Сайт для центру VR

Створюємо зручний вебсайт для VR: як створити сайт для VR-клубу безкоштовно та підключити онлайн-запис, інструменти маркетингу, бізнес-аналітику й інші корисні функції програми бронювання.

Вступ

Сайт – це важливий елемент просування будь-якої компанії. Для деяких видів бізнесу акаунти в соціальних мережах можуть замінити сайт, але це не спрацює для клубів віртуальної реальності. VR – високотехнологічна ніша, яка потребує відповідного маркетингу.

Якщо вам здається, що створити якісний сайт для бізнесу віртуальної реальності дорого і складно, тоді ця стаття для вас. Поговоримо про можливості EasyWeek: як сервіс бюджетно допомагає у створенні сайту або ж поліпшує ваш вебсайт.

Найважливіші кроки запуску бізнесу в цій галузі включають дослідження ринку і підготовку бізнес-плану з повним описом клубу, включно з назвою, місцем розташування, юридичною формою, початковими витратами, рекламою і т.д.

Назва компанії безпосередньо залежить від індустрії, яку ви будете представляти у сфері віртуальної реальності. Це може бути сфера розваг або освіти й культури. Радимо обирати лаконічні та креативні варіанти назв для VR.

Автоматизована програма надає VR-клубу безліч інструментів для ефективного управління. Серед них, онлайн-календар, база даних клієнтів зі статистикою, управління ресурсами та розрахунок заробітної плати. Один із вдалих варіантів програм для клубу віртуальної реальності – EasyWeek.

VR для дітей

Сайт від EasyWeek

При підключенні до EasyWeek кожен тарифний план, включно з безкоштовним, дає вам доступ до створення вебсайту на платформі сервісу. Цей варіант підходить для тих центрів віртуальної реальності, які ще не мають свого сайту й не хочуть на нього витрачатись. Сайт на платформі EasyWeek структурований, складається з декількох тематичних блоків. Порядок розташування яких, а також зміст та дизайн ви обираєте самі.

Інформація, яку містить лендинг EasyWeek:

 • Логотип;

 • Адреси клубу / філій, якщо закладів кілька;

 • Картa;

 • Години роботи;

 • Контактна інформація: email, телефон, месенджери для зв'язку;

 • Посилання на соціальні мережі;

 • Послуги та ціни;

 • Акції;

 • Відгуки;

 • Онлайн-запис.

VR-конференція

Оптимізація вашого сайту з EasyWeek

З EasyWeek легко оптимізувати й уже наявний сайт, орієнтуючись на маркетингову стратегію закладу. Наприклад, можна виділити додатковий блок для опису конкурентних переваг VR-клубу. Залежно від ваших пріоритетів і можливостей, це можуть бути блоки з такою інформацією:

 • Опис майданчиків для проведення заходів;

 • VR-ігри, доступні гарнітури віртуальної реальності;

 • Команда;

 • Станції PlayStation, зал очікування, зона напоїв;

 • Відгуки клієнтів;

 • Програма лояльності, подарункові сертифікати, знижки.

Та найголовніше – готовий лендінг одразу містить вбудований віджет онлайн-запису. Ви самі визначаєте зміст і зовнішній вигляд віджета, підбираючи колір і шрифти під фірмовий стиль. А інтеграція з соцмережами та іншими сервісами робить такий сайт універсальним онлайн-майданчиком. Тепер клієнти можуть записатися на гру або орендувати зал під захід будь-яким зручним для них способом.

VR як елемент тімбілдінгу

Як отримати професійний сайт від EasyWeek

 1. Створіть обліковий запис у системі EasyWeek.

 2. Введіть інформацію про ваш VR-клуб.

 3. Додайте послуги та ціни, наприклад, ігри, моделі VR-шоломів в оренду.

 4. Зв'яжіть сайт із профілями соціальних мереж.

 5. Додайте фотографії команди.

  Готово! Ви отримуєте зручний сайт з інтегрованою функцією онлайн-запису.

Арт-практика з елементами VR

Висновок

Сайт – це інструмент, який разом із програмою онлайн-запису наочно представляє компанію клієнтам і збільшує дохід клубу віртуальної реальності. Чому б не протестувати безкоштовну 14-денну пробну версію EasyWeek і не створити свій сайт із віджетом онлайн-запису, щоб поліпшити взаємодію вашого клубу з новими та постійними клієнтами.

#vr-клуб #віртуальна реальність #VR

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг