Ціни
Увійти
Програма онлайн-бронювання для нумеролога та астролога

Нумерологія та астрологія як прибутковий бізнес

Астрологія та нумерологія користуються неабиякою популярністю у клієнтів різного віку, статусу та гендеру. Це 2 різні, проте схожі між собою, напрямки езотерики, які дозволяють більше дізнатись про життя та долю людини.

Вірити чи не вірити в астрологію та нумерологію – власна справа кожної людини. Практика показує, що такий бізнес може бути досить прибутковим. Так, успішний нумеролог чи астролог в Україні заробляє від $1 000 на місяць. Враховуючи мінімальні витрати на обладнання, цей стартап може стати ідеальним бізнесом для багатьох. Звичайно, за умови гарного планування.

Якщо ви знаєтесь на астрології чи нумерології, приймаєте клієнтів вдома та не оцінюєте свої послуги занадто дорого, саме час це змінити. Практика показує, що більшість клієнтів охоче заплатить трохи більше за якісну натальну карту чи астрологічний розклад. Так, трохи впевненості, реклами та розумне програмне забезпечення допоможе вийти на новий рівень роботи з клієнтами, відповідно вищий рівень доходу.

Сьогодні, поговоримо про те як нумерологу та астрологу оптимізувати роботу з клієнтами за допомогою CRM-системи, скільки коштуватиме така оптимізація та з'ясуємо чи потрібна вона саме вам. Почнемо, буде корисно та цікаво!

Більшість успішних астрологів починають роботу з прийому клієнтів у невеликій студії. Домашні кабінети також варіант, проте це не додасть авторитету вам, як фахівцю. Рекомендуємо орендувати невеликий кабінет під роботу, запустити рекламу та підключити CRM для управління бізнесом.

Середній місячний дохід нумеролога становить $600. Досвідченіші спеціалісти отримують від $700 до $1 000+ на місяць. Виторг залежить не лише від досвіду, але й від організації нумерологічної практики.

CRM-система EasyWeek допоможе просто та ефективно підключити онлайн-бронювання послуги астрологу та нумерологу. Сервіс оптимізує роботу практики, мінімізуючи витрати бюджету.

Астрологічний сеанс

Як налаштувати роботу з клієнтами нумерологу та астрологу

Більшість астрологів та нумерологів починають роботу з прийому клієнтів вдома. Це досить просто, адже клієнт приходить до вас, жодних витрат на оренду, ремонт та транспорт. Такий варіант бізнесу можливий на початку роботи. Так, ви зможете впоратись з декількома клієнтами, отримаєте невеликий виторг і на цьому все. Дуже важливо не зациклюватись на такому початковому варіанті роботи а, за можливості й зовсім оминути його.

Ідеальним варіантом для старту бізнес астролога та нумеролога стане оренда невеликого кабінету та підключення CRM-системи для роботи з клієнтами. Так, це коштуватиме трохи більше ніж прийом вдома, проте й дохід виросте в рази.

За статистикою клієнти охоче йдуть до астрологів та нумерологів, які мають, хоча б невеликий, але окремий кабінет. Це пояснюється тим, що люди наочно бачать, що людина професіонал, працює у відповідному інтер'єрі та викликає більше довіри.

Оренда кабінету коштуватиме в середньому 7 000 грн. Вартість залежить від локації. Так, у Києві оренда, звичайно, буде дорожчою, проте у менших містах цілком можна знайти й варіанти від 4 000 грн. Далі трохи інвестицій в ремонт, рекламу та організацію бізнесу.

Спойлер: CRM-система допоможе організувати не лише роботу з клієнтами, але й налаштувати рекламу, створити сайт та під'єднати віджет. Це бюджетне рішення для грамотної оптимізації астрологічної та нумерологічної практик.

Для старту радимо записати, що вам потрібно від такого програмного забезпечення та порівняти бажання з пропозицією. Далі поговоримо про функції, які точно мають бути у якісної астрологічної та нумерологічної CRM.

Нумеролог за роботою

CRM-система для астролога та нумеролога

CRM може стати незамінним помічником при запуску та в роботі астрологічної та нумерологічної практик. Найголовніше – з розумом підійти до вибору такого програмного забезпечення, розуміючи, що стане в нагоді саме вашій практиці.

Наприклад, якщо ви плануєте запуск невеликого кабінету астролога, то немає сенсу переплачувати за CRM з великою кількістю слотів для співробітників, можливістю додати багато локацій тощо. Фактично, ви викинете гроші на вітер. Краще обдумати саме ті функції, які ви будете використовувати часто і зробити акцент на пошуку системи, яка пропонує їх. EasyWeek, наприклад забезпечує бізнес різними варіантами тарифних планів, так ви точно не будете переплачувати за тариф, який вам не знадобиться.

Корисні функції програми для астролога та нумеролога:

  • Онлайн-запис на сеанси. Таке програмне забезпечення без проблем організує електронний запис на сеанс. Це зручно клієнтам та бізнесу, адже забронювати послугу можна швидко, зручно та в режимі 24/7.

  • Сайт та віджет. Програма EasyWeek створить сайт та віджет автоматично, при реєстрації. У деяких випадках це ще й вбудована, тобто безкоштовна, функція.

  • Клієнтська база. Електронна клієнтська база може стати ідеальним варіантом ефективного контролю відвідуваності та задоволеності послугами. Це куди ефективніше старого доброго блокноту.

  • Сповіщення та нагадування. Сервіс допоможе нагадати лояльній аудиторії про вашу практику та сповістить про запланований візит.

  • Програма лояльності. За допомогою CRM, ви просто та ефективно налаштуєте розсилки, що допоможе створити зручну програму лояльності.

EasyWeek пропонує ці та інші зручні інструменти для керування роботою астрологічної та нумерологічної практик. Далі про це детальніше.

Розклад на картах

EasyWeek: бізнес-менеджмент для астролога та нумеролога

EasyWeek – програмне забезпечення для астрологів та нумерологів німецького виробництва. Сервіс надає усі конкурентні переваги CRM-системи й не тільки.

Що пропонує EasyWeek:

  • Миттєвий онлайн-запис на сеанс в режимі 24/7.

  • Безкоштовне створення сайту та кастомний віджет.

  • Email, SMS та Push сповіщення і нагадування для клієнтів.

  • 4К+ інтеграцій, включаючи сервіси Meta та Google.

  • Клієнтська база з функцією миттєвого пошуку за ключовими словами.

Технічна підтримка EasyWeek завжди швидко та професійно допомагає клієнтам з будь-якими питаннями, а розробники радо дослухаються до порад постійних користувачів. Так, з EasyWeek, ви зможете тестувати бета-версії функцій першими та прямо впливати на їх розробку. До того ж сервіс пропонує безкоштовний тариф для бізнесу з 1 локацією та 1 користувачем і тестовий період. Усе це без жодної додаткової оплати та додавання картки до системи.

Чому б не спробувати EasyWeek безкоштовно за посиланням. Або ж дізнатись більше корисної інформації про сервіс у блозі системи.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює