Ціни
Увійти
Програма для студії депіляції

Онлайн-бронювання воскової депіляції

Серед розмаїття салонів краси виділяють студії депіляції – заклади, де швидко можна позбутися зайвого волосся на різних ділянках тіла. Студії депіляції та епіляції дуже популярні серед жіночої аудиторії й не тільки. Чоловіки також стають все частішими гостями подібних закладів, адже небажане волосся – це не так про красу, як про гігієну та здоров'я.

Так, вашою аудиторією є фактично всі працездатні люди, від 15 і до 50 років. Це автоматично виводить бізнес у ранг досить прибуткового, адже гості радо заплатять за гарний сервіс. За статистикою, салони краси, які надають зручне онлайн-бронювання виграють у конкурентів, які поки не забезпечили своїх гостей цією опцією. Так виходить коштом того, що гості шукають студію депіляції через Інтернет, а онлайн-запис допоможе саме вашому бізнесу бути в топі пошуковиків.

До того ж клієнти банально вибирають простішу опцію. Дзвонити та записуватись через адміністратора зараз мало хто захоче. Це довго та досить незручно. Яку програму вибрати для оптимізації роботи студії депіляції. Про те як вибрати ефективну CRM та зекономити бюджет поговоримо у цій статті.

Залежно від локації, розміру бізнесу та послуг, стартові інвестиції складають від $5 000. У цю суму входить вартість оренди, косметичного ремонту, витратних матеріалів, обладнання та базове просування. CRM уміло оптимізує витрати.

Вибір залежить від того, що потрібно саме вам. EasyWeek, наприклад, підійде малому та середньому бізнесу. Радимо подумати над тим, що потрібно від системи саме вам та вибирати програмне забезпечення згідно вашим вимогам.

Ви можете створити його самостійно. Для цього знадобиться будь-який онлайн-конструктор і трошки знань IT. Можна вчинити простіше та довірити створення сайту EasyWeek. Так, це виходить ефективніше та значно швидше.

Сторінка студії краси в системі EasyWeek

Послуги салону воскової депіляції

Послуги таких салонів краси включають видалення волосся на:

 • ногах,

 • руках,

 • обличчі,

 • пахвах,

 • у зоні бікіні.

Фактично, за запитом клієнта, можна виконати депіляцію на будь-якій частині тіла, де є волосся. Звісно, якщо немає протипоказань. Як от шкірних захворювань або ж чутливої шкіри.

Категорично не радимо проводити процедуру депіляції клієнтам з будь-яким шкірним захворюванням в активному стані. Є величезний ризик нашкодити людині, а зрештою й репутації студії краси. Завжди краще протестувати матеріал на невеличкій частині шкіри клієнта, а за наявності активних шкірних захворюваньвідмовити в обслуговуванні.

Досить багато студій депіляції бояться відмовляти, проте завжди радимо думати про результат. Інколи відмова спрацює краще ніж депіляція на хвору шкіру і масовий розголос інциденту.

Процедуру здоровим людям виконують різними способами, але найчастіший недорогий варіант – видалення волосся воском.

Розберемо термінологію: депіляція прибирає зовнішню частину волосини, а епіляція – кореневу систему. Епіляція дорожча, болючіша, але довговічніша. Процедури і техніки можуть бути різними, але всі сучасні великі чи маленькі успішні салони краси об'єднує один важливий момент – можливість запису на послугу онлайн.

Клієнт готовий платити за такий комфорт, тому бізнес, який пропонує онлайн-бронювання автоматично виграє на тлі конкурентів. Так, підключення відповідної функції легко та просто допоможе збільшити прибуток закладу та привабити ще більше лояльної аудиторії.

Сеанс воскової депіляції

Переваги онлайн-запису для клієнта & власника

Для клієнта:

 • Економія часу. Не потрібно телефонувати або приходити особисто, щоб записатися на депіляцію. Форма запису активна в режимі 24/7, можна записатися на процедуру навіть пізно вночі.

 • Інтеграції. Онлайн-запис доступний за посиланням в інстаграм-акаунті студії (будь-якій іншій соціальній мережі) або на сайті салону.

 • Сповіщення. Програма попередить про запис на процедуру, про яку клієнт міг забути в метушні.

 • Програма лояльності. Повідомлення про акції та знижки та персоналізовані пропозиції.

 • Автономність. Є можливість самостійно скасувати/перенести візит. Це дуже зручно як бізнесу, так і клієнту.

Для власника:

Організувати онлайн-бронювання на депіляцію та епіляцію дає змогу автоматизована програма для салонів краси EasyWeek. Це не тільки можливість онлайн-запису на процедуру, а й CRM з різноманітними корисними функціями.

Фактично, власник студії депіляції отримує повністю автоматизоване рішення для студії краси. CRM допоможе організувати онлайн-запис, надасть доступ до аналітики, забезпечить компанії різні типи сповіщень, створить програму лояльності тощо. Ви отримуєте автономного помічника, який легко та ефективно автоматизує 80% рутини студії депіляції.

У випадку EasyWeek, ви також отримуєте безкоштовний сайт та стильний кастомний віджет для ще більшого комфорту. Далі детальніше.

Віск для депіляції

Конкурентні переваги EasyWeek

 • Повноцінний сайт з індивідуальним доменом. Дуже зручно для майстрів, які просувають себе самі, і не хочуть витрачати додаткові гроші на лендінг.

 • Робота з усіма соціальними мережами та картами. Просуваєте свій кабінет епіляції в Facebook або Instagram? У вас буде посилання на форму онлайн-запису, щоб не втратити жодного клієнта.

 • Програма EasyWeek – помічник у впровадженні та аналізі маркетингових акцій.

 • Модуль з управління персоналом: графік+заробітна плата. Скласти розклад майстрів салону депіляції – легко!

 • Безліч звітів про роботу студії депіляції – облік клієнтів, кількість постійних гостей, середній чек, ефективність акцій і багато іншого.

 • Безкоштовне встановлення, довічна технічна підтримка та регулярні оновлення системи.

Сервіс гарно працює для стартапів і салонів краси, які вже себе зарекомендували. CRM від EasyWeek – це знахідка для бізнесу фактично будь-якого масштабу. Програма надає більше функцій ніж конкуренти без зайвих переплат та прихованих платежів.

Малий бізнес з 1 локацією та 1 користувачем може використовувати систему безкоштовно. А компанії більшого розміру – вибрати оптимальний тариф під розмір та специфіку бізнесу.

Плануючи відкриття нової студії воскової депіляції, спробуйте надійне програмне забезпечення від EasyWeek абсолютно безкоштовно. Система точно допоможе на старті. А ще більше корисної інформації про сервіс можна знайти у блозі компанії або ж довідковому центрі системи.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює