Ціни
Увійти
Програма для дитячої секції

CRM-програма як помічник у роботі

CRM-програма EasyWeek створена для полегшення управлінської роботи в дитячих секціях та гуртках. Сервіс дарує можливість просто та легко налаштувати робочі процеси, уникаючи зайвих переживань. Це прекрасний інструмент для полегшення робочих буднів адміністратора, викладачів та батьків.

Заняття в дитячих секціях – державних та приватних – надзвичайно популярна послуга, яка приносить чудові прибутки. Дитячі секції популярні завдяки 2 основним причинам:

 1. Гуртки розвивають таланти дитини.

 2. Секції звільняють батькам досить багато вільного часу для себе.

Гуртки можуть бути абсолютно різними. Великою популярністю користуються спортивні, мовні та музичні програми для дітей. Вік учнів від 4 до 18 років.

Незалежно від напрямку вашої діяльності, якісне управління допоможе оптимізувати клієнтопотік та збільшити прибутки. Найперше, що потрібно зробити для гарної бізнес-оптимізації – під'єднати розумне програмне забезпечення.

Сьогодні ми поговоримо про якісні CRM для управління дитячим гуртком, їх характеристики та вартість.

CRM-система – це розумне програмне забезпечення для управління дитячою секцією. Такі програми дозволяють швидке онлайн-бронювання, створення власної сторінки-лендінгу, надсилання сповіщень тощо. Це прекрасний варіант для початківців, які прагнуть швидко масштабувати бізнес та для досвідчених підприємців, які шукають нові шляхи бізнес-оптимізації.

Цінова політика сервісу різниться в залежності від постачальника послуги. Деякі продукти можна використовувати безкоштовно. Так, наприклад, EasyWeek пропонує безкоштовний тариф для підприємців, які працюють самостійно. Так, 1 локація та 1 працівник не підпадає під тарифікацію. Бізнес, який має більше співробітників може скористатися гнучкою системою професійних тарифів від EasyWeek. Варіант знайдеться для кожного.

Приклад сторінки дитячої секції в системі EasyWeek

Функції, які неодмінно мають бути присутніми в якісній CRM

 • Розклад та форма для онлайн-бронювання на сайті та в соціальних мережах (Instagram, Facebook, TikTok). Будь-який майданчик для просування послуг дитячої секції можна легко оптимізувати за допомогою посилання на онлайн-бронювання.

 • Клієнтська база з детальною інформацією про кожного клієнта: кількість візитів, вподобання, бонусна програма, історія оплат.

 • Збір та обробка лідів.

 • Можливість вивантажити день народження учнів та батьків.

 • Налаштування розсилок через електронну пошту та соціальні мережі.

 • Робота з абонементами.

 • Створення розкладу вчителів та зарплатна відомість.

 • Інтеграція з соціальними мережами та популярними онлайн-інструментами. Обов'язково перевірте інтеграцію з онлайн-картами.

 • Статистика та аналітика.

Усі ці функції та навіть більше присутні у програмі для оптимізації дитячої секції від EasyWeek. Ми пропонуємо просте та зручне рішення для управління дитячим гуртком та просування дитячої секції в онлайн-просторі.

Зручність онлайн-бронювання для дитячого гуртка

Онлайн-бронювання дозволяє планувати та контролювати завантаження закладу протягом дня. Для того, щоб легко та просто простежити кількість дітей в гуртку та рівномірність завантаження, просто встановіть обмеження за кількістю відвідувачів гуртка. Як тільки група заповниться кнопка онлайн-бронювання автоматично перестане працювати. Охочих перенаправлять до вільного вчителя. Приємним бонусом є те, що адміністратор зможе швидко та ефективно простежити завантаження класів та кількість активних бронювань з мобільного телефону.

Батькам більше не потрібно приходити після роботи або ж телефонувати, щоб записатися на послугу. Онлайн-бронювання доступне з мобільного телефону в режимі 24/7. Впорається навіть дитина!

CRM для дитячої секції – це корисна та необхідна програма, яка допоможе:

 • Мінімізувати фактор людської помилки та працювати без накладок.

 • Планувати завантаження класів.

 • Налаштувати онлайн-платежі.

 • Реалізувати будь-яку маркетингову стратегію.

 • Точніше визначити цільову аудиторію.

 • Порівняти результативність декількох секцій.

 • Розробити програму мотивації вчителів.

 • Підрахувати прибуток та витрати, оптимізувати слабкі місця.

Спортивні та загальноосвітні секції – корисна та доступна ініціатива для багатьох. Проєкт допоможе місту та батькам. Це чудова інвестиція в майбутнє, а прибутки вражають.

Плануючи відкриття дитячої секції, важливо не лише знайти професіоналів власної справи, але й під'єднати якісне програмне забезпечення. CRM – незамінний помічник в організаційних моментах.

EasyWeek пропонує простий та ефективний варіант управління та оптимізації освітнього процесу. Ми надаємо безкоштовний тестовий період для професійних тарифів та повністю безкоштовний тарифний план для 1 локації та 1 користувача. З нами управління дитячою секцією принесе задоволення та користь.

Спробуйте та переконайтесь самі!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює