Ціни
Увійти
Як створити сайт для психолога безкоштовно

Як створити сайт для психолога безкоштовно

Створюємо та налаштовуємо сайт для психолога та коуча. Як створити зручний лендінг та привабити клієнтів за допомогою онлайн-запису.

Професія – психолог

Психологів і коучів із кожним днем стає дедалі більше, їхня кількість постійно зростає як у мегаполісах, так і в невеликих містах. Конкуренція у цій сфері досить висока, тому особлива роль у такому бізнесі приділяється роботі з клієнтами. Сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, де можна онлайн записатися на консультацію до професіонала – важлива складова роботи із залучення клієнтів.

Це автоматизований сервіс, який допомагає вести запис і облік клієнтів. Наприклад, сервіс онлайн-запису EasyWeek.

Планувальник зустрічей передбачає можливість створення сайту, в якому вже буде вбудовано віджет онлайн-запису.

Так, можна. Підключайте EasyWeek і легко додавайте посилання на онлайн-запис через Google.

Консультація з психологом

Чому коучу і психологу необхідний сайт

Інтернет-ресурс потрібен для залучення нових клієнтів і отримання зворотного зв'язку від них. Коучу потрібно заявити про себе. Наприклад, це можна зробити за допомогою створення персонального блогу. Вивченням сайтів психологів займаються не тільки клієнти, а й працівники навчальних закладів, які потребують нових лекторів і харизматичних спікерів для конференцій та заходів.

На етапі знайомства фахівців запитують, з якої причини вони віддали перевагу саме цьому терапевтичному методу, і як про нього дізналися. Зазвичай у відповідь звучить розповідь про колегу, вчителя чи приятеля, який захопливо розповів про спосіб і "заразив" бажанням спробувати на собі.

Однак психолога, який вміє захоплююче описувати випадки з практики, цікаво не тільки слухати, а й читати. Багато хто цікавиться тим, як проходить робота психолога. Студенти психологічних факультетів нерідко роздумують над тим, якому способу їм краще віддати перевагу. Ваш блог буде їм корисний. Публікувати нотатки про свої методики можна також у соціальних мережах, однак наявність персонального сайту додасть вам більшої ваги як фахівцеві.

Опишіть на сайті, чим ви можете допомогти: які послуги надаєте, з якими проблемами працюєте. Не забудьте вказати ціну за сеанс і його тривалість.

Сеанс сімейного психолога

Як створити сайт для психолога і коуча безкоштовно

Розробка сайту – тривалий і складний процес. Насамперед необхідний професіонал, який зможе якісно наповнити сайт за вашими вимогами. Він має і надалі займатися обслуговуванням сайту. Усе це вимагає вкладень і систематичних витрат на оплату сервера. Підприємці-початківці часто не можуть дозволити собі такі витрати. Тим часом створення сайту може значно підвищити рейтинг компанії та просувати послуги.

Доступним варіантом є конструювання власного сайту за допомогою сервісів Tilda чи WordPress. Інвестувати гроші не потрібно, але при цьому необхідно бути повністю залученим у процес і вирішувати всі нюанси самостійно. Ще один зручний варіант – підписка на сервіс онлайн-запису EasyWeek. Приватний психолог або коуч може користуватися програмою безкоштовно, при цьому в подарунок ви отримаєте готовий сайт для вашого бізнесу.

Інформація про компанію на сайті від EasyWeek:

 • Детальний опис послуг і вартість;

 • Фотографії;

 • Карта, контакти;

 • Блок із відгуками;

 • Інтеграція із соціальними мережами;

 • FAQ;

 • Віджет онлайн-запису клієнтів.

Онлайн-коучинг

Переваги онлайн-запису для психолога

Розглянемо 5 основних причин встановити онлайн-запис на свої послуги:

 1. Цілодобова доступність – записатися можна в будь-який зручний момент з телефону або комп'ютера.

 2. Клієнти самостійно оформляють бронь, не відволікаючи вас від роботи.

 3. Система нагадає про наявні записи психологу і пацієнтам.

 4. Доступна інтеграція з соціальними мережами та інтернет-картами: будь-хто зможе записатися на консультацію через Google Maps.

 5. Програма дає змогу сегментувати клієнтів і розробляти індивідуальні програми лояльності.

Чому б не спробувати EasyWeek, щоб насолодитися усіма можливостями онлайн-запису. До того ж сайт ви отримаєте в подарунок, а для приватних психологів і коучів у EasyWeek є безкоштовний тариф.

Коучинг

Висновок

Професія психолога та коуча – це робота-виклик, яка спрямована на надання допомоги людям. Важливо ретельно підготуватись до запуску такого бізнесу, зокрема вказати на сайті інформацію, яка буде корисна та цікава клієнту:

 • розкажіть про себе;

 • опишіть, як відбуватиметься консультація;

 • додайте функцію онлайн-запису, щоб не втратити потенційних клієнтів.

Сайт для психолога важливий з точки зору інформування, залучення й утримання клієнтів. Правильно розроблений ресурс просуватиме фахівця онлайн, розширюючи масштаби роботи. Підключайте програму для психологів та коучів EasyWeek, щоб отримати сайт та інші корисні функції безкоштовно.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює