Ціни
Увійти
Програма для клініки трансплантації волосся

Вступ

Все більше і більше людей втрачають волосся. Відбувається це через генетичні причини, стреси, дієти й т. д. На щастя, сучасні технології дозволяють легко і без зусиль розв'язати цю проблему.

Клініки трансплантації волосся допомагають клієнтам миттєво отримати бажану довжину волосся. Зазвичай для створення тривалого ефекту знадобиться до 5 процедур. Послуга популярна серед жінок та чоловіків.

Якщо ви думаєте про відкриття клініки з пересадки волосся, продовжуйте читати цей матеріал. Сьогодні ми поговоримо, про те як відкрити клініку трансплантації волосся та яке програмне забезпечення підійде для цього найкраще. Починаємо, буде корисно та цікаво!

Перш за все, необхідно скласти детальний бізнес-план. Потім прорахувати бюджет і за потреби знайти додаткові джерела інвестицій. Після цього ви можете рухатись далі й втілювати бізнес-план у реальність. Детальніше про це далі у статті.

Стартові інвестиції включатимуть обладнання, оренду, комунальні послуги, зарплату персоналу та маркетинговий бюджет. Залежно від місця розташування вам доведеться інвестувати щонайменше $30 000. Очікувана швидкість повернення інвестицій становить приблизно 10-12 місяців.

Є багато хороших варіантів. Остаточний вибір залежатиме від вашого запиту та бюджету. Радимо записати всі необхідні вам функції, а потім порівняти список із тим, що пропонує ринок. Також розгляньте систему для запису EasyWeek.

Процедура догляду за волоссям

Бізнес-план клініки з пересадки волосся

Будь-який сучасний бізнес виграє від детального бізнес-плану. Якщо ви плануєте відкрити клініку трансплантації волосся, ознайомтеся з основними кроками для її запуску.

Кроки для запуску центру пересадки волосся

  1. Визначтесь з послугами, які ви будете пропонувати. Зараз існує лише 2 методи пересадки волосся, тому це не буде великою проблемою.

  2. Дослідіть ринок. Коли ви зрозумієте, які послуги хочете надавати, проаналізуйте ринок. Чи вільна ніша? Тоді вперед!

  3. Оберіть приміщення. Вдале розташування допоможе виділитися з натовпу. Багато клієнтів віддають перевагу клінікам, до яких легко дістатися.

  4. Персонал. Бізнес з пересадки волосся суворо регулюється. Доведеться найняти досвідченого хірурга та інший кваліфікований медичний персонал.

  5. Просувайте свій бізнес. Зрештою, клієнти мають прийти саме до вас, тому маркетинг важливий. Бажано найняти маркетингове агентство, щоб спеціалісти підтримали вас починаючи із самого початку.

Корисна інформація: для діяльності клініки з пересадки волосся потрібна медична ліцензія. Щоб її отримати, ви маєте бути хірургом або повинні найняти такого професіонала.

Проблеми з волоссям

Програмне забезпечення для клініки трансплантації волосся

Як тільки ви підготували свій бізнес до відкриття, подумайте про CRM. Цей крок неочевидний, але він дуже добре просуває бізнес.

CRM для клініки пересадки волосся пропонує:

  • Онлайн-запис. Присутність закладу онлайн означає, що клієнти зможуть записатися на прийом 24/7.

  • Клієнтська база. Усі клієнтські дані будуть дбайливо зберігатися для вас.

  • Сповіщення. CRM сповіщатиме клієнтів про їхні записи, а персонал – про нові та заплановані бронювання.

  • Модуль зарплати. Виплата заробітної плати також буде на CRM. Системи пропонують зручні варіанти розрахунку та виплати заробітної плати.

  • Інструменти маркетингу. Просування має велике значення, тому CRM пропонують набір зручних маркетингових інструментів для залучення аудиторії.

Головне підібрати хороше програмне забезпечення. Погляньмо, як має працювати якісна CRM на прикладі EasyWeek.

Розробка стратегії управління клінікою пересадки волосся

Програмне забезпечення для клініки з пересадки волосся від EasyWeek

EasyWeek обслуговує медичні підприємства, надаючи їм велику кількість корисних функцій.


Безкоштовний сайт

EasyWeek створює особисту сторінку для вашого бізнесу, щоб ви заощадили на створенні сайту.

Сайт клініки в системі EasyWeek

Запис онлайн

Бронювати онлайн стало простіше, ніж будь-коли – EasyWeek пропонує миттєвий запис на прийом до лікаря цілодобово та без вихідних. Користувачі можуть записуватися через смартфон або будь-який пристрій, підключений до Інтернету.

Бізнес-аналітика

Розуміючи бізнес, його легше контролювати та розвивати.

Нагадування

Система автоматично нагадає клієнтам та персоналу про майбутній прийом.

Інтеграції

EasyWeek миттєво інтегрується з усіма популярними соціальними мережами. Так легко і так ефективно.

Маркетинг

У програмі передбачено набір маркетингових інструментів для щоденного використання, один із них – безкоштовний сайт, оптимізований під пошукові запити.

Швидка технічна підтримка

Інтерфейс EasyWeek працює інтуїтивно – він дуже простий для сприйняття. Але якщо у вас виникли проблеми, служба підтримки вирішить їх миттєво.

Результат процедури догляду за волоссям

Висновки

Бізнес з пересадки волосся – це прибуткова ніша. Стартап досить дорого почати, але він дуже добре винагороджується. Хороший бізнес-план вирішить понад 50% усіх можливих проблем. Рекомендуємо почати з написання плану, а потім поетапного його виконання.

Програмне забезпечення для планування зустрічей — це новий рівень якості. EasyWeek пропонує зручне онлайн-бронювання для клінік з пересадки волосся та багато іншого.

Протестувати програмне забезпечення для онлайн-запису можна безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює