Ціни
Увійти
Як вибрати назву для VR-клубу

Як вибрати назву для VR-клубу

Креативні ідеї назв VR-клубу. Як назвати клуб віртуальної реальності так, щоб привабити клієнтів та завоювати популярність.

Вступ

Сучасні тренди змінюють ринок розваг. VR – не виняток. Якщо раніше клієнти надавали перевагу відпочинку та навчанню офлайн, зараз вони хочуть робити це здебільшого онлайн. Як наслідок, VR-клуби стають надзвичайно популярними. Усе більше людей проводять свій вільний час, насолоджуючись віртуальними квестами, іграми та виставками.

Віртуальна реальність змінила світ розваг 21-го століття. VR відомий по всьому світу. Однак його історія почалася в Америці 20 років тому. Сьогодні VR-клуби є майже в кожній країні. З'явилось безліч інновацій, але ідея залишається незмінною. VR дозволяє користувачам зануритися у численні фантастичні світи. Крім того, він допомагає проводити більше часу з сім'єю, краще вчитися та пробувати нове.

Сьогодні VR популярний далеко за межами США. VR-клуби працюють у Франції, Німеччині, Італії, Україні та інших країнах. Ще не так давно віртуальна реальність лякала, а VR-обладнання здавалося небезпечним. Однак немає жодних доказів того, що окуляри або шоломи віртуальної реальності можуть зашкодити здоров'ю людини. Навпаки, при правильному використанні вони допомагають розвивати творчі здібності.

Відкриття VR-клубу схоже на запуск будь-якого стартапу. Спочатку потрібно отримати всі ліцензії та дозволи, в тому числі пожежну та технічну безпеку. Потім власник VR-клубу повинен подумати про місце розташування. Це дуже важливо, оскільки місце впливає на потік клієнтів. Бажано відкривати VR-клуби в центрі міста або спальних районах. Після того, як з дозволами та місцем розташування все гаразд, подумайте про наймання працівників і просування.

Алгоритм відкриття VR-галереї залишається таким самим, як і для відкриття VR-клубу. Законодавчі вимоги та дозволи не змінюються, але відрізняється обладнання. Щоб створити VR-виставку, потрібно зробити експозицію, потім оцифрувати її. Для цього є спеціальне програмне забезпечення. Воно безкоштовне і доступне в інтернеті.

VR-бізнес вимагає якісного обладнання. Потрібно придбати кілька VR-шоломів, набір VR-окулярів і потужний комп'ютер. Обладнання коштує недешево, тому обирайте його відповідно до цілей вашої компанії. Наприклад, якщо ви збираєтеся відкрити VR-галерею, немає сенсу купувати складні VR-системи. Достатньо простого, але якісного обладнання. Не забудьте й про CRM, яка допоможе залучити клієнтів.

Гра у VR

Як назвати VR-клуб

Перш за все, власник VR-клубу повинен пам'ятати про кілька речей, яких слід уникати.

 • Громіздких конструкцій

  Немає сенсу створювати занадто довгі й складні фрази для назви. У більшості випадків клієнти не оцінять вашу креативність. Хороша назва VR-клубу повинна складатися з 2-3 слів. Сарафанне радіо не спрацює, якщо у вас складна, громіздка назва.

 • Незрозумілих іноземних фраз

  У пошуках найкращої назви не варто перегинати палицю й обирати варіант, який має незрозуміле значення. Не всі ваші клієнти зрозуміють, що ви мали на увазі. Неоднозначність – це найгірше для неймінгу. Якщо люди не розуміють фразу, вони не запам'ятають її, сарафанне радіо не спрацює. Використання красивих іноземних слів є прийнятним. Просто переконайтеся, що ваша аудиторія їх добре розуміє.

 • Застарілих слів

  VR-бізнес тісно пов'язаний з трендами та інноваціями. Старомодний неймінг може зруйнувати концепцію, додавши до неї небажаний сенс. Застарілий неймінг може працювати тільки як частина унікальної концепції.

 • Нагромадження приголосних

  Три та більше приголосних складні для вимови. Вони можуть звучати різко і неприємно. Ніхто не хоче псувати атмосферу через невдалий неймінг. Вибір занадто складних слів з 3 – 5 приголосними поспіль зашкодить бізнесу.

 • Тривіальних назв

  Попри те, що віртуальна реальність все ще є новинкою для багатьох, усі назви на кшталт VR club, VR world і подібні вже були використані сотні разів. Тому додайте трохи креативу і назвіть клуб по-іншому. Можна використовувати абревіатуру "VR", але не банально, а креативно.

VR-квест

Ідеї назв VR-клубу

Ми вже зрозуміли, чого краще уникати. Тепер подивімось, як створити гарну назву для VR-клубу. У цьому немає нічого складного.

Алгоритм створення ідеальної назви VR-клубу

Головне правило – залишайтеся креативними. Тривіальні рішення не виділять вас з натовпу.

Далі визначаємося з концепцією. Тут можливі два варіанти:

 1. Обіграти словосполучення "VR". Використайте його творчо, додайте кілька слів, зробивши назву привабливою.

 2. Зіграти на емоціях, які асоціюються з послугою. Гості запам'ятають свої відчуття під час відвідування вашого клубу. Краще, щоб вони були позитивними й відобразилися в назві.

Потім, методом проб і помилок, ми визначаємо ідеальну назву для вашого нового клубу віртуальної реальності.

Серед популярних назв VR-клубів 2022 року такі:

 • За межами реальності

  Підкресліть, що ви відрізняєтеся, а послуги, які надає ваш VR-клуб, є унікальними.

 • Ваша реальність

  Дозвольте відвідувачам обирати свою реальність.

 • Інший погляд

  Зіграйте на новому досвіді, який отримують гості.

 • Реальна фантазія

  Тут ми говоримо про віртуальні світи, які можуть відвідати клієнти.

 • Цифрова віртуальність

  Тепер оперуймо фактами. В основі віртуальної реальності лежить диджиталізація, то чому б не використати її в назві.

 • VR Storm

  Відвідувачі можуть вибрати дуже багато варіантів. Назва допомагає змінити концепцію сприйняття. Нехай "шторм" покаже клієнтам, що існує більше, ніж одна реальність.

 • VR Splash

  Підкресліть, що ви пропонуєте багато абсолютно нових ігор та квестів. Гості люблять бути в центрі подій.

Віртуальна реальність

Світові тенденції у сфері неймінгу VR

Глобальні тенденції у світі VR масштабують віртуальну реальність у багатьох сферах.

VR підходить для:

 • Розважальних цілей: класичні VR-клуби, які пропонують ігри та квести у віртуальній реальності.

 • Бізнесу та освіти: конференції та форуми для роботи та навчання.

 • Культурних цілей: виставки, галереї віртуальної реальності та експозиції.

Ваша бізнес-ціль також може допомогти створити незвичайну назву для VR-клубу. Наприклад, якщо словосполучення "VR" вже застаріло, VR-галерея звучить набагато свіжіше та інноваційніше. Потім, щоб максимізувати позитивний ефект, додайте назву виставки або центральних елементів експозиції. Таким чином, назва залишиться сучасною та оригінальною. Крім того, такі ідеї допоможуть вам виділитися серед конкурентів.

Як показує статистика, часу на залучення клієнта не так вже й багато. У VR-клубу є лише 7 секунд, щоб "зачепити" клієнта. Назва – ідеальний інструмент у цій справі.

Шолом віртуальної реальності

VR без кордонів

Французи розуміють, наскільки красива їхня мова. Саме тому французькі VR-клуби, як правило, називаються переважно французькою мовою. Рідко назва може мати латинське або англійське походження. Французи часто використовують словосполучення "VR", змішуючи його зі словами, що впливають на уяву.

Найпопулярніші назви VR-клубів у Франції:

 • Imagin VR

 • INO-VR

 • Illucity La Defense

 • MindOut Paris

 • Terragame

 • VORTEX

Німці віддають перевагу чітким, фактичним назвам, часто англійською мовою. Назви VR-клубів залежать від їхнього формату та місця розташування.

Найпопулярніші назви VR-клубів у Німеччині:

 • VR/AR SHOW

 • VRARA

 • VR Lounge

 • VR dimension

 • Frankfurt VR

 • VR ClubHouse

 • GutVR

VR-стратегія

Популярні назви VR у США

Америка має найдовшу історію віртуальної реальності. Саме тому тут є безліч різноманітних VR-клубів, галерей та виставок. Їхні назви відображають місцеву культуру та сучасні тенденції. Американці вважають за краще грати на позитивних емоціях, чим і пояснюється спеціалізація та стиль VR-клубів.

Серед найпопулярніших назв VR-клубів у США:

 • The Broken Reality

 • CoReal

 • VRDream

 • Positive VR

 • Lounge reality

 • Dream VR

 • VReality

Клієнт VR-клубу

Що робити, коли немає натхнення

Таке трапляється, але є спосіб повернути креатив. Наприклад, якщо вам потрібна назва прямо зараз, але немає мотивації або натхнення, спробуйте наступний метод.

Як створити назву VR-клубу покроково

 1. Записуйте кожну ідею, яка спадає вам на думку.

 2. Попросіть поради. Краще порадитися з колегами, родичами та друзями.

 3. Діти часто генерують найкращі ідеї. Звертайтеся до них, коли вам потрібно щось оригінальне.

 4. Відкидайте всі варіанти, у яких ви не впевнені.

 5. Знову запитайте найближчих.

 6. Повторюйте мозковий штурм, поки не знайдете ідеальну назву VR-клубу.

 7. Дозвольте собі бути креативним, і все вийде!

Якщо у вас мало часу, скористайтеся безкоштовними генераторами назв. В Інтернеті їх безліч. Просто виберіть той, який вам найбільше подобається, і починайте.

Після відкриття VR-клубу з ідеальною назвою варто підключити програму для VR, щоб керувати своїм бізнесом ще краще. Зверніть увагу на EasyWeek, сервіс пропонує базові та PRO функції планування за помірну ціну, а протестувати його можна безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює