Ціни
Увійти
Програма для автошколи

Програмне забезпечення для автошколи

Автомобіль вже давно став звичною частиною життя багатьох. Ледь не щодня ми користуємося особистим транспортом, в основному авто. Саме тому автошколи не втрачають своєї популярності.

Для отримання водійського посвідчення необхідно пройти навчання в автошколі. Курс складається з теорії та практики та завершується іспитом.

Якщо ви плануєте відкрити власну автошколу, подумайте про розумне програмне забезпечення. Один з ефективних варіантів – сервіс онлайн-бронювання EasyWeek. Бронювання через мережу інтернет дозволяє бізнесу працювати на повну силу, оптимізуючи продажі. Так, ви легко сплануєте практичні уроки, розклад занять з інструктором, а також зможете нагадати про заняття через SMS, push-сповіщення чи email.

Серед інших переваг CRM-програми для автошколи:

 • Вивантаження звітів про роботу за певний період.

 • Інтеграція з календарями Google та Outlook.

 • Синхронізація з соціальними мережами та картами.

 • Безкоштовний сайт для вашої автошколи.

Це система, що дозволяє планувати заняття з теорії та практичні уроки. Усі події доступні в електронному календарі. Забронювати заняття можна онлайн через сайт та соціальні мережі. Протестуйте безкоштовно програму для онлайн-бронювання від EasyWeek, щоб зрозуміти як це працює.

Розгляньмо вартість розумного програмного забезпечення на прикладі EasyWeek. Розмір інвестицій залежить від 2-х факторів: кількість співробітників, під'єднаних до системи та кількість автошкіл, якими ви керуєте.

Програма для школи водіння

Чи потрібна моїй автошколі програма CRM

Перш за все, переконаймося, що ми розуміємо визначення CRM. Це автоматизоване управління стосунками з клієнтами, а простими словами – сервіс онлайн-бронювання та бізнес-аналітики.

Переваги програми для автошколи:

 • Онлайн-бронювання занять

  Учні отримують можливість зручно забронювати заняття через смартфон. Вони легко виберуть зручний час та викладача та запишуться на урок у лічені секунди.

 • Персоналізований віджет онлайн-бронювань

  Ви можете обрати бажаний дизайн віджета для вашого сайту.

 • Безкоштовний сайт

  Будь-який бізнес потребує сайт. EasyWeek безкоштовно надає домен та сайт з ключовими елементами приваблення клієнтів. Просто зареєструйтесь, уведіть особисту інформацію та насолоджуйтесь сервісом.

 • Посилання на бронювання уроків

  Ви можете поділитися коротким посиланням на онлайн-бронювання у соціальних мережах та месенджерах. Посилання відкриватиме ваш віджет. Так, учні зможуть легко і просто забронювати урок.

 • Функціонал та мобільність

  Основною перевагою програми є те, що доступ до неї можна отримати з будь-якої точки на карті. Єдине, що вам потрібно – інтернет з'єднання. EasyWeek пропонує додаток для управління автошколою. З його допомогою ви зможете отримувати звіти про кількість учнів, розклад інструкторів, відстежувати успішність та відсоток успішно складених іспитів. Можна також побачити кількість отриманих водійських посвідчень.

 • Навчальний план

  У адміністратора та керівника автошколи є легкий та швидкий доступ до розкладу, клієнтської бази та завантаженості викладачів.

 • Автоматизація маркетингу

  За допомогою CRM-програми, ви легко створите клієнтські розсилки. Сервіс миттєво проінформує клієнтів про нові події в житті автошколи.

 • Соціальні мережі та карти

  Програма інтегрує усі дані сайту автошколи з соціальними мережами та Google Maps. Нові клієнти легко знайдуть ваш заклад.

Запис на іспит до автошколи

Безкоштовна пробна версія програми EasyWeek

CRM-системи миттєво збільшують ефективність роботи автошколи. Автоматизація доступна буквально для всіх процесів: від бронювання до маркетингу.

Система бізнес-автоматизації EasyWeek вигідно відрізняється від найближчих конкурентів завдяки великому та зрозумілому функціоналу за доступну ціну. Більше ніяких прихованих платежів та комісій.

Протестуйте EasyWeek у своїй автошколі. Перші 14 днів використання сервісу безкоштовні, цього цілком вистачить для прийняття фінального рішення.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює