Ціни
Увійти
Зручна програма для лофту

Зручна програма для лофту

Як запустити бізнес оренди лофту під вечірки, свята та майстер-класи. Дуже просто! Вам знадобиться сервіс для онлайн-бронювання приміщень у стилі лофт. Про це далі.

Управління лофтом як бізнес-ідея

Бізнес з оренди лофту перебуває на стику сфери нерухомості та розваг. Лофт – це одночасно стиль інтер'єру і приміщення, оформлене в цьому стилі: простір з високими стелями, цегляною кладкою, часто спеціально відритими комунікаціями та грубими матеріалами в оздобленні. Такий простір виглядає досить сучасно й не потребує дорогих матеріалів для оздоблення.

Оформлення в стилі лофт часто вибирають для себе модні бари, творчі кластери та барбершопи. Це таке собі свіже віяння, яке зараз на піці популярності і схоже пробуде там ще досить довго. Оренда лофтів затребувана у молодіжних компаній, такі приміщення часто вибирають під вечірки, дні народження та інші заходи. Лофти можна орендувати на термін від 2 годин до кількох діб. Ціна за оренду варіюється.

Для управління лофтом буде корисною програма бронювання, наприклад EasyWeek.

Вартість відкриття лофту може значно відрізнятись в залежності від різних факторів, таких як розташування, розмір, матеріали, необхідні роботи тощо.

Ви можете створити вебсайт за допомогою безкоштовних онлайн-конструкторів або ж програмы CRM. Перший варіант потребує певних навичок, а от CRM створює сайт автоматично. Саме ця система стане ідеальним варіантом для людей далеких від IT.

Ідеальним безкоштовним варіантом просування стануть соціальні мережі та сайт. Фактично, вам потрібно заявити про свій бізнес онлайн. Чим швидше та креативніше ви це зробите, тим популярнішим буде проєкт.

Щоб запустити оренду лофта як прибутковий бізнес, достатньо купити або орендувати на довгостроковий період відповідне приміщення, зробити ремонт і вибрати сервіс, за допомогою якого клієнти бронюватимуть ваш лофт. Для обліку клієнтів і контролю за фінансами власнику бізнесу також знадобиться програма CRM.

Лофт-простір в оренду під заходи

Зручний сервіс для оренди лофтів онлайн

Припустимо, клієнту потрібно підібрати приміщення для вечірки. Як він буде його шукати? Зрозуміло, через інтернет – у соцмережах або ж мережі Google. Клієнт знаходить приміщення, його влаштовують фотографії та ціна оренди, але що далі? Він може зіткнутися з необхідністю зателефонувати або прийти особисто, залишити контакти для зворотного дзвінка - на жаль, усі ці варіанти незручні, тому що не дають змоги орендувати лофт швидко, тієї ж хвилини.

Набагато ефективніше, коли є можливість вибрати на сайті зручну дату, тривалість оренди і натиснути кнопку "забронювати". Усе просто – лофт орендовано, а якщо буде потрібно уточнити деталі, співробітник додатково зв'яжеться з клієнтом.

Встановити на своєму сайті або в соцмережах віджет онлайн-запису дає змогу програма для управління бізнесом EasyWeek.

Вечірка у лофті

CRM-програма для управління орендою лофта

EasyWeek – автоматизований сервіс, який спрощує ведення бізнесу зі сфери послуг. Ми – команда українців, які створили CRM в Німеччині. Таким чином сервіс поєднує європейську якість з українською ціною та технічною підтримкою рідною мовою. Система доступна на 24 мовах, що надзвичайно зручно, якщо ваша компанія працює не лише, або й зовсім не на український ринок.

Топ-7 корисних функцій програми для лофту:

  1. Віджет онлайн запису + безкоштовна персональна веб-сторінка. Не потрібно витрачати гроші на створення сайту. Персональна сторінка під ваш проєкт створюється автоматично при реєстрації.

  2. Електронний журнал з інформацією про всі бронювання. Він стане чудовим помічником в організаційних питаннях та допоможе уникнути накладок.

  3. Автоматизовані розсилки та повідомлення. За допомогою цієї опції, ви зможете створити персональні пропозиції та налаштувати програму лояльності.

  4. Фінанси та звітність. EasyWeek надає велику кількість необхідних для бізнесу звітів. Це значно полегшує ведення бізнесу та сприяє нівелюванню людського фактора, який часто приводить до помилок.

  5. Облік клієнтів, аналіз цільової аудиторії та вбудовані маркетингові інструменти. Ідеальне комбо для просування онлайн.

  6. Розрахунок виплат для співробітників. Сервіс просто та легко прораховує відсоток від послуги або ж оплату за іншим параметром.

  7. Кілька тарифних планів для різного рівня бізнесу. Ми також пропонуємо безкоштовний тарифний план для компаній з 1 локацією та 1 працівником.

Сервіс досить швидко полюбився клієнту за рахунок людяної технічної підтримки, великої кількості зручних функцій та приємній ціні. За останній рік, ми збільшили клієнтуру на +300%. Цифри говорять самі за себе. Споживач активно голосує за EasyWeek, а ми щодня працюємо на покращення системи.

У той час, коли конкуренти просять необгрунтовано високу вартість за базовий набір функцій, EasyWeek тримає ціну в межах розумного та надає безкоштовний тариф для малого бізнесу. Сервіс ідеально підійде для організації лофту, адже він просто та зручно оптимізує роботу з великою кількістю клієнтури.

Висновок

EasyWeek допоможе власнику швидко налагодити процедуру запису на оренду лофту. Протестувати програму EasyWeek можна безкоштовно. І нехай ваш лофт стане популярним якомога швиидше! Ще більше корисного про систему можна дізнатись у нашому блозі або ж довідковому центрі EasyWeek.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює