Ціни
Увійти
Програма для персонального тренера

Вступ

Спорт уже давно став невід'ємною частиною життя пересічної людини. Ми записуємось до спортзалу, виходимо на пробіжки, граємо в футбол з друзями та багато іншого. Так чи інакше, спортивні навантаження життєво необхідні. Саме тому професія персонального тренера така затребувана.

Сьогодні ми поговоримо про тренерство як перспективний бізнес-напрямок та розглянемо варіанти програмного забезпечення для персональних тренерів. Почнемо, буде корисно!

Середня цифра становить 14 000 грн. Однак, заробітну плату можна суттєво збільшити. Наприклад, під'єднавши розумне програмне забезпечення та оптимізувавши запис клієнтів.

Варіантів безліч. Радимо приділяти увагу потребам саме вашого бізнесу. Так, ви легко визначите ідеальний варіант без переплат.

Достатньо зареєструватись у програмі EasyWeek. Ви отримаєте зручний сервіс для онлайн-запису клієнтів, а подарунок – безкоштовний сайт.

Індивідуальні заняття з тренером

Специфіка роботи персонального тренера

Персональний тренер – це професіонал, який допомагає клієнту досягти бажаної мети у спорті. Зазвичай, тренери також звертають увагу на харчування та звички підопічного. Такий підхід допомагає швидше досягнути поставленої мети та оптимізувати процес.

Шлях до красивого тіла має бути поетапним і повинен стати невід'ємною частиною життя. Ось чому багато клієнтів обирають не просто тренування, а відвідування залу з персональним тренером.

Основні обов'язки персонального тренера:

 • Тестування загального стану клієнта. Здоров'я завжди на першому місці.

 • Розробка спортивної програми та плану харчування. Саме тому багато спортивних центрів роблять акцент на спеціальну освіту для професійних тренерів.

 • Контроль виконання приписів. Досить важко виконувати спортивний план самостійно. Персональний тренер у цьому допоможе.

 • Коригування тренувального процесу. Професіонал має контролювати виконання вправ. Особливо, якщо задіяний тренажер. Досить часто клієнти, які займаються самостійно шкодять собі через порушення технології виконання фізичного навантаження.

 • Рекомендації по режиму харчування. Правильне харчування дається набагато легше з підтримкою спеціаліста.

Як ми бачимо, робота персонального тренера досить комплексна та потребує чіткого розуміння анатомії, дієтології та психології. Проте праця прибуткова, отже варто спробувати. А покращити прибутки допоможе спеціалізоване програмне забезпечення.

Онлайн-запис на тренування

Програмне забезпечення для персонального тренера

Програма для персонального тренера називається CRM. Це програмне забезпечення відповідає за:

 • Онлайн-бронювання;

 • Бізнес-аналітику;

 • Сповіщення та нагадування;

 • Маркетингові інструменти;

 • Планування.

Ринок переповнений різними варіантами CRM. Важливо відповідально підійти до вибору програмного забезпечення. Це допоможе уникнути накладок в майбутньому. Погляньмо на роботу та функції якісного програмного забезпечення на прикладі EasyWeek CRM.

Як тренеру відкрити свою справу

EasyWeek CRM

EasyWeek пропонує унікальне поєднання німецької якості з українською душею. Сервіс розроблено в Дюссельдорфі українцями. Ми підтримуємо український бізнес у цей складний час, тому надаємо безкоштовне використання ГО та маленьким компаніям з 1 користувачем та 1 локацією.

Конкурентні переваги сервісу:

 • Онлайн-присутність 24/7. Клієнт може забронювати тренування цілодобово. Усе, що для цього потрібно – це телефон чи комп'ютер та доступ до мережі Інтернет.

 • Повний контроль бізнесу. Ви легко відстежите кількість клієнтів, прибутки та витрати. Це дуже зручно для подальшого планування.

 • Оптимізація просування. Ми надаємо сайт та інтегруємось з усіма популярними соціальними мережами. Так, ви гарантовано збільшите охоплення та конверсію.

 • Гнучка тарифна система. Ми створили унікальну систему, яка розраховує точну вартість сервісу саме для вас. Так, ви не будете переплачувати за непотрібні функції, а бізнес оптимізується краще ніж за допомогою більшості популярного обладнання.

 • Українська технічна підтримка. Ми говоримо українською та чудово розуміємось на локальному ринку.

Програма онлайн-запису для фітнес-інструктора

Висновок

Персональний тренер – чудова інвестиція у здорове тіло. Люди все більше турбуються про красу та довголіття, тому ця професія входить в моду.

Якщо ви плануєте відкрити власний тренерський бізнес, радимо звернути увагу на програмне забезпечення від EasyWeek. Так, сервіс без зусиль оптимізує стартап та гарантовано збільшить прибутки.

Спробувати EasyWeek безкоштовно можна за посиланням. Якщо ви плануєте працювати як приватний підприємець, то оплати не потрібно: 1 локація та 1 користувач не тарифікуються. Детальніше про EasyWeek можна дізнатися у нашому блозі.

14 днів безкоштовного повного доступу

Випробуйте всі можливості нашого продукту повністю, абсолютно безкоштовно та без обмежень. Оцініть функціонал, переваги та зручність EasyWeek.

Почати безкоштовно

Cлужбa підтримки

Виберіть месенджер, щоб зв'язатися зі службою підтримки EasyWeek

WhatsApp Telegram

Запитання? Напишіть нам!

Ми зараз онлайнSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Як це працює