Ціни
Увійти
Програма для косметології

Вступ

Здоров'я та краса завжди турбують більшу частину людства. Так, у 2022 році чоловіки турбуються про зовнішній вигляд не менше ніж жінки, і це чудово. З одного боку, бізнес може запропонувати, а одже й заробити, більше. А з іншого – конкуренція потроху спадає.

Звичайно, існує досить багато косметологій, салонів краси та схожих практик, проте й попит постійний. Українців не зупиняє ні коронавірус, ні війна. Ми хочемо бути здоровими та красивими. Косметологія у цьому легко допоможе.

Плануєте запуск новенької косметології? Тоді цей матеріал вам точно знадобиться. Почнемо нашу подорож у світ косметологічних бізнес-технологій 2022, простіше кажучи поговоримо про CRM та її користь для компанії.

Вам знадобиться близько $30 000. Так, основні витрати припадають на оренду чи купівлю приміщення, ремонт та обладнання. Далі, доведеться продумати бюджет на зарплати та маркетинг. Програма CRM допоможе оптимізувати витрати та навіть зекономити. Ось чому ці системи такі популярні.

Переконайтеся, що програма надає функцію онлайн-запису клієнтів, календар із графіком роботи співробітників, дозволяє вести облік витратних матеріалів та продавати товари. Ці функції необхідні для керування салоном краси та косметологічним центром.

Вибір досить великий, але за співвідношенням ціна-якість можна зупинитись на програмі EasyWeek. У подарунок до функціонального CRM ви отримаєте безкоштовний сайт для свого центру косметології.

Приватна косметологічна практика

Перспективи косметологічного бізнесу 2022

Бізнес невпинно розвивається навіть у сучасних умовах. Косметологія не є винятком. Перспектив у такої справи вистачає. Звичайно, за умови розумного планування. У цьому ми вам допоможемо.

Алгоритм запуску успішної косметології:

 1. Визначення споживача та послуг, які бізнес пропонуватиме. Від цього залежатиме локація та маркетинг.

 2. Пошук приміщення, за потреби ремонт.

 3. Пошук співробітників. Важливо приділити увагу мотивації команди.

 4. Створення стратегії просування. Маркетинг скрізь, важливо сміливо заявити про себе.

 5. Вибір програмного забезпечення. Саме CRM допоможе з пошуком перших клієнтів, утриманням інтересу та оптимізацією бізнес-процесів у цілому.

Як же обрати розумне програмне забезпечення для косметології? Про це далі.

Онлайн-запис на прийом до косметолога

Програма CRM для косметології

Програмне забезпечення для косметології допоможе на перших етапах запуску бізнесу та надалі. Головне вибрати правильну систему. Ось як це зробити.

Як вибрати CRM для косметології:

 • Визначтесь з функціями, які вам потрібні від системи. Найкраще запишіть їх та подумайте декілька днів чи точно усі потрібні опції згадані.

 • Пошукайте програми, які відповідають вашому запиту. В ідеалі зупиніться на 3 варіантах.

 • Запитайте поради щодо обраного програмного забезпечення. Багато людей уже використовують CRM, тому шанс отримати допомогу досить великий.

 • Насолоджуйтесь обраною CRM. Пам'ятайте якісне програмне забезпечення завжди надає період на тестування системи. Так, ви можете протестувати обраний варіант безкоштовно. Зазвичай, на тест дається від 1 до 2 тижнів.

EasyWeek надає 2 тижні тестового періоду. Ви точно встигнете оцінити сервіс та зробити фінальний вибір.

Програма для косметології

Програмне забезпечення для косметології від EasyWek

EasyWeek – це німецьке програмне забезпечення з українською душею. Розробники сервісу та частина команди – українці, які зараз працюють як в Україні, так і фактично по всьому світу. Так, ми прекрасно розуміємо сучасний локальний та світовий ринок і допоможемо вашій справі інтегруватись. Це буде особливо корисно на початку роботи. Програма для косметологій EasyWeek – це не просто планувальник зустрічей, але й:

 • Розумні сповіщення. Ми підтримуємо email, push та SMS повідомлення. Їх можна налаштувати для клієнтів та персоналу. Це досить зручно для мінімізації запізнень та накладок. Тепер про зустріч точно не забудуть.

 • Безкоштовний сайт. Ми створюємо лендінг, спираючись на інформацію, яку ви надаєте при реєстрації. Це автоматично і дуже швидко.

 • Інтеграція з соціальними мережами. EasyWeek інтегрується з усіма популярними соціальними мережами. Так, ви зможете налаштувати онлайн-бронювання через потрібну соцмережу за декілька кліків.

 • Бізнес-аналітика. Сервіс допоможе проаналізувати діяльність бізнесу за певний період. Таким чином, ви точно знатимете, що йде добре, а що краще підкорегувати.

 • Україномовна тех.підтримка в режимі 24/7. Опановувати нове може бути складно, саме тому ми на зв'язку, щоб вам допомогти.

Сторінка косметології в системі EasyWeek

Висновок

Косметологія – чудовий варіант прибуткового бізнесу 2022. Звичайно, якщо правильно спланувати проєкт та вибрати відповідне програмне забезпечення. EasyWeek пропонує безкоштовний тариф для бізнесу з 1 локацією та 1 працівником. Ми підтримуємо малий бізнес, бо й самі пам'ятаємо як страшно починати.

Компанії більшого розміру можуть обрати тарифний план, згідно з кількістю локацій та команди. Так, ви точно отримаєте бажане без переплат.

Детальніше про тарифи EasyWeek тут. Реєструйтеся та тестуйте безкоштовно!

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює