Ціни
Увійти
 Програма для регресолога та гіпнотерапевта

Вступ

Сфера здоров'я завжди була прибутковою. Гіпнотерапія – один із рентабельних стартапів, який можна запустити без додаткового обладнання, інвестицій та зусиль. Головний вклад – ваша освіта.

Як і будь-який інший бізнес, цей проєкт вимагає планування, підготовки та певних знань для відкриття практики. Багато підприємців забувають про програмне забезпечення та його важливість. Це одна з найбільших помилок, яку можна зробити на старті. Ми допоможемо вам уникнути цієї та інших поширених помилок при відкритті гіпнотерапевтичного бізнесу.

Отже, сьогодні ми розглянемо, що таке програмне забезпечення для гіпнотерапії, як його вибрати і як використовувати на свою користь. Почнемо, буде цікаво!

Зазвичай це CRM, що надає функцію онлайн-запису на прийом, просування та бізнес-аналітику. CRM буквально перекладається як управління взаємовідносинами з клієнтами, тож це, по суті, програмне забезпечення для легкої взаємодії з клієнтами.

Остаточний вибір буде залежати від вашого запиту. Є багато зручних варіантів. Найкраще, що ви можете зробити, це записати свої запити і порівняти список з тим, що може запропонувати CRM.

Найпростіший спосіб – підключити CRM. Це програмне забезпечення автоматично створить лендінг для вашого бізнесу. Ви також можете скористатися безкоштовними конструкторами сайтів. У цьому випадку для створення сайту знадобляться деякі базові ІТ-знання. Однак, це все ж таки можливо.

Переваги програмного забезпечення для гіпнотерапевта

Гіпнотерапевти, безумовно, отримають користь від програмного забезпечення такого типу, оскільки воно пропонує багато зручних функцій для щоденного використання. Ось деякі з них:

 • Онлайн-запис. Присутність онлайн 24/7 та миттєве бронювання.

 • Створення вебсайту та віджету. CRM – це найкращий спосіб створити вебсайт і віджет для вашого бізнесу.

 • Інтеграція з соціальними мережами. Світ перейшов в онлайн, тож і ви повинні. Присутність у соціальних мережах допоможе створити довірливі стосунки з аудиторією та збільшити продажі.

 • Сповіщення. Отримувати сповіщення про майбутню зустріч зручно як для клієнтів, так і для гіпнотерапевта. Ця функція зменшує кількість клієнтів, які пропустили зустріч і оптимізує роботу бізнесу в цілому.

 • Клієнтська база. Програма допоможе зберігати всю необхідну інформацію про ваших клієнтів. Це також зручно для бізнес-аналітики та організації навантаження.

Найголовніше – правильно вибрати CRM. Давайте подивимося, як це зробити без особливих зусиль.

Як вибрати програму для регресолога

Головне правило – враховувати, що саме потрібно вашому бізнесу. Це найефективніший спосіб уникнути переплат і пов'язаних з цим проблем.

5 простих кроків до CRM вашої мрії:

 1. Подумайте про функції, які потрібні саме вам.

 2. Пошукайте сучасні CRM.

 3. Порівняйте функції, які вам потрібні, з пропозицією.

 4. Виберіть кілька вдалих варіантів.

 5. Запитайте поради у колег, почитайте форуми та відгуки.

Врешті-решт ви обов'язково виберете програмне забезпечення, яке вам сподобається. Це займе час, але в підсумку заощадить бюджет.

EasyWeek CRM для гіпнотерапії

EasyWeek – це німецька якість за доступною ціною. Ми пропонуємо більше, ніж наші найближчі конкуренти, і при цьому коштуємо дешевше. Компанії з 1 локацією та 1 користувачем можуть використовувати програмне забезпечення безкоштовно.

Як підключити EasyWeek:

 1. Перейдіть на сайт EasyWeek.

 2. Введіть дані вашої компанії.

 3. Оберіть свій тарифний план.

 4. Насолоджуйтесь!

Як створити сайт за допомогою EasyWeek:

Він створюється автоматично під час реєстрації на сервісі.

Як отримати безкоштовний тарифний план:

Просто заповніть дані при реєстрації, якщо ви додасте 1 користувача та 1 локацію, вам буде автоматично надано безкоштовний тариф.

Ще більше корисної інформації можна знайти у нашому блозі. Протестуйте програму EasyWeek безкоштовно прямо зараз.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює