевтичної практики за допомогою розумного програмного забезпечення. Цей матеріал буде корисним початківцям та терапевтам з досвідом. Ми зібрали універсальні поради, які стануть в пригоді багатьом. Почнемо!

Звичайно! Цей бізнес надзвичайно клієнтоорієнтований. Саме тому він повинен бути дуже добре спланованим. Запропонувати просте та швидке бронювання через інтернет – завжди гарна ідея. Зверніть увагу на CRM-системи. Вони допоможуть оптимізувати бізнес-процеси компанії та додати таку бажану функцію онлайн-бронювання.

Це можливо лише, коли бізнес має до 5 клієнтів. Так, ви все ще зможете впоратися з ними вручну. Якщо ж клієнтури більше, розумна програма стане чудовим помічником в оптимізації роботи з пацієнтами. До того ж таке програмне забезпечення не коштуватиме дорого, а компанія зможе обслуговувати більше клієнтів без втрати якості.

Сучасний ринок переповнений різними варіантами програм. EasyWeek – це якісне та доступне рішення для вашої практики. Сервіс пропонує безкоштовне створення сайту, під'єднання віджета, сповіщень тощо. Цінова політика та дружня техпідтримка стануть чудовим доповненням.

Згідно зі статистикою, бізнес, який пропонує функцію зручного онлайн-бронювання, виграє у порівнянні з конкурентами, які такої опції не мають.

Люди, яким потрібна терапевтична допомога, часто не хочуть телефонувати та записуватися на прийом за старим добрим каноном. Це просто не зручно, і клієнт має повне право відмовитись від навіть найкращої, проте погано організованої послуги. Саме тому бізнес і прийшов до використання розумного програмного забезпечення.

CRM – це новітнє рішення для оптимізації онлайн-бронювання і не тільки. Сервіс стане в пригоді початківцям та досвідченим спеціалістам.

3 переваги програмного забезпечення для онлайн-запису

 1. Продуктивність бізнесу зростає, адже персонал не витрачає часу на вирішення конфліктів з клієнтами. Вони зводяться до нуля. Система занотує кожну зустріч в онлайн-календарі. Клієнти чітко розумітимуть коли приходити, а лікар зможе контролювати завантаженість та клієнтопотік. Онлайн-бронювання – перевага як для клієнтів, так і для бізнесу.

 2. Сервіс запропонує ефективну маркетингову допомогу. Якщо ви поки не можете дозволити собі повноцінного маркетолога, під'єднайте CRM. Звичайно, програма ніколи не замінить людину, але вона може їй допомогти. Сервіс оптимізує продажі та збільшує прибуток. EasyWeek, наприклад, пропонує QR-коди для онлайн-бронювань, посилання для соціальних мереж та різні типи сповіщень. Використовуючи сервіс, ви зможете прокачати управління клієнтською базою без зусиль.

 3. Психолог має пам'ятати усю інформацію про клієнта. Цього вимагає професія. Проте усі ми люди, а пацієнтів багато. Програмне забезпечення мінімізує втрату інформації через людський фактор. Використовуючи сервіс, ви легко занотуєте усі деталі та зможете використати їх наступного разу. Просто та зручно!

Як обрати найкраще програмне забезпечення для психотерапевта?

Обрати найкращий варіант може бути досить складно. Це виклик, але це можливо. Особливо, якщо ви знаєте на що звертати увагу. Пропонуємо пригадати критерії вибору розумного програмного забезпечення.

Обираючи CRM-систему, звертайте увагу на:

 • Як виглядає інтерфейс сервісу? Він має бути функціональним та естетичним. Сервіс повинен бути дружнім до пацієнтів та психолога, адже вони далекі від IT. Відповідно заскладне рішення відлякає.

 • Яка система оплати? CRM коштують по-різному. Деяке програмне забезпечення потребує щомісячної оплати. Інші програми стягують кошти за кожне бронювання. Краще обирати програми зі щомісячною оплатою. Так, ви не переплачуватимете за більшу кількість клієнтів.

 • Чи пропонує програма безкоштовне тестування? Ніколи не можна точно сказати як працює сервіс, поки ви його не спробували. Саме тому тиждень чи два тестового періоду грають важливу роль. Багато провайдерів розуміють це і надають безкоштовне тестування. EasyWeek, наприклад, надає 2 тижні тестового періоду. Цього буде цілком достатньо для прийняття фінального рішення.

 • А як щодо віджета для онлайн-бронювання? Віджет збільшує продажі, адже це один з найефективніших інструментів для онлайн-бронювання. Це дуже зручно, тому бронювань стає більше. Якщо у вас поки немає сайту аби додати віджет, EasyWeek створить його для вас. Створення сайту не потребує додаткової оплати.

 • А інтеграції? Сервіс має надавати можливість простої інтеграції з соціальними мережами та популярними онлайн-інструментами. Так, ви зможете отримувати бронювання через різні канали. Обирайте програмне забезпечення, що легко інтегрується зі сторонніми сервісами.

 • Чи надає система гарну технічну підтримку? Це важливий нюанс. Саме технічна підтримка стане вашим місточком до розробників. Це також гарний інструмент для навчання роботи з програмою. Якщо щось не зрозуміло, завжди можна запитати технічну підтримку. Команда сервісу має відповісти протягом 24 годин у робочі дні.

Програмне забезпечення для психологів від EasyWeek

Ми пропонуємо якісне програмне забезпечення для бізнесу з 2018 року. З запуску проєкту, ми щодня вдосконалюємось, надаючи користувачам доступ до найновіших функцій. EasyWeek прислухається до клієнтів та часто додає трендові функції. Зазвичай, оновлення виходять раз на місяць.

Уже понад 10 000 клієнтів по всьому світу довіряють сервісу. Ми вдячні за таку довіру, тому пропонуємо значно більше ніж конкуренти. А саме:

Переваги програмного забезпечення від EasyWeek

 • Безкоштовний сайт. Ця функція доступна у кожному з тарифів. Жодної додаткової тарифікації! Система створить сайт під час реєстрації. Ми використовуємо інформацію, яку ви вводите при реєстрації, тому далі дублювати ці дані не потрібно. Готовий сайт виглядає як стильний лендінг. Він має блок команди, послуг, інформації про місцезнаходження та спеціальні пропозиції.

 • Віджет для онлайн-бронювання. Ви вже маєте сайт? Тоді додайте до нього віджет для онлайн-бронювання. Його можна оформити в кольорах вашої компанії та стильно кастомізувати.

 • Посилання для онлайн-бронювань. Таке посилання – чудовий засіб популяризації бізнесу. Клієнти зможуть легко та просто поділитися посиланням на ваші послуги в соціальних мережах та через месенджер.

 • Сповіщення. Ми добре знаємо як просто забути про важливу зустріч. Люди непередбачувані, а бізнес втрачає. Саме тому ми додали 3 типи сповіщень: SMS, Push та email.

  Просто нагадайте про зустріч перед її датою. Це дуже легко і створює гарну репутацію.

 • Клієнтська база з можливістю швидкого пошуку стане гарним маркетинговим інструментом. Ми розробили зручну базу клієнтів на основі якої можна створити програму лояльності. Ви можете ввести будь-яку інформацію про клієнта і тут же знайти дані про цю людину. Знову ж таки, такий підхід позитивно впливає на соціальне сприйняття бізнесу.

 • Багато користувачів полюбляють записуватись через смартфон. Ми добре про це знаємо, тому сервіс гарно оптимізований під мобільні пристрої. До того ж EasyWeek має власний додаток. Ваш сайт виглядатиме однаково добре з гаджета та комп'ютера.

Можливо, ви чули, що виділитись з натовпу – це вже половина успіху. CRM – це простий та ефективний спосіб відрізнятись. Програма допоможе створити ефективний сайт та під'єднати до нього віджет. Якісна терапевтична послуга і ваш бізнес у топі.

Терапія та послуги психолога дуже популярні. Людям необхідна підтримка, можете допомогти? Так, пацієнти з радістю віддячать за надану послугу та комфортне бронювання.

Ми бажаємо вашому бізнесу успіху. EasyWeek завжди поруч, щоб допомогти в оптимізації бізнесу та збільшити ваші прибутки. Пропонуємо протестувати програмне забезпечення прямо зараз. Це дуже просто та абсолютно безкоштовно. Чому б не спробувати.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює