Порівняння EasyWeek та YCLIENTS

Європейська альтернатива російському YCLIENTS

Рейтинг програмного забезпечення для салонів краси найчастіше очолює російський сервіс YCLIENTS. Система популярна під назвами "юклієнтс" та "уклієнтс", а рідше – "ю клієнт".

YCLIENTS – якісний сервіс онлайн-бронювання, та він далеко не єдиний на ринку. Враховуючи останні події, вважаємо доцільним пошукати альтернативи російському сервісу на українському та європейському ринках. Так, EasyWeek – німецький сервіс, заснований українцями у 2018 році. Ми вигідно відрізняємося від конкурентів завдяки функціоналу системи та гнучким тарифним планам. Більше про переваги EasyWeek далі.

Сервіс онлайн-бронювання EasyWeek

Розробники сервісу – молода технологічна команда з українським корінням, офіс якої знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина. EasyWeek запустили у 2018 році. Зараз сервіс обслуговує понад 15 тисяч компаній по всьому світу. Сайт компанії представлений англійською, німецькою та українською мовами. Ми працюємо на європейський, американський та український ринки.

Ваш зворотній зв'язок – наша мотивація. Команда регулярно аналізує фідбек користувачів задля подальшого розвитку. Усі без винятку оновлення включені до підписки. Це означає, що вам не доведеться доплачувати за додаткові функції з часом. Окремий плюс – система тарифів. Ми надаємо безкоштовний тариф для майстрів-індивідуалів.

Конкурентні переваги EasyWeek

Просте та зрозуміле налаштування системи

Один з головних плюсів сервісу – максимально зрозумілий інтерфейс та просте налаштування системи без втрати функціоналу. Незалежно від розміру бізнесу налаштувати систему вдасться дуже швидко, а наш оператор вам у цьому допоможе. Налаштувати сервіс можна самотужки або ж з онлайн-допомогою нашого фахівця. Після базового налаштування системи, клієнт може самостійно вдосконалити базову версію. Так, доступна база знань з усіма найпопулярнішими питаннями та відповідями на них. А чат підтримки працює 24/7 на випадок запитань по ходу.

Красиві посилання для соціальних мереж

Більшість аналогічних програм приділяють мало уваги інтерфейсу. Якщо бізнесу сервіс здається прийнятним, клієнт вимагає більшого, а саме зрозумілого та красивого інтерфейсу. Команда EasyWeek врахувала помилки конкурентів та розробила оптимальний сайт як для персоналу, так і для клієнтів.

Можливість додати віджет онлайн-бронювання на послуги до Facebook, TikTok та Instagram – додаткова перевага.

primer-ssylki-na-online-zapis-ot-easyweek

primer-ssylki-na-online-zapis-ot-yclients

Персональна веб-сторінка для бізнесу

Сторінка онлайн-бронювання на сервісі EasyWeek виконує 2 функції: онлайн-бронювання та маркетинг.

Як же виглядає онлайн-сторінка створена в системі EasyWeek? Це повноцінний лендінг, тобто мінісайт для вашого бізнесу у сфері краси. Розміщуйте детальну інформацію про власний бізнес, підключайте соціальні мережі та інші сервіси, додавайте портфоліо майстрів. Значна перевага співпраці з EasyWeek – вебсторінки, створені на платформі EasyWeek з'являються на перших сторінках пошукових систем.

сайт для салону краси

Модуль Інтеграцій

EasyWeek дозволяє швидку інтеграцію бізнесу до різноманітних систем:

 • Додавайте онлайн-бронювання до Instagram, TikTok та інших соцмереж.

 • Додавайте віджет на сайт, створений на Wix, WordPress та Tilda.

 • Розміщуйте онлайн-бронювання на Google Maps.

 • Проводьте касові розрахунки разом з Checkbox.

Статистика та аналітика для власників компаній

EasyWeek вирішує питання, які хвилюють більшість керівників: неефективна реклама, постійні відміни бронювань, нерівномірний розклад співробітників. Аналітичний модуль дозволить швидко виявити слабкі місця та виправити помилки.

Блок "Аналітика" від EasyWeek систематизує інформацію про джерела та кількість записів, популярність послуг та роботу кожного співробітника.

Чому EasyWeek краще ніж YCLIENTS

Базовою перевагою сервісу можна вважати цінову політику. Функції сервісів схожі, а от ціни – ні. EasyWeek коштує дешевше ніж YCLIENTS.

3 додаткові причини перейти на EasyWeek

 1. Безкоштовний тариф для компаній з 1 користувачем та 1 локацією.

  Спеціальні пропозиції для українських партнерів

  Ви можете перевести свій бізнес на безкоштовний тариф. Так, вам залишаться доступними: 1 локація та 1 працівник, інші локації та співробітники будуть заморожені. Ви зможете повернутися на професійний тариф у будь-який момент. Усю інформацію буде збережено.

 2. Швидка та лояльна тех.підтримка. Напишіть нам про те, що вас турбує, і разом ми знайдемо рішення.

 3. Партнерські акції та програма "Приведи друга".

При переході з будь-якої іншої системи, ми пропонуємо індивідуальні бонуси та безкоштовне налаштування сервісу. Саме час протестувати EasyWeek. Будемо раді новим партнерам!

Чи будете ви рекомендувати це?

EasyWeek робить вашу роботу простіше!
Спробувати безкоштовно
Категорії
 1. EasyWeek
 2. > Бізнес
 3. Менеджмент
 4. Технології
 5. Комунікації
 6. Best practice
 7. Обладнання
 8. CRM для бізнесу
 9. Дизайн
 10. Маркетинг