Ціни
Увійти
Система онлайн-запису для автомийки

Як відкрити власний бізнес з миття автомобілів

Ви збираєтеся відкрити автомийку, шиномонтаж чи автосервіс? Будь-який бізнес, у тому числі з відкриття власної автомийки, включає 6 основних кроків:

 1. Планування. Написання бізнес-плану один з основних кроків, які підприємець повинен виконати для успішного старту.

 2. Пошук інвестицій. Тут є декілька варіантів. Можна обійтись власними коштами, взяти кредит або ж залучити інвесторів.

 3. Оренда приміщення. Для автомийки підійде фактично будь-яка локація. Це безумовно великий плюс.

 4. Закупівля інвентарю. Обладнання та реагенти для миття авто радимо закупити до відкриття.

 5. Просування. Для старту підійде просування через соціальні мережі – це фактично безкоштовний варіант, але досить ефективний.

 6. Відкриття та старт прийому клієнтів. Перше враження безумовно важливе. Саме тому відкрити салон чи автомийку радимо гучно та з приємними бонусами для перших клієнтів.

Запуск власної автомийки потребує значних витрат, адже в пергу чергу вам потрібно закупити обладнання. Так, існує досить багато різних автомийок. Залежно від того, яку саме автомийку ви плануєте відкрити, вам знадобиться від $25 000 і до 50 000. Оренда та інші витрати також включені у вартість.

Ідеальним варіантом для автоматизації автомийки стане программа CRM. Це програмне забезпечення не просто організовує онлайн-бронювання до автомийки, але й налаштовує аналітику, допомагає створити сайт та інтегруватись з іншими сервісами.

Не існує єдиного ідеального рішення для всіх автомийок. Ваш вибір залежатиме від функціоналу, який ви хотіли б отримати за певну плату. Так, оптимальним варіантом для малого та середнього бізнесу стане CRM-система EasyWeek.

Автоматизоване миття автомобілів

Відкриття автомийки для клієнтів

Після того, як перші кроки пройдено, залишається найтриваліший етап – ведення операційної діяльності: реалізація послуг, стосунки з гостями, аналіз прибутковості. Цей етап супроводжуватиме весь період роботи автомийки. Саме тому важливо якнайшвидше відточити всі рутинні процедури до максимальної ефективності. Це може зайняти певний час, проте точно піде на користь вашому бізнесу.

На допомогу приходить програмне забезпечення, яке не тільки організує онлайн-запис мийних боксів, але й допоможе з сайтом, аналітикою, інтеграцією та просуванням. Важливо правильно та відповідально вибрати CRM.

Це інноваційна система онлайн-запису, яка підтримує безліч сторонніх сервісів та легко підвищує впізнаваність автомийки серед потенційних клієнтів. Досить часто клієнт шукає місце для миття машини в інтернеті, важливо, щоб ваша автомийка була там представлена. Так, ви просто та бюджетно обійдете найближчих конкурентів та збільшите дохід закладу.

Виконувати щоденні завдання якісніше та швидше допоможе встановлення CRM-програми EasyWeek для автомийки. Це сервіс європейської якості, який просто та ефективно оптимізує автобізнес. Приємна новина полягає ще й в тому, що для цього не знадобиться жодних екстравкладень. Усі потрібні функції включені в базову тарифікацію сервісу. А бізнес з 1 підприємцем та 1 локацією може вибрати безкоштовний тарифний план для ще більшої економії.

Робота з клієнтами на автомийці

Які переваги дає сервіс онлайн-запису власнику автобізнесу

 • CRM для автомийки не вимагає великих фінансових вкладень та складних дій.

 • Програма дозволяє автоматизувати облік та вести запис клієнтів.

 • Можна проводити інвентаризацію, готувати замовлення засобів для чищення, витратних матеріалів та інвентарю.

 • Складати та коригувати графік виходу персоналу.

 • Нараховувати заробітну плату працівникам автомийки, виплачувати бонуси та утримувати штрафи.

 • Завжди бути в курсі всіх заявок.

 • Порівнювати результати роботи: щомісяця, щорічно або між філіями.

 • CRM для автомийки спрощує просування в інтернет просторі, допомагає запускати та аналізувати маркетингові акції.

 • Залучати нових клієнтів за допомогою SMS-розсилок.

 • Легко керувати бізнесом за допомогою програми на смартфоні.

Автоматизація автомийки, СТО, шиномонтаж за допомогою програми EasyWeek гарантовано дає стрибок бізнесу, відкриваючи нові можливості для зростання. Це просте та ефективне рішення для розумної автоматизації рутинних бізнес-процесів автомийки.

Програма EasyWeek для автомийки

Програмне забезпечення для автомийки від EasyWeek – це чудове поєднання європейської якості та української душі. Сервіс створено в Німеччині українцями. Так, ви отримуєте технологічну систему, яка говорить рідною мовою та підтримує найновіші технології та трендові функції без переплат.

Окрім усіх базових переваг CRM-системи, клієнт EasyWeek отримує можливість безкоштовного створення сайту та кастомного віджета. Жодних IT-навичок чи спеціальної підготовки не потрібно!

Разом з EasyWeek, ви отримуєте доступ до 4К інтеграцій, включаючи продукти екосистеми Google та Meta, месенджери та чатботи. Це фактично все, що потрібно бізнесу для грамотного просування.

Ось як виглядатиме безкоштовний сайт від EasyWeek:

Безкоштовний сайт автосервісу від програми EasyWeek

Такий сайт створюється автоматично, при реєстрації. Ви можете створити його самостійно і насолоджуватись стильним та ефективним рішенням без переплат.

Топ-5 причин вибрати сервіс EasyWeek для запису клієнтів на автомийку

 1. Дуже швидкий запис на миття машини. Функція онлайн-запису – прорив у сфері послуг та можливість виділитися серед конкурентів.

 2. Не треба стояти у черзі. Клієнт записується самостійно, вибирає тип послуги, заздалегідь отримує інформацію про час та вартість. І приїжджає до призначеного часу.

 3. Сервіс надсилає інформацію про майбутні знижки та акції, а також нагадує про запис.

 4. EasyWeek пам'ятає програму лояльності кожного клієнта.

 5. Записатися на автомийку онлайн можна у будь-який час, навіть у неробочі години закладу.

Додаткові переваги онлайн-запису EasyWeek

Разом із програмою власники автомийки додатково отримують:

 • Встановлення та кастомізоване налаштування сервісу.

 • Оперативну технічну підтримку цілодобово.

 • Безкоштовні регулярні оновлення системи та завантаження додаткових функцій на постійній основі.

 • Персональну веб-сторінку та домен автосервісу. Не потрібно створювати свій сайт – ви отримаєте його безкоштовно від EasyWeek.

 • Безліч інтеграцій з різними сервісами та додатками.

 • Гнучкі варіанти тарифних планів, які можна змінювати у міру розвитку бізнесу. Важливо! у EasyWeek є безкоштовний тариф.

 • 2 тижні безкоштовного тестового періоду.

Неважливо на якому виді автомобільного бізнесу ви вирішите зупинитись, встановлення програми EasyWeek точно піде на користь вашій справі. Щоб зрозуміти, наскільки легко та результативно можна керувати автомийкою, протестуйте EasyWeek безкоштовно вже зараз.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює