Вступ

Сучасний бізнес невпинно розвивається в бік онлайн-технологій. Відкрити власну справу сьогодні досить просто, а от якісно керувати стартапом – уже складніше. Особливо, якщо ви будете працювати з клієнтами.

Як відомо, люди вибагливі, а часом й капризні. Так, вам потрібно не лише надати якісну послугу, але й задовольнити клієнта на етапі вибору спеціаліста та запису на прийом. Саме тому системи онлайн-бронювання користуються шаленою популярністю.

Сьогодні, поговоримо про тонкощі вибору програмного забезпечення для бізнесу, який працює з клієнтами, та про переваги онлайн-запису в цілому.

Оптимальним варіантом стане програмне забезпечення для бізнесу з функцією онлайн-бронювання. Така програма допоможе налаштувати онлайн-запис та ще безліч корисних бізнес-ресурсів.

Ринок пропонує безліч цінових рішень. Рекомендуємо зупинись на системах з гнучкими тарифами. Так, ви точно не переплатите за зайві функції.

Найкраще порівняти ваші вимоги до програми з її функціями. Так, ви без зусиль знайдете вдале рішення, що підійде саме вашому бізнесу. EasyWeek пропонує ефективне рішення для онлайн-бронювання та бізнес-аналітики, яке підійде малим та середнім компаніям.

Сторінка бізнесу в системі EasyWeek

Онлайн-запис для бізнесу

Поняття онлайн-запису тісно ввійшло в життя багатьох підприємців. За статистикою, онлайн-бронювання дозволяє збільшити прибутки та оптимізувати рутинну роботу закладу. Так, ви без зусиль налаштуєте робочі процеси за допомогою CRM та ґаджета з інтернет-з'єднанням.

У чому полягає феномен популярності онлайн-бронювання

Людина – за своєю природою досить лінива. Ми любимо вчитись, але не любимо витрачати на це багато часу. Ми хочемо схуднути, а от ходити в зал нам якось лінь. Ми з задоволенням бронюємо послугу, але не хочемо довго спілкуватись телефоном та з'ясовувати деталі. А якщо ще й іти в заклад для бронювання треба, вважайте клієнт втрачений на старті.

Онлайн-запис має 3 основні переваги:

 1. Економія часу. Клієнт швидко та просто вибере майстра та послугу, забронює відвідування на зручний час та ознайомиться з підготовчим етапом. Онлайн-бронювання зекономить часовий ресурс ледь не втричі.

 2. Економія зусиль. Забронювати послугу можна з мобільного у декілька кліків. Простіше й бути не може.

 3. Економія бюджету. Цей пункт скоріше плюс для бізнесу. Так, онлайн-бронювання допоможе зменшити витрати на просування та полегшить роботу адміністратора.

NB: Програма для бізнес-автоматизації не має на меті замінити людину. Навпаки, таке програмне забезпечення створено виключно для допомоги персоналу.

Онлайн-оплата послуг

Переваги програми CRM

Саме CRM надає можливість додати онлайн-бронювання до переліку переваг вашого бізнесу. Однак, CRM – це не лише онлайн-запис на прийом.

Основні функції CRM:

 • Бізнес-аналітика. Програма відстежує усі записи та їх джерела. Це дозволить оптимізувати проблемні канали та краще контролювати власну справу.

 • Нагадування та сповіщення. За допомогою CRM, ви зможете нагадати клієнтам та персоналу про запис та створити ефективну базу для email-маркетингу.

 • Покращений маркетинг. Програмне забезпечення такого типу надає базові інструменти для ефективного онлайн-маркетингу. Наприклад, можливість створити програму лояльності та інтеграцію з соціальними мережами.

Ці та інші функції – основні причини всеохопної любові до онлайн-планувальників. Погляньмо на ефективне програмне забезпечення для бізнесу на прикладі EasyWeek.

Шопінг через мережу Інтернет

Онлайн-запис від EasyWeek

EasyWeek – це розумне програмне забезпечення, створене українцями в Німеччині. Ми пропонуємо більше ніж конкуренти за набагато меншу плату. ГО та активісти можуть використовувати сервіс безкоштовно, малий бізнес з 1 локацією та 1 співробітником також не тарифікуються. Компанії більшого розміру можуть точно розрахувати вартість послуг сервісу. Жодних переплат та прихованих платежів.

Конкурентні переваги EasyWeek:

Спробувати EasyWeek можна безкоштовно, а дізнатись більше про можливості системи – у блозі сервісу.

Бізнес-зустріч

Висновок

Онлайн-бронювання – ефективний інструмент збільшення продажу. Підключити запис онлайн можна прямо зараз. Це просто, швидко та ефективно.

EasyWeek пропонує унікальне поєднання німецької якості з українською душею та ціною. Система пропонує більше ніж конкуренти за меншу вартість. Це можливо шляхом гнучкої тарифної та клієнтоорієнтованого підходу.

Спробуйте EasyWeek прямо зараз та переконайтесь у якості сервісу самостійно.

#crm #онлайн-запис

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг