Ціни
Увійти
Онлайн-бронювання для бізнесу

Вступ

Сучасний бізнес невпинно розвивається в бік онлайн-технологій. Відкрити власну справу сьогодні досить просто, а от якісно керувати стартапом – уже складніше. Особливо, якщо ви будете працювати з клієнтами.

Як відомо, люди вибагливі, а часом й капризні. Так, вам потрібно не лише надати якісну послугу, але й задовольнити клієнта на етапі вибору спеціаліста та запису на прийом. Саме тому системи онлайн-бронювання користуються шаленою популярністю.

Сьогодні, поговоримо про тонкощі вибору програмного забезпечення для бізнесу, який працює з клієнтами, та про переваги онлайн-запису в цілому.

Оптимальним варіантом стане програмне забезпечення для бізнесу з функцією онлайн-бронювання. Така програма допоможе налаштувати онлайн-запис та ще безліч корисних бізнес-ресурсів.

Ринок пропонує безліч цінових рішень. Рекомендуємо зупинись на системах з гнучкими тарифами. Так, ви точно не переплатите за зайві функції.

Найкраще порівняти ваші вимоги до програми з її функціями. Так, ви без зусиль знайдете вдале рішення, що підійде саме вашому бізнесу. EasyWeek пропонує ефективне рішення для онлайн-бронювання та бізнес-аналітики, яке підійде малим та середнім компаніям.

Сторінка бізнесу в системі EasyWeek

Онлайн-запис для бізнесу

Поняття онлайн-запису тісно ввійшло в життя багатьох підприємців. За статистикою, онлайн-бронювання дозволяє збільшити прибутки та оптимізувати рутинну роботу закладу. Так, ви без зусиль налаштуєте робочі процеси за допомогою CRM та ґаджета з інтернет-з'єднанням.

У чому полягає феномен популярності онлайн-бронювання

Людина – за своєю природою досить лінива. Ми любимо вчитись, але не любимо витрачати на це багато часу. Ми хочемо схуднути, а от ходити в зал нам якось лінь. Ми з задоволенням бронюємо послугу, але не хочемо довго спілкуватись телефоном та з'ясовувати деталі. А якщо ще й іти в заклад для бронювання треба, вважайте клієнт втрачений на старті.

Онлайн-запис має 3 основні переваги:

  1. Економія часу. Клієнт швидко та просто вибере майстра та послугу, забронює відвідування на зручний час та ознайомиться з підготовчим етапом. Онлайн-бронювання зекономить часовий ресурс ледь не втричі.

  2. Економія зусиль. Забронювати послугу можна з мобільного у декілька кліків. Простіше й бути не може.

  3. Економія бюджету. Цей пункт скоріше плюс для бізнесу. Так, онлайн-бронювання допоможе зменшити витрати на просування та полегшить роботу адміністратора.

NB: Програма для бізнес-автоматизації не має на меті замінити людину. Навпаки, таке програмне забезпечення створено виключно для допомоги персоналу.

Онлайн-оплата послуг

Переваги програми CRM

Саме CRM надає можливість додати онлайн-бронювання до переліку переваг вашого бізнесу. Однак, CRM – це не лише онлайн-запис на прийом.

Основні функції CRM:

  • Бізнес-аналітика. Програма відстежує усі записи та їх джерела. Це дозволить оптимізувати проблемні канали та краще контролювати власну справу.

  • Нагадування та сповіщення. За допомогою CRM, ви зможете нагадати клієнтам та персоналу про запис та створити ефективну базу для email-маркетингу.

  • Покращений маркетинг. Програмне забезпечення такого типу надає базові інструменти для ефективного онлайн-маркетингу. Наприклад, можливість створити програму лояльності та інтеграцію з соціальними мережами.

Ці та інші функції – основні причини всеохопної любові до онлайн-планувальників. Погляньмо на ефективне програмне забезпечення для бізнесу на прикладі EasyWeek.

Шопінг через мережу Інтернет

Онлайн-запис від EasyWeek

EasyWeek – це розумне програмне забезпечення, створене українцями в Німеччині. Ми пропонуємо більше ніж конкуренти за набагато меншу плату. ГО та активісти можуть використовувати сервіс безкоштовно, малий бізнес з 1 локацією та 1 співробітником також не тарифікуються. Компанії більшого розміру можуть точно розрахувати вартість послуг сервісу. Жодних переплат та прихованих платежів.

Конкурентні переваги EasyWeek:

Спробувати EasyWeek можна безкоштовно, а дізнатись більше про можливості системи – у блозі сервісу.

Бізнес-зустріч

Висновок

Онлайн-бронювання – ефективний інструмент збільшення продажу. Підключити запис онлайн можна прямо зараз. Це просто, швидко та ефективно.

EasyWeek пропонує унікальне поєднання німецької якості з українською душею та ціною. Система пропонує більше ніж конкуренти за меншу вартість. Це можливо шляхом гнучкої тарифної та клієнтоорієнтованого підходу.

Спробуйте EasyWeek прямо зараз та переконайтесь у якості сервісу самостійно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює