Ціни
Увійти
Як запустити бізнес з реконструкції волосся

Вступ

Скільки ж способів економії часу на збори вже вигадано: нарощення вій, депіляція, татуаж та стрижки, які не потребують укладки.

Доглянуте, здорове та красиве волосся сьогодні може дозволити собі кожна. Адже так приємно, коли картинка з журналу стає реальністю.

Послуги, що пов'язані з доглядом за волоссям досить популярні та не вимагають великих початкових інвестицій. Усе, що знадобиться для успіху – детальний бізнес-план та трошки терпіння. Як заробити на ботоксі для волосся та кератині, а також як успішно запустити власний салон з реконструкції волосся, читайте далі.

Не має значення чи працюєте ви самостійно, чи в салоні краси, програма CRM вирішить ряд щоденних завдань: систематизує базу клієнтів, полегшить онлайн-бронювання, допоможе контролювати витратні матеріали.

Спробуйте програму EasyWeek. Вона відмінно підходить для салонів краси та приватних майстрів. Докладніше, у нашому блозі.

Якщо коротко, то для відкриття салону краси потрібно: сформувати ідею, підготувати детальний бізнес-план, розрахувати бюджет та встановити програму онлайн-запису до салону краси.

Ботокс для волосся

Що робить майстер з реконструкції волосся

Під загальним терміном "реконструкція волосся" маємо на увазі наступні послуги:

 • кератинове випрямлення волосся;

 • ботокс для волосся;

 • нанопластика;

 • біопластика;

 • біксіпластія;

 • напівперманентне випрямлення волосся.

Можна згадати ще багато процедур, проте всі вони мають на меті випрямлення, розгладження та оздоровлення волосся.

Нанесення продукту на волосся

Середня вартість ботоксу для волосся, кератинового випрямлення та нанопластики

Основними процедурами реконструкції волосся вважаються кератинове випрямлення та ботокс. Вони як фундамент, що закладають на початковому етапі.

Процедура "кератин" спрямована на випрямлення: волосся ніби покривають плівкою і запечатують. В результаті клієнт отримує красиві, прямі, блискучі локони без посічених кінчиків. Волосся стає щільним, важким, а щоденна укладка не займає багато часу – досить гребінця і фена.

Ефект від кератинового випрямлення може зберігатись до шести місяців. Майстер наносить спеціальний склад, який закріплюється інструментом за високої температури. Процедура не псує волосся, оскільки склад суміші захищає від термічного впливу. При правильно виконаній послузі клієнт отримає вау-ефект – розкішне, блискуче волосся.

Вартість кератинового випрямлення залежить від трьох факторів:

 1. довжини,

 2. ступеня пошкодження,

 3. часу, що майстер витрачає на роботу.

У середньому, досвідчений майстер бере за таку послугу від 1.5 тисяч грн, але ціна може бути й більшою, наприклад, якщо клієнт хоче багаторівневу процедуру на основі кератину з додаванням ботоксу. На довге, густе волосся така робота може коштувати 2-3 тисячі грн.

Ботокс для волосся – процедура, спрямована на живлення. Склад проникає у волосся, заповнюючи порожнечі. Волосся набуває здорового вигляду, легко розчісується і не потребує тривалої укладки. Ботокс для волосся має накопичувальний ефект – з кожним разом результат буде помітнішим. Як правило, це більше доглядова процедура, тому випрямлення менш виражене, ніж при кератині. Після ботоксу волосся перестає пушитися, стає більш слухняним. Ціна процедури у досвідченого майстра – від 1 тисячі грн. за мінімальну довжину.

Нанопластика чи процедура глибокого відновлення волосся підходить приблизно 40% дівчат. Результат від нанопластики зберігається до 8-9 місяців, а вартість процедури стартує від 1,5 тисяч грн. за коротке волосся.

Безкоштовний сайт салону краси від програми EasyWeek

Які інвестиції потрібні для старту бізнесу з реконструкції волосся

Найбільші інвестиції – це навчання, матеріали та оренда.

Витрати на навчання

Вартість професійних курсів з отриманням диплому починається від 2 тисяч і може сягати 10 тисяч грн. За ці гроші кандидат здобуває базові знання, яких вистачить для старту. Тому краще одразу записуватися на підвищення кваліфікації. У середньому рекомендуємо передбачити в бюджеті витрати на навчання у розмірі 10-20 тисяч грн.

Також можна пройти навчання онлайн, без практики на моделях. Це в рази дешевше – ціна за такі курси становитиме від 1 до 1.5 тисяч грн. Проте братися до роботи з клієнтами без практичного навчання вкрай нерозумно.

Вартість витратних матеріалів

Наступна стаття витрат – це закупівля косметики. На початковому етапі майстру знадобиться по два види продукції для кожного типу реконструкції волосся (кератин, нанопластика, ботокс). Оскільки волосся у всіх різне за ступенем пошкодження, щільності та густоти, для найкращого результату склад підбирається індивідуально.

Ціна однієї банки (500 мл) матеріалу становитиме 1.5-3 тисячі грн. Для старту знадобиться 6 банок, а отже, витрати становитимуть від 9 до 18 тисяч грн.

У середньому на одного клієнта йде близько 60-100 мл складу. Тому баночки об'ємом 500 мл вистачає на п'ять-шість клієнтів.

Крім власне витратних матеріалів, знадобиться головний інструмент для роботи – праска для волосся. Придбати її можна за ціною від 1 тисячі грн.

Катерина — майстер з кератинового випрямлення волосся

Також для роботи не обійтися без наступних витратних матеріалів:

 • пензлів,

 • мисок,

 • затискачів,

 • одноразових рушників,

 • накидки.

Все це має властивість губитися та закінчуватися. Плюс, знадобиться два види шампуню та завершальний етап – маска для волосся. На це потрібно закласти суму 2 тисяч грн.

Якщо підрахувати витрати матеріалів, то на одного клієнта загалом витрачається від 200 до 500 грн. Процедура на середню довжину коштуватиме клієнтові 1-2 тисячі грн, а це означає, що майстру залишиться близько 1 тисячі з кожного прийому. Це досить вигідно навіть для тих, хто працює, приймаючи по 2 клієнти на день.

Кератинове випрямлення волосся

Оренда приміщення для роботи з клієнтами

Сервіс – основа всього. Що ми розуміємо під цим? Процедури реконструкції волосся досить токсичні. Щоб досягти результату, майстру доводиться випарювати склад, а це означає, що навколо створюється досить неприємна хмара випарів. Майстру доводиться працювати у масці з фільтрами.

Виконувати таку роботу вдома некомфортно та небезпечно, особливо якщо у квартирі є діти, люди похилого віку, тварини. Однак на початковому етапі, щоб набити руку і завести постійних клієнтів, багато майстрів починають працювати саме вдома.

Але повернімося до теми сервісу. Усім нам приємно приходити до салону, де для зручності створені усі умови. Де клієнту запропонують каву або чай, і можна насолоджуватися напоєм, сидячи в зручному кріслі в приміщенні, що провітрюється. У салоні не доведеться нагинатися або стояти на колінах для миття голови (як це відбувається під час роботи вдома).

Підсумок один, працювати вдома можна, але для професійного бізнесу зовсім незручно.

Тому в бізнес-плані варто передбачити витрати на оренду та облаштування кабінету:

 • Оренда – 2-5 тисяч на місяць.

 • Обладнання – від 10 тисяч грн. (перукарське крісло, мийка, дзеркало, стіл)

 • За бажанням, аудіосистема, телевізор, чайник – ще 10 тис. грн.

За всіх створених умов ви зможете додати до свого прайсу ще декілька сотень. А головне, ваші клієнти підуть туди, де їм зручніше.

Нанопластика волосся

Як майстру кератинового випрямлення не залишатись в мінусі

Такі страхи навідують усіх майстрів-початківців. І це нормально. Усі ми, починаючи щось нове, трохи хвилюємося. Не варто переживати – існує безліч способів розвивати свій бізнес з реконструкції волосся.

Давайте по черзі. Майстер-початківець не може без практики відразу ставити ціну, рівну роботі досвідченого майстра. Тому перше, що потрібно зробити – завести сторінку в Інстаграм, щоб отримати перших клієнтів.

Оскільки всі люблять візуал, чим яскравіша і красивіша сторінка, тим більше зацікавлених людей звернуть увагу на ваші послуги.

Для залучення клієнтів у Instagram:

 1. Заповніть інформацію про себе.

 2. Публікуйте фотографії робіт.

 3. Ставте хештеги та відмічайте райони, де працюєте.

Ще більше інформації у нашій статті – Instagram салону краси.

У соціальних мережах є безліч груп пошуку моделей. Ціна реклами в такому обліковому записі починається від 100 грн. Достатньо розмістити оголошення за 150 грн. і написати, що ви шукаєте моделей на кератинове випрямлення та ботокс для волосся. Після 10 виконаних робіт або коли відчуєте впевненість, можна підвищувати вартість своїх послуг. Не варто переживати, що підвищення ціни відлякає клієнтів. Ті, хто ходять моделями, і так ніколи не прийдуть до вас повторно. А інші клієнти зазвичай вибирають середню ціну на ринку.

На старті бізнесу – неважливо, відкриваєте ви салон або працюєте як приватний майстер, – рекомендується під'єднати програму CRM з функцією онлайн-запису:

 • По-перше, більше не потрібно тримати всіх клієнтів та їх переваги у голові – все буде автоматизовано.

 • По-друге, майстер отримує зручний сервіс бронювання та електронний розклад, який можна налаштувати під себе.

 • Віджет онлайн-бронювання можна розмістити в будь-якій соціальній мережі, наприклад, у шапці профілю в Інстаграм.

 • Не потрібно створювати сайт. Деякі CRM розробляють для своїх клієнтів персональну сторінку, яку можна використовувати як сайт.

 • Програма дозволяє створювати розсилки для клієнтів – вітати з Новим роком, повідомляти про знижки на кератин або ботокс для волосся.

Серед програм для салонів є недорогі, але багатофункціональні. Можна підібрати програмне забезпечення, яке обійдеться майстру з реконструкції волосся не більше 300 грн на місяць.

Для просування послуг з кератинового випрямлення можна використовувати групи Telegram, а також налаштувати таргетовану рекламу.

На початковому етапі до бюджету проєкту рекомендується закласти 1-2 тисячі грн. на місяць на рекламу. Як тільки у майстра з реконструкції волосся з'являться постійні клієнти, можна зменшити витрати. Далі вже працюватиме сарафанне радіо, яке ще ніколи не підводило.

Сайт салону з реконструкції волосся

Висновок

Вивчивши всі плюси та мінуси, робимо висновок, що на кератині та ботоксі для волосся можна заробляти непогані гроші. Навіть з урахуванням усіх витрат (навчання, матеріали, оренда та реклама) на чистий дохід 30-50 тис. грн. на місяць можна вийти приблизно за півроку активної роботи.

І пам'ятайте, що будь-яка сфера в б'юті-бізнесі не стоїть на місці, тому не варто шкодувати грошей на регулярне, професійне навчання та підвищення кваліфікації. Інвестиції у власну справу обов'язково повернуться у трикратному розмірі.

В управлінні студією реконструкції волосся вам допоможе CRM-програма для салонів краси EasyWeek. Протестувати повний функціонал програми можна безкоштовно протягом 14 днів.

Якщо ви приватний майстер з реконструкції волосся, програма EasyWeek вам обійдеться у 0 гривень. Ми не тарифікуємо бізнес з 1 локацією та 1 майстром.

Після реєстрації в EasyWeek ви отримаєте:

 • Віджет онлайн-запису на ваші послуги, який можна інтегрувати в Instagram, Facebook, TikTok та Google maps.

 • Повноцінний сайт для вашого бізнесу.

Безкоштовний сайт для салону

Розвивайте свої професійні навички та реєструйтесь в EasyWeek прямо зараз. Це точно допоможе вивести ваш бізнес на новий рівень.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює