Ціни
Увійти
Який бізнес можна відкрити за $5000

Вступ

Пандемія коронавірусу та війна підірвали більшість бізнесів. Сьогодні багато молодих підприємців шукають варіанти виходу з такої непростої ситуації. Бізнес виживає навіть під час повномасштабної війни. Це чудово. Саме малий бізнес у великій кількості може забезпечити українців роботою, а державу фінансами на підтримку економіки.

Найголовніше правильно розрахувати бюджет та по максимуму уникати поширених помилок. Ми підготували цей матеріал аби застерегти молодого підприємця від підводних каменів при запуску власної справи. Ця стаття стане корисна тим, хто планує відкрити бізнес в Україні, проте не має великого бюджету. Ми поговоримо про популярні бізнеси, які реально відкрити до $5000 – 10 000. Почнемо, буде цікаво!

Так, ви можете відкрити власну справу до $5000. Невеликий капітал не завадить запуску бізнесу з репетиторства, продажу товарів, їжі чи запуску студії манікюру. Якщо ви плануєте відкрити бізнес до $5000, пропонуємо не гаяти часу та одразу перейти до пункту 3. Там ми поговоримо про відкриття власної справи до $5000 детальніше.

$10 000 – непоганий стартовий капітал. З таким ресурсом ви можете відкрити будівельну фірму, кафе чи навіть невеликий магазин. Головне детально та гарно спланувати проєкт. Якщо ви плануєте відкрити бізнес до $10 000, пропонуємо одразу перейти до пункту 4. Там ми детально обговоримо варіанти та можливості.

Безкоштовний сайт для салону манікюру

Який бізнес можна вдало відкрити восени 2022

Ми умовно розділили популярні варіанти запуску власного бізнесу на 3 розділи:

 • Бізнес у сфері їжі: стріт-фуд, кафе та ресторани. Люди потребують чогось нового та приємного. Новенька кав'ярня стане чудовим бізнес-проєктом. До того ж відкрити такий бізнес можна зовсім недорого. А відсоток від продажів на допомогу державі підтримає не лише Україну, але й ваш соціальний статус.

 • Курси та репетиторство. Ми всі хочемо вивчити щось нове. Хтось мріє вільно говорити англійською, хтось – вправно керувати авто тощо. Чому б не використати свої вміння та навички для навчання інших того, що ви опанували самі. Так, репетиторство може стати успішним стартапом, а запустити такий бізнес коштує зовсім недорого.

 • Онлайн-бізнес. Цей бізнес чудовий тим, що працювати можна через інтернет. Зазвичай, відкриття власної справи не коштуватиме дорого, а майстер свого діла швидко напрацює клієнтуру. Велика перевага ще й у тому, що працювати ви можете з клієнтами по всьому світу.

ТОП-5 бізнес-ідей до $5000

Сучасний світ показує, що бізнес можна відкрити навіть з мінімальним фінансуванням. Так, проєкти до $5000 мають неймовірний попит. Дійсно, бізнес відкрити хочеться кожному, а зробити це недорого і поготів. Отож, що можна відкрити до $5000.

Бізнес до $5000:

 • Репетиторство. Мінімальні інвестиції та гарна віддача роблять цей бізнес досить привабливим. Усе, що вам потрібно – відкрити ФОП та налаштувати потік клієнтів.

 • Інтернет-магазин. Ви можете створити простенький, але ефективний інтернет-магазин. Радимо не вкладати багато в партії товарів. Закупіть всього потроху і проаналізуйте попит.

 • МАФ. Такий магазинчик можна відкрити й того дешевше. Близько 2000 – 3000 й бізнес відкрито.

 • Стріт-фуд. Фургончик з вуличною їжею прекрасно спрацює як недорогий бізнес. Основні інвестиції підуть на обладнання самої машини, далі справа техніки та майстерності.

 • Магазин секонд-хенду. Вживані речі гарної якості завжди в тренді. Можна відкрити невеликий секонд-хенд магазин в гарній локації та привабити багато клієнтів без зусиль.

Плануєте відкрити бізнес з трохи більшим бюджетом, тоді наступний пункт для вас.

ТОП-5 бізнес-ідей до $10 000

Серйозніші інвестиції дарують ще більше можливостей. Погляньмо, який бізнес можна відкрити за $10 000.

 • Магазин. $10 000 дають можливість відкрити повноцінний продуктовий магазин. Вам точно вистачить на оренду приміщення, обладнання та закупку товару. Знову ж таки, для початку великі партії закуповувати не радимо.

 • Дитячий садок. Знову ж таки доведеться інвестувати в оренду приміщення та обладнання. Ви цілком можете відкрити невеликий дитячий садок за $10 000.

 • Будівельна фірма. На жаль, війна позбавила домівки багатьох. Людям потрібно відбудовуватись. Будівельні компанії мають попит та й відкрити їх не так вже й складно.

 • Вендингові автомати. Таке собі кафе, яке працюватиме без вас. Достатньо лише закупити самі автомати та поповнювати запас продукції.

 • Виробництво пластикових вікон. Знову ж таки, справа, що потрібна всім. Якщо ви знаєтесь на виготовленні пластикових вікон, без сумнівів відкривайте цей бізнес.

 • Маленький салон краси або студія манікюру на 1-2 крісла. Читайте у нашому блозі подробиці відкриття бізнесу в індустрії краси. Для просування салону обов'язково встановити онлайн-запис: це привабить велику кількість клієнтів.

Хочеться відкрити власну справу, а бюджет не дотягує? Не біда, завжди можна знайти спонсора. Далі поговоримо про те як привабити спонсорів до інвестування вашої бізнес-ідеї та до чого тут бізнес-план.

Бізнес-план & пошук інвесторів

Гарно написаний бізнес-план – незамінний інструмент у пошуку інвесторів. Це саме той документ, на який люди, що готові вкладати в бізнес, звертають увагу. Що ж таке бізнес-план і чому він важливий.

Бізнес-план – це поетапний план розвитку вашого бізнесу. Він містить фінансову та аналітичну складові. Важливість бізнес-плану полягає у тому, що він фактично демонструє розвиток вашої ідеї у часі. Це прекрасний інструмент для приваблення інвесторів.

Як же створити гарний бізнес-план?

Є 2 варіанти:

 • Звернутися за допомогою до агенції чи перевіреного фрилансера. Це надійно, проте досить дорого.

 • Написати бізнес-план самотужки. Так, знадобиться багато часу та бажання, але воно того варте.

Структура бізнес-плану буде різнитись від проєкту до проєкту. Головне зазначити стартові витрати та прорахувати рентабельність бізнесу. Далі, показуємо бізнес-план інвестору і вуаля!

Маркетинг для бізнесу з малим капіталом

Просування онлайн та офлайн потрібне як великому, так і малому бізнесу. У випадку стартапу важливо заявити про себе. Це зручно зробити через соціальні мережі та месенджери. Офлайн маркетинг також працює. Флаєри, постери та яскрава вивіска допоможуть створити гарне враження про ваш бізнес.

Маркетинг потребує інвестицій?

Інвестиції потрібні скрізь, проте для старту достатньо базового знання SMM та любові до власної справи. Ви можете бути своїм SMM менеджером поки не зможете дозволити собі професійного SMM. Звичайно, результат не вразить, про те він буде, а це головне.

Якщо ж ви хочете ще більше оптимізувати онлайн присутність, можна під'єднати CRM. Це програмне забезпечення дозволить просто та ефективно заявити про ваш стартап та додати функцію онлайн-бронювання.

Програма EasyWeek, наприклад, ще й сайт вам безкоштовно створить. Це ідеальне рішення для старту. Звертаємо вашу увагу на те, що компанія підтримує малий бізнес. Так, 1 локація та 1 користувач не тарифікується. Тобто, у такому разі EasyWeek надасть вам безкоштовне користування ресурсом. Хочете спробувати?

Тоді переходьте за посиланням, щоб переглянути наш безкоштовний тариф та професійні плани. Будемо раді бачити й вас в успішній родині клієнтів сервісу.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює