Ціни
Увійти
Програма для салону SPA

Чому вашому SPA потрібна програма

CRM або програма для салонів – це унікальний інструмент для залучення клієнтів, збільшення продажів та аналізу бізнесу. У програмі є багато корисних функцій, які допоможуть організувати всі процеси в новій або існуючій СПА-студії: від запису клієнтів та надсилання нагадування до зберігання товарів. Переваг використання автоматизованої системи в SPA-салоні безліч!

Читайте у блозі докладну інструкцію про відкриття салонного бізнесу.

Ви можете зареєструватися в програмі для салонів EasyWeek і отримати зручний додаток для автоматизації бізнесу плюс безкоштовний сайт з онлайн-записом.

Ловіть наш гайд на цю тему у блозі EasyWeek.

Переваги автоматизації процесів у СПА-салоні

Як керувати клієнтською базою, співробітниками та витратними матеріалами? Правильна відповідь – підключити свій салон до CRM-програми.

Можливості програмного забезпечення для салонів

 • Функція онлайн-запису клієнтів: через сайт, соцмережі та карти.

 • Автоматизація бази клієнтів: сегментація клієнтів, чорний список.

 • Надсилання повідомлень про запис та нагадування про візит.

 • Зручний графік роботи працівників.

 • Розрахунок заробітньої плати.

 • Управління масовими розсилками.

 • Інтеграція з соціальними мережами, Google Calendar та іншими сервісами.

 • Інвентаризація витратних матеріалів.

 • Продаж супутніх товарів.

 • Можливість швидко виявити неактивних та активних клієнтів.

 • Ви можете отримати доступ до сервісу з будь-якої точки на карті. Усе що знадобиться – інтернет.

Сторінка SPA-салону в системі EasyWeek

Використання розумного програмного забезпечення дозволяє простіше та ефективніше організувати усі робочі процеси. Якщо ж ви вже користуєтесь системою і хочете спробувати щось нове, це також дуже просто! EasyWeek, наприклад, підтримує опцію швидкого перенесення даних. Так, ви не втратите важливої інформації.

Якісна CRM також сприятиме оптимізації роботи SPA-салону, допоможе уникнути накладок та конфліктів. Так чи інакше люди помиляються, а от система завжди працює автоматично. Відповідно кількість помилок зводиться до нуля. Додаємо до цього професійну команду й успіх салону гарантовано. Головне пам'ятати, що CRM ніколи не замінить професійного адміністратора, а от допомогти йому зможе.

Онлайн-бронювання вважається одним з найбільших переваг таких систем. Тепер гостю не потрібно телефонувати, спілкуватись з адміністратором та витрачати дорогоцінний час, очікуючи на лінії. Клієнт у декілька кліків зможе забронювати обрану процедуру, час та майстра. Це неймовірно зручно та вигідно як салону, так і гостям.

Програма EasyWeek – знахідка для салонів

EasyWeek – це універсальна програма для студій SPA, розроблена спеціально для управління послугами в індустрії краси. Програма EasyWeek гранично проста у налаштуванні та використанні, містить необхідні функції для керування СПА-салоном. Ось що отримає ваша команда після реєстрації в системі:

 • Безкоштовний сайт з функцією онлайн запису на послуги.

 • База клієнтів: додавання, зміна, блокування.

 • Зручний календар усіх записів.

 • Автоматичний розрахунок заробітної плати співробітникам, залежно від графіка роботи. Виплата премій та стягнення штрафів.

 • Продаж супутніх товарів.

 • Управління ресурсами.

 • Інтеграція з онлайн-касою.

 • Повний контроль над роботою салону за допомогою кількох десятків звітів: ваші фінанси, витратні матеріали, послуги, досягнення співробітників, ефективність рекламних кампаній і багато іншого.

Ви можете заблокувати проблемних клієнтів, обмеживши їм доступ до вашого салону. Інколи, це надзвичайно корисна функція. Сегментація клієнтів дозволяє створити ідеальну пропозицію для кожного гостя. Так, ви й прибуток збільшите і стосунки з клієнтами оптимізуєте.

Різноманіття тарифних планів робить сервіс доступним у використанні. Так, ви без проблем підберете тариф спеціально для вашого бізнесу. Більше жодних переплат та прихованих комісій.

Програма EasyWeek зручна та ефективна у використанні. Ми розробили інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому з системою впорається навіть людина далека від IT. Для використання EasyWeek CRM не потрібно жодної технічної освіти, а підключити сервіс можна менше ніж за годину. З будь-якими питаннями допоможе технічна підтримка. Вона працює для вас 24/7.

Далеко не всі CRM можуть похвалитись функціоналом та ціновою політикою, яку пропонуємо ми. Спробувати систему можна безкоштовно, а невеликий бізнес (1 локація та 1 користувач) не тарифікується. Протестуйте EasyWeek прямо зараз та закохайтесь у сервіс так само як і більш ніж 10 000 користувачів по всьому світі.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює