Ціни
Увійти
Сайт для центру VR

Сайт для центру VR

Створюємо зручний вебсайт для VR: як створити сайт для VR-клубу безкоштовно та підключити онлайн-запис, інструменти маркетингу, бізнес-аналітику й інші корисні функції програми бронювання.

Вступ

Сайт – це важливий елемент просування будь-якої компанії. Для деяких видів бізнесу акаунти в соціальних мережах можуть замінити сайт, але це не спрацює для клубів віртуальної реальності. VR – високотехнологічна ніша, яка потребує відповідного маркетингу.

Якщо вам здається, що створити якісний сайт для бізнесу віртуальної реальності дорого і складно, тоді ця стаття для вас. Поговоримо про можливості EasyWeek: як сервіс бюджетно допомагає у створенні сайту або ж поліпшує ваш вебсайт.

Найважливіші кроки запуску бізнесу в цій галузі включають дослідження ринку і підготовку бізнес-плану з повним описом клубу, включно з назвою, місцем розташування, юридичною формою, початковими витратами, рекламою і т.д.

Назва компанії безпосередньо залежить від індустрії, яку ви будете представляти у сфері віртуальної реальності. Це може бути сфера розваг або освіти й культури. Радимо обирати лаконічні та креативні варіанти назв для VR.

Автоматизована програма надає VR-клубу безліч інструментів для ефективного управління. Серед них, онлайн-календар, база даних клієнтів зі статистикою, управління ресурсами та розрахунок заробітної плати. Один із вдалих варіантів програм для клубу віртуальної реальності – EasyWeek.

VR для дітей

Сайт від EasyWeek

При підключенні до EasyWeek кожен тарифний план, включно з безкоштовним, дає вам доступ до створення вебсайту на платформі сервісу. Цей варіант підходить для тих центрів віртуальної реальності, які ще не мають свого сайту й не хочуть на нього витрачатись. Сайт на платформі EasyWeek структурований, складається з декількох тематичних блоків. Порядок розташування яких, а також зміст та дизайн ви обираєте самі.

Інформація, яку містить лендинг EasyWeek:

 • Логотип;

 • Адреси клубу / філій, якщо закладів кілька;

 • Картa;

 • Години роботи;

 • Контактна інформація: email, телефон, месенджери для зв'язку;

 • Посилання на соціальні мережі;

 • Послуги та ціни;

 • Акції;

 • Відгуки;

 • Онлайн-запис.

VR-конференція

Оптимізація вашого сайту з EasyWeek

З EasyWeek легко оптимізувати й уже наявний сайт, орієнтуючись на маркетингову стратегію закладу. Наприклад, можна виділити додатковий блок для опису конкурентних переваг VR-клубу. Залежно від ваших пріоритетів і можливостей, це можуть бути блоки з такою інформацією:

 • Опис майданчиків для проведення заходів;

 • VR-ігри, доступні гарнітури віртуальної реальності;

 • Команда;

 • Станції PlayStation, зал очікування, зона напоїв;

 • Відгуки клієнтів;

 • Програма лояльності, подарункові сертифікати, знижки.

Та найголовніше – готовий лендінг одразу містить вбудований віджет онлайн-запису. Ви самі визначаєте зміст і зовнішній вигляд віджета, підбираючи колір і шрифти під фірмовий стиль. А інтеграція з соцмережами та іншими сервісами робить такий сайт універсальним онлайн-майданчиком. Тепер клієнти можуть записатися на гру або орендувати зал під захід будь-яким зручним для них способом.

VR як елемент тімбілдінгу

Як отримати професійний сайт від EasyWeek

 1. Створіть обліковий запис у системі EasyWeek.

 2. Введіть інформацію про ваш VR-клуб.

 3. Додайте послуги та ціни, наприклад, ігри, моделі VR-шоломів в оренду.

 4. Зв'яжіть сайт із профілями соціальних мереж.

 5. Додайте фотографії команди.

  Готово! Ви отримуєте зручний сайт з інтегрованою функцією онлайн-запису.

Арт-практика з елементами VR

Висновок

Сайт – це інструмент, який разом із програмою онлайн-запису наочно представляє компанію клієнтам і збільшує дохід клубу віртуальної реальності. Чому б не протестувати безкоштовну 14-денну пробну версію EasyWeek і не створити свій сайт із віджетом онлайн-запису, щоб поліпшити взаємодію вашого клубу з новими та постійними клієнтами.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює