Безкоштовна система онлайн-запису

Приєднуйтесь до найкращої платформи бронювання.
Це абсолютно безкоштовно для одного користувача!

Наші можливості

 • Онлайн-запис 24/7
 • Електронний календар
 • Клієнтська база
 • Онлайн веб-сторінка
 • Установка в соц. медіа
 • Статистика та Аналітика
 • Сповіщення
 • Управління філіями
 • Система лояльності
 • Розрахунок зарплати
 • Мобільні додатки
 • Облік товару

Відгуки наших клієнтів

Анастасія duration1:16

До впровадження EasyWeek було важко справлятися з потоком клієнтів, постійні дзвінки і працювати було не дуже комфортно. З EasyWeek все стало на свої місця, онлайн-запис дуже допомагає при роботі! Рекомендую!

Анастасія
Власниця Ginger Beauty Bar
Людмила duration2:22

Імовірність втратити клієнта мінімальна. Наш адміністратор отримує повідомлення про кожного нового запису, яка була зроблена онлайн. Фахівці завжди знають, що заплановано на день, завдяки EasyWeek.

Людмила
Власниця медичної практики "Dermalife"
Артем duration2:38

На своєму досвіді хочу сказати, система дуже проста. Я освоїв всі потрібні функції вже через 10 хвилин. І якщо що то, не знаю як зробити, менеджер з EasyWeek завжди може допомогти і проконсультувати.

Артем
Gentlemens Club Barbershop

Питання / Відповіді

Онлайн веб-сторінка. Що це таке?

Це персональна сторінка компанії. На ній розміщені послуги Вашої компанії, ціни, співробітники, портфоліо, контакти і посилання на соціальні мережі. Звичайно ж на цій сторінці доступна онлайн-запис на прийом.

Як буде відбуватися інтеграція в мою компанію?

Перший запуск програми відбувається спільно з нашим менеджером по Skype, Zoom або будь-якого аналогічного сервісу. Ми розповімо про функціонал, виконаємо перші настройки системи і відповімо на всі питання.

Чи можу я скасувати підписку в будь-який час?

Так. Ви можете припинити використання програми в будь-який час. Нам, безумовно, буде сумно від такого рішення, і ми постараємося зробити все можливе, щоб ви залишилися задоволені.

Чи можна інтегрувати EasyWeek з іншими сайтами або програмами?

Так. Більше 2000 сервісів є для інтеграції. Ми використовуємо платформу Zapier для з'єднання. За запитом ми можемо налаштувати з'єднання з будь-якої доступної системою і автоматизувати Ваші бізнес процеси.

Чи є підтримка користувачів?

Так! Ми тут, щоб відповісти на будь-які питання і допомогти запустити вам потік клієнтів. Просто напишіть нам на електронну пошту admin@easyweek.io, або в чат і ми допоможемо Вам.

Через якийсь час новий запис відображається в розкладі?

Моментально! Після запису клієнта приходить підтвердження по SMS (можливо відключити), а майстру - повідомлення про новий запис (також можливо налаштувати).

Клієнти можуть записатися в неробочий час фахівця?

Ні, алгоритм EasyWeek повністю виключає цю можливість. В системі настоюється графік роботи під кожного майстра і клієнт бачить тільки доступне робочий час майстра.

Чи можна встановити онлайн-запис до нас на сайт?

Так, щоб встановити віджет на сайт необхідно скопіювати HTML-код розділі інтеграції і помістити його на сторінку сайту. Напишіть нам info@easyweek.io - установка безкоштовна!

Чи потрібен сайт, щоб працювала онлайн-запис?

Ні, не потрібен. Ви можете використовувати пряме посилання на онлайн-запис, додавши її в Фейсбук, інстаграм. Так само наші клієнти отримують онлайн веб-сторінку, яка служить сайтом.

Які бувають ролі доступу в програмі?

Роль "Власник" - повний доступ до управління програмою. Роль "Адміністратор" - управління настройками програми, настройка графіка роботи співробітників, адміністрування. Роль "Співробітник" - може переглядати свій розклад і графік роботи.

Чи можна використовувати програму на кількох пристроях?

Так, можна. Так як програма надається в веб версії ви можете зайти в неї з декількох пристроїв одночасно. Вам не потрібен власний сервер або місце на комп'ютері, щоб працювати в EasyWeek.

Чи можна налаштувати оповіщення по SMS?

Так, налаштувати можна практично все. Унікальне Альфа ім'я, текст повідомлення, події за якими повідомляти клієнтів, або співробітників.

Чи є інтеграція з соціальними мережами?

Так звісно! Після реєстрації у Вас буде унікальна посилання компанії, яку потрібно опублікувати в соціальних мережах. За цим посиланням Ваші клієнти зможуть 24/7 здійснювати записи на прийом.

Це програма тільки для салонів краси?

Ні. Вона ідеально підходить для будь-яких компаній яким треба онлайн-запис на прийом через Інтернет. Налаштування EasyWeek дозволяють адаптувати практично під будь-який вид бізнесу.