Ціни
Увійти
Програма для перукарень

Користь технологій в індустрії краси

Часто, плануючи похід до перукаря у клієнтів виникають труднощі із записом в салон краси: неможливість доїхати до салону, постійно зайнята телефонна лінія. Все це призводить до того, що людина піде в найближчу перукарню, виключно через складність записи в салон. Така ситуація – не рідкість, і на жаль, позбавляє багато перукарень та інших салонів краси можливості заробляти більше. Саме тут на допомогу приходить CRM для салонів. Це програмне забезпечення не лише організовує онлайн-бронювання, але й допомогає в упорядкуванні більшості рутинних процесів перукарні.

Перукарня – відносно доступний бізнес, який не потребує значних інвестицій в обладнання. Вам знадобиться просторе приміщення та базові перукарські інструменти. Для старту буде достатньо $5 000.

Ідеальним варіантом стане CRM-система, наприклад EasyWeek. Таке програмне забезпечення допоможе організувати запис на прийом в режимі 24/7, надасть доступ до детальної аналітики та безлічі корисних інструментів для організації бізнесу та його просування.

Програма для салонів стане в нагоді і тут. Наприклад, з EasyWeek при реєстрації в системі та виборі будь-якого тарифу ви отримуєте сучасний сайт та віджет онлайн-запису.

Сторінка салону краси в системі EasyWeek

Програмне забезпечення для салонів краси

Так, з одного боку, клієнт хоче отримати ідеальну послугу, а з іншого – момент запису на сеанс не менш важливий. Зрозуміло, що персоналу салону краси часом буває важко впоратись з потоком клієнтів та навантаженням на роботі. Саме тому CRM-системи для перукарень та салонів краси користуються неабияким попитом.

Цей тип програмного забезпечення легко та просто оптимізує діяльність, салону краси, перукарні чи барбершопу. Система розрахована на будь-який бізнес, що працює з клієнтами, і ось декілька причин чому.

Чому клієнт вибирає салони, які автоматизували свій бізнес

  • Це зручно. Клієнт може самостійно вибрати час, майстра та послугу. Максимальний комфорт без зайвого стресу.

  • Це економить час. Для бронювання знадобиться не більше 5 хвилин. Це за умови, що гість ще не впевнений в послузі та вибиратиме майстра. Фактичний процес бронювання займає всього-на-всього 1 хвилину.

  • Ви стаєте ближчими. Записатись можна в режимі 24/7, тобто ваша перукарня буде завжди "під рукою" для бронювання. Здавалося б, маленький крок, але величезний позитивний вплив на клієнта та, звісно ж, вашу репутацію.

  • Зростає довіра. Так чи інакше, ми більше довіряємо компаніям, які представлені онлайн. Соціальні мережі, сайт або ж можливість записатись онлайн допоможуть виділитись серед конкурентів. В ідеалі радимо використовувати всі 3 фактори.

  • Це просто. Люди не люблять ускладнювати своє життя зайвими турботами, дзвінки та класичний запис на послугу уже не в моді. А от швидке та просте онлайн-бронювання – ще й як популярне.

Сучасні CRM-рішення для онлайн запису

З огляду на великий попит, IT-сфера без вагань відповідає великою кількістю ефективних CRM-рішень. EasyWeek – одне з них. Головна мета сервісу полягає в тому, щоб спростити життя підприємцям, і прискорити процес запису в салон краси для клієнтів. Сервіс швидко та просто закриває ряд рутинних завдань, починаючи з онлайн-запису і до базового маркетингу. EasyWeek не замінить професійного маркетолога, але йому допоможе.

Сервіс був розроблений з урахуванням всіх вимог про зручність, клієнтоорієнтованості й візуальної відповідності. Головним орієнтиром в розробці програми для перукарень та салонів краси стала саме зручність для клієнта. Адже саме ваші гості стануть душею салону та приваблять ще більше клієнтів. Сарафанне радіо ще ніхто не відміняв.

Крім цього, значною перевагою EasyWeek є організація максимальної зручності для майстрів салону краси, які мають доступ до сервісу і досить легко в ньому працюють. У той час як інші системи розробляють цілі курси для навчання працівників роботи з продуктом, EasyWeek інвестує в інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Користувачі можуть самостійно зареєструватись у системі. Це займає не більше ніж 30 хвилин. Вам не потрібно жодних курсів та IT-підготовки, а технічна підтримка з радістю проконсультує, якщо є якісь питання чи сумніви.

EasyWeek працює в режимі 24/7, тому ви отримаєте відповідь вчасно.

Функціонал програми для перукарень

Програма EasyWeek відмінно підходить для роботи перукарень, барбершопів і салонів краси. Ключова фішка сервісу в простоті й зручності інтерфейсу, досить підключити програму для вашого салону краси, перукарні або барбершопу і у вас з'явиться онлайн запис клієнтів, вбудовані повідомлення для клієнтів та майстрів, онлайн база даних відвідувачів, інформація по затребуваних послугах та багато іншого. Можливості програми EasyWeek допоможуть вашому бізнесу завжди бути в тренді та залишатись успішним і клієнтоорієнтованим.

EasyWeek – не просто красивий додаток для онлайн запису, це ціла система маркетингових інструментів, які автоматизують головні для перукарень процеси, і збільшують кількість записів.

Чому EasyWeek підходить вашому салону?

  • Програма для онлайн запису клієнтів в перукарні та салони краси від EasyWeek включає в себе максимальну кількість функцій, які дозволяють забути про рутинні дії адміністратору салону.

  • Онлайн запис – головна функція EasyWeek, вона дозволяє клієнтам здійснювати запис на процедури в будь-який час і в будь-якому місці, програма підтримується на всіх пристроях.

  • Аналітика відвідуваності і продажів – не менш важлива функція, що замінює роботу маркетингових аналітиків. Функція допомагає складати графік знижок і акцій виходячи з наданої інформації.

  • Вбудовані повідомлення – сучасна і необхідна функція, що скорочує випадки запізнення або неявку клієнта в салон. Частота повідомлень налаштовується, а також є функція онлайн скасування запису.

Висновок

Думаючи про розвиток перукарні, салону краси або барбершопу, варто задуматися й про забезпечення комфорту для своїх клієнтів. Програма для перукарень EasyWeek сприятиме оптимізації вашого бізнесу і в рази підвищить його клієнтоорієнтованість, а отже й прибуток.

Протестувати сервіс можна абсолютно безкоштовно. Ми надаємо пробний період довжиною в 14 днів. Так, ви зможете наочно оцінити усі переваги EasyWeek та прийняти виважене рішення.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює