Ціни
Увійти
Бізнес-план кабінету перманентного макіяжу

Бізнес-план кабінету перманентного макіяжу

Плануєте відкрити бізнес у сфері перманентного макіяжу вій та брів? Дізнайтесь як написати бізнес-план для салону перманентного макіяжу та привабити клієнтів за допомогою онлайн-запису.

Вступ

"Коли ти в печалі й розчарована в коханні, – зроби макіяж, найкращу зачіску й атакуй". З цієї геніальної фрази великої Коко Шанель й почнемо.

Скільки таємниць зберігає жіноча косметичка. Простий та акуратний макіяж змінює настрій. Косметикою можна підкреслити й привернути увагу до своєї персони. Але кожна дівчина стикалася з проблемою, коли макіяж виходить невдалим: не виходить гарно розтушувати брови або намалювати стрілки. Б'юті-індустрія вже давно придумала як вирішити цю проблему – перманентний макіяж, який дає змогу кожній жінці цілодобово бути яскравою, модною і бажаною. Розповідаємо, як і за скільки можна відкрити студію перманентного макіяжу.

Під час процедури у верхні шари шкіри спеціальною голкою вводять пігмент, і на вашому обличчі з'являється стійкий малюнок. За допомогою такої процедури можна скорегувати й підкреслити сильні сторони, виділити брови, очі та губи.

Перманент – тимчасовий, а татуювання назавжди. У разі невдалого татуажу доведеться або перекривати малюнок, або маскувати його косметикою. Перманент проникає у вашу шкіру неглибоко, тому ефект від такої процедури зберігається протягом 1 – 2 років. Достатньо робити корекцію.

Оптимальним варіантом є встановлення програми онлайн-запису. EasyWeek, наприклад, допомагає не лише з управлінням бізнесом, але й з маркетингом.

Татуаж губ

Види та вартість перманентного макіяжу

Пудрове напилення (шотування брів)

Це чи не найпопулярніша техніка нанесення. Майстер використовує один пігмент, завдяки чому брови мають яскравий вигляд, а результат досить м'який. Немає грубих ліній і відчуття намальованих брів. Створюється враження щойно зробленого оформлення брів. Техніку пудрового напилення застосовують тільки для брів. Ціна за процедуру в середньому становить від 1500 гривень у звичайного майстра і до 5 000 тисяч гривень у топ-салонах. Після процедури, через 6 – 8 тижнів, знадобиться корекція, оскільки колір втрачає яскравість. Корекція обійдеться ще в 500 – 1 500 гривень у майстра і 2 – 2.5 тисячі гривень у салоні краси класу люкс.

Волоскова техніка

Ця техніка також застосовується для оформлення брів. Під час нанесення необхідно кілька пігментів. Завдяки техніці нанесення штрихами, вдається комбінувати темний і світлий пігмент, що створює ефект об'ємних і широких брів. Така техніка підійде для дівчат, чиї брови від природи світлі, і вони не хотіли б обтяжувати їх кольором. Результат – природні й ефектні брови. Ціна за цю техніку перманентного макіяжу становитиме від 2500 гривень за первинну процедуру і 500 – 1.5 тисячі гривень за корекцію, яка знадобиться через 5-7 тижнів.

Змішана техніка

Ця техніка включає в себе з'єднання волоскового і пудрового напилення. Волосся на бровах спочатку виділяють, а потім затемнюють контур, що надає бровам натурального вигляду. Проблема цієї техніки в тому, що не кожен сертифікований майстер нею володіє. Процедура коштує дорожче, від 2 500 – 4 тисяч гривень й від 1000 гривень за корекцію.

Мікроблейдинг

Процедура проводиться в ручній техніці. Майстер робить на вашій шкірі голкою мікронадрізи, в які вводиться пігмент. Ефект тримається до 18 місяців, не вимагаючи додаткових вкладень. Оскільки робота повністю контролюється майстром, ризик пошкоджень мінімальний. Спеціаліст самостійно оцінює, наскільки глибоко входить голка, і як вона заводить пігмент. Ціна такої процедури – від 3 000 гривень.

Акварельна техніка

Техніка застосовується в макіяжі губ. Процедура допомагає скорегувати форму, надати колір і приховати недоліки. Губи візуально стають пухкішими, зберігши при цьому натуральність. Ефект від процедури зберігається до року. Загальна ціна – близько 3 500 гривень: перша процедура – 2500 і корекція через 4-6 тижнів ще 500 – 1000 гривень.

Міжвійковий татуаж

За допомогою цієї техніки можливо зробити погляд виразнішим. Барвник вводиться по лінії вій.

Існує кілька технік міжвійкового перманенту:

  1. Міжвійковий контур верхньої повіки. Барвник вводиться між віями, що робить образ більш яскравим.

  2. Міжвійкова стрілка. Промальовується лінія росту вій, яка продовжується за межу повік невеликою тонкою лінією. Такий прийом візуально збільшує очі.

  3. Міжвійковий татуаж із розтушовуванням. Створюється розмитий контур міжвійкового простору.

Первинна процедура коштує 2500 грн, корекція – 500 – 1000 грн.

Перманентний макіяж брів

Скільки коштує стати майстром перманентного макіяжу

Будь-який бізнес потребує вкладень. Розповідаємо, що знадобиться для старту бізнесу з перманентного макіяжу.

  • Пройти навчання

    Перше, що необхідно, це навчитися працювати з апаратом, поставити руку і зрозуміти систему. Сертифіковані школи візьмуть за таке навчання 10 – 15 тисяч грн. Цих знань буде достатньо для початку роботи.

  • Придбати апарат для перманенту і картриджі

    Майстру-початківцю буде простіше і легше працювати саме з апаратом, ніж самому вручну виводити форму і закривати пігментом. Ціни на апарат стартують від 5 тисяч грн., але для професійної діяльності краще орієнтуватися на суму 10 до 15 тисяч грн.

    Картриджі або пігменти – це спеціальна фарба, за допомогою якої майстер наносить малюнок. Для початку знадобиться по два кольори на кожну зону: брови, очі, губи. У спеціалізованому магазині один пігмент із кольором коштує 1500 грн.

  • Закупити витратні матеріали для майстра (ватні палички, рукавички, знеболювальні, вазелін, маски, лампа, дезінфектор) і витратні матеріали для клієнта (шапочка, маска для клієнтів, дзеркало).

    Витратні матеріали – незамінна частина в будь-якій галузі індустрії краси. Без витратних матеріалів не обійтися, отже, їх обов'язково потрібно врахувати під час підготовки бюджету студії краси. Рукавички для роботи обійдуться у 100 грн. за 50 пар, за процедуру майстер змінює їх два або три рази. Ємності для пігменту – 100 гривень за пакування зі 100 штук. Знеболювальні та вазелін – ще 500 грн. Витратні матеріали для клієнта обійдуться в районі 150 грн. за пакування шапочок і 100 грн. за маски.

    На витратні матеріали йде сума близько 1000 гривень на місяць.

  • Закупити тренувальні матеріали для старту (якщо ви новачок)

    Щоб не боятися підходити до клієнта і через недосвідченість не зіпсувати собі репутацію, а людині життя, новачкам рекомендується придбати тренувальний апарат, який обійдеться в 500 – 1000 гривень.

Для того, щоб зібрати набір майстра-початківця перманентного макіяжу, потрібно близько 20 тисяч гривень. Але це не кінцева сума, оскільки для запуску бізнесу знадобиться місце для прийому клієнтів. Крім того, потрібно обов'язково передбачити кошти на рекламу.

Майстер перманентного макіяжу

Де майстру перманенту приймати клієнтів

Для прийому клієнтів завжди можна облаштувати робоче місце вдома – обладнати кабінет, придбати кушетку і підготувати близьких до нових людей у себе у квартирі.

Але якщо говорити про перманентний макіяж як про бізнес, краще відкрити свою ізольовану студію краси або орендувати обладнаний кабінет у діючому салоні краси. Оренда кабінету в салоні коштуватиме від 5 – 10 тисяч грн. на місяць. Для відкриття власної студії краси можуть знадобитися інвестиції від 50 тисяч грн., до яких увійдуть орендні платежі, витрати на ремонт, придбання меблів і техніки.

Як показує практика, клієнтам приємніше і спокійніше записуватися до майстрів у салон краси. Окреме приміщення – це візитна картка майстра, яка демонструє його затребуваність. Крім того, обладнаний кабінет – це місце, де легко забезпечити стерильність і безпеку процедури.

Вартість послуг із перманентного макіяжу в салонах зазвичай вища, ніж у майстрів, які приймають вдома. У середньому, майстер, що приймає в кабінеті, має прайс 2 – 3 тисячі гривень за первинну процедуру і 500 – 1000 грн. за корекцію.

Перманентний макіяж губ

Просування студії перманентного макіяжу

Для залучення клієнтів треба любити свою справу, постійно розвиватися і розповідати про це в соціальних мережах. Про просування салону краси в Instagram та інших соціальних мережах ми вже писали в нашому блозі.

Якщо немає можливості й бажання вести соціальні мережі самостійно, можна залучити SMM-фахівця. Ще один варіант просування – запустити таргетовану рекламу або залучити б'юті-блогерів. Однак будь-який спосіб просування студії перманентного макіяжу вимагає наявності системи обліку клієнтів. Навіть якщо ви працюєте як приватний майстер, рекомендуємо підключити програму онлайн-запису для салону краси.

Автоматизована програма дасть змогу без втрат і накладок обробити всі заявки, за допомогою розсилки проінформує клієнтів про знижки та акції. Як вибрати найкращу програму для салону краси, читайте тут.

Перманентний макіяж

Висновок

Перманентний макіяж має попит у клієнтів, бо це зручно, вигідно та економить час на щоденні збори.

Щоб стати майстром перманентного макіяжу і відкрити свою студію, достатньо виконати 5 кроків.

  1. Скласти бізнес-план із чітким описом усіх дій і витрат.

  2. Пройти навчання в теорії та на практиці.

  3. Обладнати приміщення і закупити матеріали.

  4. Встановити програму EasyWeek для обліку і запису клієнтів салону краси.

  5. Почати просування студії перманентного макіяжу.

Бажаємо успіхів і лояльних клієнтів, а з бізнес-менеджментом допоможе EasyWeek.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює